Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

niwet

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez niwet

  1. Dla mnie troszkę nieporozumienie z takiego staticu na 19 przerzucać się na zimę 17 minimum 18 powinna być
  2. Dawałeś okleić folią zderzak?
  3. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Na polnych drogach też są nieraz niespodzianki, głównie gdy równają drogę jakiś g*wnem zamiast wylać asfalt Wszystko z głową i da radę
  4. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    to dałeś mi do myślenia i chyba będzie trzeba dopłacić do lepszych opon, bo reszta to słabo wypada... Ciekawie jeszcze wyglądają Dunlopy SP WINTER SPORT 3D, miałeś może?
  5. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak robisz trasy? autostrady głównie? czy też znajdą czasami się jakieś zaśnieżone drogi? Nie ukrywam że zapitalam do siebie z kilometr po polnej, gdzie czasami mają wyrąbane na porządne odśnieżanie Panie balon to nie dla mnie Muszę mieć twardo i coś fajnie wyglądającego na 18'stkach jeździło się podobnie jak na 19, więc nie widzę sensu mieć 18 na zimę
  6. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie szkoda, felgi idą i tak po zimie do renowacji Miałem 18 na poprzednią zimę i sprzedałem Jeżdżę tym jako daily i nie szkoda mi 19 jeżeli się użytkuje z głową, bo na 18 nie było tragedii ani parkingówek od krawężników
  7. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Trochę pytanie nie z tej beczki ale czas kupić zimówki powoli i wszelkie imperiale itp odpadają, bo to szmelc Do tej pory mam 225/35/19 na 9j et33 i nie chciałbym za bardzo zmieniać rozmiarówki opon co polecacie do 700zł/szt? Do tej ceny znalazłem tylko Toyo Snowprox, macie jakieś opinie? Zaś w 235/35/19 więcej znalazłem opon Hankook itp Wspomnę że nie chcę za bardzo iść w szerszą oponę, bo chcę zachować naciąg który jest, aby później mi nic nie szurało
  8. Już dawno było info o tych lampach, że przestają już je produkować Zostaje jedynie szukać używek na sell, a przejawiają się czasami na drogach co widzę
  9. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    U mnie miałem zakodowane, ale dzienne chyba z automatu się odpalały i odpuściłem temat
  10. to gdzieś mi to przemknęło, bo myślałem że gwint
  11. masz na gwincie co nie? to kluczami podnosili? Wjazdu za ciekawego nie mają na niskie samochody
  12. przednie drzwi nie są poszerzone, więc powinny pasować
  13. niwet odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    400-500, a malują za przeproszeniem jak gówno
  14. Dzisiaj widziałem na fb fol-techa i się zastanawiałem czy to nie ta z forum, bo zawias coś wysoko strasznie
  15. Dobrze patrzę, że do 6k idzie się z tym zestawem zmieścić? bo jak tak to chyba najlepsza opcja Jeszcze widziałem zestaw z panamery turbo z tarczą 370 na b7 i też idzie upchać ładnie felgi, a zacisk również kloc
  16. To zr18 z tego co widzę raczej odpada jak później mam mieć problemy upchać jakąś fajną felgę, a z dwutłokami z a8 nie jest ponoć nic lepiej i sam zacisk nie jest za ciekawy Z tego co piszesz to opcja od q5 zostaje jedynie, chyba że ktoś poda jakiś fajny zestawik z którym nie będzie problemów upchać felgi, mniejszych niż 19 nie będzie na aucie lato i zima Mam te 345/300, ale według mnie szału nie ma... chyba że mam takie odczucie po czasie Mi się akurat podobają takie opcje na 2 zaciski
  17. a nie było coś jeszcze z Panamery Turbo? te prosiaki chyba wszystkie mają to do siebie, że potem problem z upchaniem felgi? tył tylko 330 czy jest coś lepszego?
  18. Mi coś się obiło o prosiakach na tarczy 360mm, wiesz coś na ten temat?
  19. Większy zacisk i tarcza, a nie muszą być jakoś super skuteczne, ale żeby były na pewno lepsze niż te od s4 Rozmyślałem nad twoją opcją, ale ciągle tarcza jednak dla mnie za mała
  20. z czego te 360?
  21. Ponoć są bardziej wysunięte do przodu względem tych z b7
  22. niwet odpowiedział(a) na mogiiel temat w Audi A4 B7
    Nie lepiej iść w zderzak dtm już niż w to coś z allegro?
  23. niwet odpowiedział(a) na Saszka91 temat w Audi A4 B7
    tak

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.