Treść opublikowana przez b0ciaM
-
Nowicjusz - wątek powitalny
ahoj!
-
Co wy na te zaostrzone kontrolę emisji spalin?
Jestem za
-
SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288
gratulacje udanego zakupu i bezawaryjnosci zycze. od siebie dolozylbym aluminiowe nakladki na pedaly i podstopnice do wystroju wnetrza
-
puste miejsce w komorze silnika
jesli dobrze pamietam z ktoregos postu na forum to tam znajdowaloby sie webasto
-
Obroty zmiana biegów / ecodriving
moze nie odniose sie dokladnie do silnika 1.8T czy doswiadczen z moim autem ale kiedys na TVN Turbo lecial program K2 albo pochodna jego gdzie testowali spalanie przy roznym stylu jazdy. Po kilku jakis tam wymyslonych probach okzalo sie ze dlugie rozpedzanie auta zmieniajac biegi w okolicy 2k obrotow generowalo wieksze zuzycie paliwa niz zdecydowane i dynamiczne przypieszenie do zalozonej predkosci przeciagajac auto na biegach tak aby jak najszybciej ta predkosc uzyskac
-
Nowicjusz - wątek powitalny
ahoj.
-
1.8T Bex 300 nalotu. Duzo ?
moj BEX ma nalotu cos kolo 317 tys km teraz. Przez poltora roku w moich rekach bylo pare rzeczy do zrobienia (termostat, kruciec wody, katalizator ktory sie wysypal, tlumik srodkowy w kiepskim stanie, dwa banany do wymiany, rozrusznik, kolo alternatora ktore stalo, akumulator). Silnik bierze olej od wymiany do wymiany kolo litra ale pracuje rowno i cicho (nie slychac lancucha). wszystko zalezy o to jak ktos dbal o auto przed Toba. Jesli masz jakies papiery z serwisow to warto postudiowac. Zdrowa seria daje sporo frajdy z jazdy w polaczeniu z Q. Nie znam sie na lpg ale jednego bexa ogladalem z instalacja gazowa i przez zle ustawienie wypalilo zawor.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
ahoj!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
ahoj. witamy na pokladzie
-
ładny zapach w aucie
ja od siebie dodam ze ostatnio zakupilem dwie sztuki zapachow typu choinka z grecji. Jeszcze niestety nie testowalem w aucie ale przez folie czuc ciekawy zapach, gama do wyboru byla spora do tego jak nam sie zapach skonczy mozna kupic identyczny atomizer bodajze 50ml i przywrocic go bez problemu. Sprzedawca zapewnial ze z wlasnego doswiadczenia 1 listek wystarcza na ok 23-30 dni zalezy od tego jak mocno go wyeksponujemy z folii
-
ładny zapach w aucie
dzieki za info. przetestuje na pewno jak tylko bede szukal nowego zapachu do auta
-
Nowicjusz - wątek powitalny
ema.
-
Wymiana króćca wody z tyłu silnika 1.8t BFB
jesli dobrze pamietam to jest film instruktazowy na YT edit: pomylka, film dotyczyl wymiany termostatu ale to te same okolice wiec moze sie przyda
-
trójkąt ostrzegazy
pewnie ze mozna. tutaj na forum mozna kupic aluminiowy element o trwalosci wieczystej od uzytkownika @snajper007 albo szukac na alledrogo plastikowych po bodajze 19 zl. ja kiedys pytalem w aso ile taki element kosztuje ale nie pamietam ceny. ja mam wersje aluminiowa u siebie od kolegi z forum i jestem bardzo zadowolony
-
Czym zastąpić środkowy tłumik?
zamienniki sa jak najbardziej. ja osobiscie mam z baq garage i jestem zadowolony
-
A4 B6 TDI Avant by Pawisco
ja tez mam stosunkowo blisko i raz juz mi sie zdarzyla wizyta w ASO Wroclaw dlatego dopytalem dziekuje bardzo za info
-
A4 B6 TDI Avant by Pawisco
mam taki sam rodzaj podszybia jak u Ciebie, mozna wiedziec ile kosztowaly brakujace elementy? Przy okazji masz moze numer czesci? Czy wystarczy im podac Vin / opisac element i beda wiedzieli o co chodzi?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na pokladzie
-
A4 B8 Avant RS-look - Czarna bestia - Stage 3 - 300 KM+
tak jak kolega wyzej napisal. watek ciekawy czekam na foty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na pokladzie
-
A4 B6 1,8T BEX ? Avant a.k.a Bułka
ciekawy temat, ladne auto i ciekawe pomysly. mozna wiedziec czym strzelasz foty?
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
mozna prosic cos wiecej o koncowkach wydechu?
-
Audi A4 B6 Avant BEX 190PS Schwarz pakiet! DELFINGRAU MET 2xSline Gwint AP
ładne łałdi. kolor malina, czarny pakiet bajka do maksimum szczescia brakuje Q ale to tylko moje zdanie . bezawaryjnosci i radosci z uzytkowania
-
Nowicjusz - wątek powitalny
ahoj o/
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
jak dla mnie duzo lepiej leza te kola niz obecne