Treść opublikowana przez Adam87
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Pewnie chodzi Ci o te 2 po prawej na dole. To są do tylnej lampki podsufitki. Reszta czyli te 4 na kocyku są do przedniej lampki, a tamte 6 na różowej folii są do drzwi, schowka i bagażnika. Dasz rade wlutować, fizolofii nie ma
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Kurde, już zamontowane Zaraz zrobię fotkę jak się zagrzeje
-
Spociki w Kielcach
Kurła Dzięki Marcin Jadę w niedziele rano. Można się ugadać na piątek.
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
-
A4 B6 Avant by FrondSide
Kółeczko fajne pasuje do autka
-
Spociki w Kielcach
Aa przecie człowiek nie myśli jeszcze Może i faktycznie
-
Spociki w Kielcach
Hmm??????? Marcino a coś więcej???????
-
B7 3.0 V6T AVanT By Tomek
Hmmm.. to czyli kupiłeś obydwie B7 od Karola????
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Bardzo fajne prezenciki Wszystkiego Dobrego w nowym roku!!!
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Wiem, że zaginie przy 19" no ale co zrobić może kiedyś się napompuje na większe ale i tak jest różnica w wyglądzie i hamowaniu między 312/255 a teraz przy 320/288
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Przód założony, a tył zostawiłem sobie na nowy rok, bo niestety jak żonka w ciąży to są też inne obowiązki Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2019 Roku
-
Spociki w Kielcach
Tak myślałem, że nie daleko jakoś, bo ja jestem w mieście dziś, a jeszcze w sumie niewiem czy pić jakiś ciężki alkohol Ogólnie to Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2019 ???
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Dzięki Maciek za miłe słowa, które motywują do dalszych prac U Norberta to musi być baardzo jasno, bo w Norwegii w zimę dzień trwa ok. 6-7h A, że to są ledy to już na lato nie ma sensu wyciągać
-
Spociki w Kielcach
No i jak.. podleci ktoś??? Ja jestem Łukasz też zaraz przyjedzie..
-
Spociki w Kielcach
Ja też coś koło tego
-
Spociki w Kielcach
A skąd dokąd????
-
Spociki w Kielcach
Jestem za
-
B7 Crew
Też tak myśle.. bo też miałem na myśli dołożenie z anglika uchwyt, żeby było 2. Możesz też spróbować ulokować go gdzieś koło zapalniczki... lub tak jak kiedyś myślałem (sporo roboty) spróbować wkomponować go w panel klimatyzacji.. przycisk od czegoś innego.. jeszcze nie mam pomysłu od czego... może ty będziesz miał pomysł??
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
To super Już otrzymałem maile od Tomasza.. jeszcze tylko kwestia jakie mam lampeczki i będzie git
- B7 Crew
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Norbercik no nie patrzyłem u Ciebie Powiem Ci, że aż razi przez telefon, tak jasno Też masz od "Tomka"???
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
To czekam na foto. U mnie już kilka rzeczy jest podświetlone na czerwono, a z nogami to jeszcze zobaczymy..
-
Silver Arrow by Adam87# BRD# 222HP/445Nm# QUATTRO# JR28 19'/9.5 ;)
Ahaa To i tak nie ma się co zastanawiać i lepiej dołożyć parę gr do żywotności i barwy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemano