Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adam87

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adam87

  1. Pewnie chodzi Ci o te 2 po prawej na dole. To są do tylnej lampki podsufitki. Reszta czyli te 4 na kocyku są do przedniej lampki, a tamte 6 na różowej folii są do drzwi, schowka i bagażnika. Dasz rade wlutować, fizolofii nie ma
  2. Kurde, już zamontowane Zaraz zrobię fotkę jak się zagrzeje
  3. Kurła Dzięki Marcin Jadę w niedziele rano. Można się ugadać na piątek.
  4. Listonosz właśnie dostarczył Idę zaraz montować, ale zimno jak niewiem
  5. Kółeczko fajne pasuje do autka
  6. Aa przecie człowiek nie myśli jeszcze Może i faktycznie
  7. Hmm??????? Marcino a coś więcej???????
  8. Hmmm.. to czyli kupiłeś obydwie B7 od Karola????
  9. Wiem, że zaginie przy 19" no ale co zrobić może kiedyś się napompuje na większe ale i tak jest różnica w wyglądzie i hamowaniu między 312/255 a teraz przy 320/288
  10. Przód założony, a tył zostawiłem sobie na nowy rok, bo niestety jak żonka w ciąży to są też inne obowiązki Wszystkiego Najlepszego w Nowym 2019 Roku
  11. Tak myślałem, że nie daleko jakoś, bo ja jestem w mieście dziś, a jeszcze w sumie niewiem czy pić jakiś ciężki alkohol Ogólnie to Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2019 ???
  12. Dzięki Maciek za miłe słowa, które motywują do dalszych prac U Norberta to musi być baardzo jasno, bo w Norwegii w zimę dzień trwa ok. 6-7h A, że to są ledy to już na lato nie ma sensu wyciągać
  13. No i jak.. podleci ktoś??? Ja jestem Łukasz też zaraz przyjedzie..
  14. Ja też coś koło tego
  15. A skąd dokąd????
  16. Jestem za
  17. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Też tak myśle.. bo też miałem na myśli dołożenie z anglika uchwyt, żeby było 2. Możesz też spróbować ulokować go gdzieś koło zapalniczki... lub tak jak kiedyś myślałem (sporo roboty) spróbować wkomponować go w panel klimatyzacji.. przycisk od czegoś innego.. jeszcze nie mam pomysłu od czego... może ty będziesz miał pomysł??
  18. To super Już otrzymałem maile od Tomasza.. jeszcze tylko kwestia jakie mam lampeczki i będzie git
  19. Adam87 odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Osobiście sam tego nie rezałem, ale niektórzy wrzucają ESP do schowka..
  20. Norbercik no nie patrzyłem u Ciebie Powiem Ci, że aż razi przez telefon, tak jasno Też masz od "Tomka"???
  21. To czekam na foto. U mnie już kilka rzeczy jest podświetlone na czerwono, a z nogami to jeszcze zobaczymy..
  22. Ahaa To i tak nie ma się co zastanawiać i lepiej dołożyć parę gr do żywotności i barwy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.