Treść opublikowana przez Adam87
-
Olej BRD
A czemu robiłeś głowice i turbo? Co było przyczyną??? Wysłane z Galaxy S7 edge
-
Olej BRD
No powiem ci że dziwne.. ale możliwe.. może chlopy nie dali jakiejś uszczelki na tę pompę i efekt jest.. Kontaktuj się z nimi i mów co jest grane niech to robią.. Wysłane z Galaxy S7 edge
-
Olej BRD
Jedz najlepiej odrazu żeby oni ustalili bo im dłużej zwlekasz tym gorzej bo mogą powiedzieć że to nie ich wina a tak może coś ugrasz.. Wysłane z Galaxy S7 edge
-
Olej BRD
Raczej niestety tak.. a gadałeś z tymi co to robili?? Wysłane z Galaxy S7 edge
-
Olej BRD
Ciężko określić ale jeśli pobiera olej bo przecież ubywa go to raczej z silnika .. Bo gdyby było go czuć z wydechu to na logike nie ubywałoby go z motoru.. I tak jak mówie że nie stawiałbym na turbo.. A masz kogoś bardziej zaufanego kto może to sprawdzić? Wysłane z Galaxy S7 edge
-
Olej BRD
A gdzie dzialasz z samochodem?? U siebie w okolicach? Wysłane z Galaxy S7 edge
-
Olej BRD
No w sumie powinien kopcic .. a czuc olej? Raczej to bym obstawial bo skoro wczesniej bylo ok a po zlozeniu tym bardziej na nowych i regenerowanych czesciach jest lipa ... Wysłane z Galaxy S7 edge
-
Olej BRD
Popatrz jeszcze wokoło silnika ale ja podejrzewam ze to bedzie wyciek ale wewnetrzny do komory spalania .. Turbo raczej odpada bo watpie zeby po regeneracji bylo cos nie tak.. ja stawiam na glowice .. Wysłane z Galaxy S7 edge
-
Olej BRD
Siemka.. Powiem Ci że ciężki przypadek... Podpinałeś go do kompa, pokazuje coś? A planowali głowice?? Uszczelki nowe?? Pytania niby banalne ale ważne.. Wysłane z Galaxy S7 edge
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
No ja też miałem kupować uniroyal rs3 ale jednak będą Hankook Ventus v12 EVO także zobaczymy jak to u mnie będzie wyglądało.. A ogólnie przy takim kole to te ranty ochronne pewnie niewiele dają
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Super ja mam takie same felgi, szerokość i oponki też będą takie tj 235/35 i teraz pytanko czy nie za szerokie te oponki??? Bo wiem że np @muunv ma 9J a opony 225/35..
-
A4 B7 2.0TDI BRD 207KM/440NM QUATTRO 2007r Czarny Sedan S-Line 19" RS4 B7 Eibach -30
Setup Piękny i dystanse Jaką masz szerokość tych felg???
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Pierwsze z brzegu znalazłem w google i kupiłem.. ale dobrze że znalazłeś taniej to może ktoś inny weźmie
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Kasowniki kupiłem te.. https://sprzedajemy.pl/ezystor-canbus-do-zarowek-led-h8-opornik-kasownik-bledu-dzialdowo-2-6bea9f-nr28061182 Co tu dużo mówić .. działa A ja też dopiero będe 12 maja w okolicach taķże jakiś termin można dopasować.
-
B8 TrOOOOp
Panowie wtrące się do tematu... Co powiecie na temat Hankook Ventus V12 evo .. będzie coś podobnego jak evo2??
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Noo.. teraz jest git Czarno Kamil może w maju na jakiś spocik wpadniesz do kielc?? Oblukamy autka
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
No jest super W maju posłucham na żywo.. trzeba się umówić na spot .. można już napisać w temacie na kiedy...
-
BRD
A gdzie robiłeś program?? Nie dało rady do 200KM dociągnąć?? Moje BRD też po dpf off jest i też przydymi jak mu się przysadzi ale program narazie został 170KM.. teraz w lato będe próbował coś więcej..
-
BRD
Tzn jak się rozwiązuje
-
A4 B7 1.8T Silver#Black #S4 Body #RS4 #Pompei S5 #Static #MaxtonDesign
Super wyszło Kontrast felgi do auta idealnie
-
A4 B7 2.0 Tdi silver star sedan 174KM/406Nm LED 19" MALLORY
Całe auto Super
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Też tak dokładnie zrobie
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
No powiem Ci że jest przyzwyczajenie.. nawet jak jakaś "spalinówka" wjedzie na warsztat to już śmierdzi pół dnia nie mówiąc o hałasie
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Spróbuje też u siebie.. zobaczymy czy pomoże bo powiem szczerze wydaje mi się że głośno chodzi..
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
A w czym to wogule pomaga?? Też mam wymiane oliwy niedługo..