Treść opublikowana przez niwet
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Dokładnie coś w ten deseń tylko z portfelem u mnie teraz słabo, więc albo dokładka cupry, ew. malowanie felg dipem Jeszcze zabawa z lampami mnie czeka, a tego boję się najbardziej 16-18? to chyba dam radę
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Szczerze to też przez chwilę o tym pomyślałem Dzisiaj miałem refleksję, aby pomalować dipem na Burnt Cooper lub coś w ten deseń, ale chyba przesadzam Na VAG może się wybiorę, ale zobaczę jak to wyjdzie z czasem bo jutro odstawiam samochód na parę dni na montaż lpg, a potem chciałem robić te chromy w czerń bo ciągle nie ma czasu
-
Spoty Kościerzyna
Ja często jestem wieczorami
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Kozak fura Czekam aż koła będą na aucie
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Wpadły springi na pokład i dystanse 0,5 na przód i 1,7 na tył Ogólnie myślałem że przód mocniej siądzie, ale dzięki temu jestem bardziej nastawiony na cuprę I jakoś nie mam czasu żeby zabrać się za malowanie chromów w czarny połysk i lamp, ale może na dniach coś podziałam znaczki audi też malować? Fotki na szybko
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Dzisiaj doszły springi H&R -45mm, czekają na montaż i parę dni temu przyszły również dekielki i dystanse na przód oraz tył , chociaż już mam 15mm ale ciutka więcej wejdzie
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Dzięki Zamówiłem springi H&R i zobaczymy jak to siądzie. Ogólnie planuję na dniach malować obramówkę grilla plastidipem na czarny połysk i przy okazji będę rozklejał lampy bo jedna lubi sobie parować Pomyślałem czy nie pomalować chromów w czarny mat tak jak tutaj? tylko zastanawiam się czy to będzie jakoś wyglądało bez bixów. http://www.audi-sport.net/xf/attachments/image-jpg.68671/
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Witam, przedstawiam moje padło Samochód w moim posiadaniu od marca 2017 Na dniach więcej fotek porobię Wyposażenie: 1.8T BFB 163KM Skrzynia manual Pakiet S-line zewnętrzny exterieur Felgi 19 wzór RS4 B7 Opony 235/35/19 Hankook Ventus V12 evo2 Elektryczne przednie szyby - tylko Podgrzewane fotele Kierownica multifunkcyjna Fotochromatyczne lusterko Halogeny Spryskiwacze reflektorów Klima Tempomat Zawias 1BE ABS, ESP To chyba tyle... chociaż pewnie i tak czegoś zapomniałem Plany: Nowa rolka 19 na następny sezon - zawsze się znudzi ? Springi H&R -45mm / Gwint Kierownica TTS albo coś innego BOSE Bixenon Fotele alcantara/recaro Grill RS4/S4 Dokładka cupry LPG Plan na 270hp Dyfuzor S4 z końcówkami Przelot Lampy Tył Audi A6 C6 Hamulce od S4 RNS-E Pakiet Silver and black? Planów jest sporo i coś się jeszcze znajdzie Jednakże bez pośpiechu chcę realizować Niektórych zmian nie ma w planach a zostały zrobione, ponieważ w głowie są ciągle różne wizje
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Autko piękne... ale idzie się wkur... po ostatnim zdjęciu Dasz radę
- B7 Crew
-
B7 Crew
Widziałem że zakładają ten gwint ta technix, więc myślałem że wart coś zachodu, ale nie mam zamiaru co chwile wymieniać czegoś I fundusze obecnie nie pozwalają mi na gwint eibacha itp, więc myślę żeby pójść w h&r żeby nie mieć niedosytu jak zakupię springi eibacha bo mniej siadają od h&r'ów
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
U mnie nie ma aż tak dużo co pokazywać, a szczególnie przy twojej ale pomyślę nad założeniem tematu Samochód mam może z 1,5 miesiąca
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
o Vanosie podobno są różne opinie na lpg forum chociaż to są stare opinie z x lat, zastanawiam się
-
Zaproponowany przez gazownika zestaw do 1.8T - wasze opinie i uwagi
Znacie może jakieś dobre zakłady Trójmiasto i okolice? Słyszałem od znajomego że elektromechanika pojazdowa rafi dobrze zakłada lpg. W audi obecnie 163km, ale planuję min. 200km ew. 240km
-
[B7 3.0TDI ASB) Avant S-line Quattro OEM+ blade13 [EDIT: wydech S4, Dekory LED, Doświetlanie zakrętów, Licznik RS, Ledy z A6 C6!] NA SPRZEDAŻ
zajedwabista audica i nawet blisko Skąd brałeś dyfuzor s4?
-
Spoty Kościerzyna
Też mogę podjechać
- B7 Crew
-
B7 Crew
Może trochę głupie pytanie, ale mam zamiar zakładać dystanse i jak mam napęd na przód to z przodu fabrycznie koło jest bardziej wysunięte niż z tyłu, jak zrobię po równo dystanse nie będzie żadnych problemów w prowadzeniu itp? Drugie pytanie mnie nurtuje bo często jeżdżę po drogach z dziurami, a do domu muszę przejechać przez polną ok. km, a myślałem o obniżeniu samochodu springami eibacha sportline, ale czy przez to zawieszenie nie dostanie w kość? bo nie chciałbym co chwile zawieszenia wymieniać, a obecnie mam 1BE
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, jestem nowicjuszem i poszukuję a4 b7