Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Nie powinno być problemu.. Przyłóż ten zapas do innego koła na aucie i jeśli nie będzie dużej różnicy w wysokości to będzie ok.. A co do szerokości to jest niewielka i różnicówka sobie poradzi
  2. Tak Ciekawe jak miałby A4 co by było
  3. Dlatego będzie uniroyal rs3 A rant jak rant.. jak będziesz miał zak***ić to i tak felga podrapana
  4. Jakby to powiedział majster wazzup: git malina Teraz sobie leży
  5. Widziałem właśnie uniroyal rainsport 3 u kilku osób i chyba takie ustrzele
  6. Piłkarz ze mnie żaden ale pokopać piłkę można
  7. To jest podróba bo nie ma loga i numeru seryjnego.. Więk kolor też będzie nie ori
  8. Masz racje Nie oryginał.. produkcj włoska .. Ale jest ok za tą cene co dałem A właśnie myślałem nad 235/35..
  9. To są ori z audi a8 o rozmiarze 19 x8j.. Opon jeszcze nie mam a myśle nad 235/35 ET35
  10. Wiosna ... czyli felgi lato Miały być takie, może takie ale narazie będą takie Tu przed malowaniem I dekielki Felgi będą miały kolor dekielków tj. L7ZJ.. Wrzuce zdjęcie po malowniu
  11. Siemanko I pytałeś co to za specyfik do ochrony???
  12. Tylko nie za nisko żebyś do garażu wjechał
  13. Ten kto ma Q to nie będzie narzekał
  14. Teraz będzie wszystko widać Super
  15. U siebie w B7 też mam grzane a składają się narazie tylko od środka ale już szukam modułu żeby sie składały z pilota.. Pozdrawiam
  16. To pięknie grzane lusterka musza być, taki mamy klimat A masz też składane lusterka?
  17. Siemanko Obserwuje twoje poczynania z B7 (gratuluje ) a dziś znalazłem ten wątek.. Piękna A-trójeczka Moja Żonka też choruje na taką A3 ... Pozdrawiam
  18. Prezentuje się ładnie Również życze powodzenia w modach i przedewszystkim bezawaryjności
  19. Zestaw Super Wiesz możesz się dowiedzieć co to za specyfik do ochrony przed chemią??? Też będe malował felgi to by się położyło do ochrony
  20. Dokładnie Ja też mam na.. trytki Słyszałem też nazwe 'sznapsy'..
  21. Ja chyba na zimówce polece Niewiem....
  22. Za moją rodzinke również całość już powinna być na koncie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.