Treść opublikowana przez niwet
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
to 3 litry w dieslu ładuj
-
Static A4 B7 2.0 TDI
Dla mnie troszkę nieporozumienie z takiego staticu na 19 przerzucać się na zimę 17 minimum 18 powinna być
-
Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue
Dawałeś okleić folią zderzak?
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
Panie ten znaczek czerwony audi tutaj nie pasi
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
Jak robisz trasy? autostrady głównie? czy też znajdą czasami się jakieś zaśnieżone drogi? Nie ukrywam że zapitalam do siebie z kilometr po polnej, gdzie czasami mają wyrąbane na porządne odśnieżanie Panie balon to nie dla mnie Muszę mieć twardo i coś fajnie wyglądającego na 18'stkach jeździło się podobnie jak na 19, więc nie widzę sensu mieć 18 na zimę
- B7 Crew
-
B7 Crew
Trochę pytanie nie z tej beczki ale czas kupić zimówki powoli i wszelkie imperiale itp odpadają, bo to szmelc Do tej pory mam 225/35/19 na 9j et33 i nie chciałbym za bardzo zmieniać rozmiarówki opon co polecacie do 700zł/szt? Do tej ceny znalazłem tylko Toyo Snowprox, macie jakieś opinie? Zaś w 235/35/19 więcej znalazłem opon Hankook itp Wspomnę że nie chcę za bardzo iść w szerszą oponę, bo chcę zachować naciąg który jest, aby później mi nic nie szurało
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Już dawno było info o tych lampach, że przestają już je produkować Zostaje jedynie szukać używek na sell, a przejawiają się czasami na drogach co widzę
- B7 Crew
-
Audi A5 8T Coupe S-Line RS-look 3.0TDi Tip-tronic
to gdzieś mi to przemknęło, bo myślałem że gwint
-
Audi A5 8T Coupe S-Line RS-look 3.0TDi Tip-tronic
masz na gwincie co nie? to kluczami podnosili? Wjazdu za ciekawego nie mają na niskie samochody
-
Różnice między S4 B7 a A4 B7
przednie drzwi nie są poszerzone, więc powinny pasować
- B7 Crew
-
Audi A5 8T Coupe S-Line RS-look 3.0TDi Tip-tronic
Dzisiaj widziałem na fb fol-techa i się zastanawiałem czy to nie ta z forum, bo zawias coś wysoko strasznie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dobrze patrzę, że do 6k idzie się z tym zestawem zmieścić? bo jak tak to chyba najlepsza opcja Jeszcze widziałem zestaw z panamery turbo z tarczą 370 na b7 i też idzie upchać ładnie felgi, a zacisk również kloc
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
To zr18 z tego co widzę raczej odpada jak później mam mieć problemy upchać jakąś fajną felgę, a z dwutłokami z a8 nie jest ponoć nic lepiej i sam zacisk nie jest za ciekawy Z tego co piszesz to opcja od q5 zostaje jedynie, chyba że ktoś poda jakiś fajny zestawik z którym nie będzie problemów upchać felgi, mniejszych niż 19 nie będzie na aucie lato i zima Mam te 345/300, ale według mnie szału nie ma... chyba że mam takie odczucie po czasie Mi się akurat podobają takie opcje na 2 zaciski
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a nie było coś jeszcze z Panamery Turbo? te prosiaki chyba wszystkie mają to do siebie, że potem problem z upchaniem felgi? tył tylko 330 czy jest coś lepszego?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mi coś się obiło o prosiakach na tarczy 360mm, wiesz coś na ten temat?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Większy zacisk i tarcza, a nie muszą być jakoś super skuteczne, ale żeby były na pewno lepsze niż te od s4 Rozmyślałem nad twoją opcją, ale ciągle tarcza jednak dla mnie za mała
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
z czego te 360?
-
Fotele i kanapa z Audi A4 B8, A5 8T do Audi A4 B6/B7
Ponoć są bardziej wysunięte do przodu względem tych z b7
-
Zderzak RS4 do B7
Nie lepiej iść w zderzak dtm już niż w to coś z allegro?
- Dyfuzor