Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilch-1984

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilch-1984

  1. Jeżdżę już trzeci rok do pracy,odcinki po 15 km i nie mam problemu z filtrem.Wypala się co 450-500 km. I Myślę że pomaga mi w tym stylu jazdy.
  2. Skąd ta pewność kolego?
  3. Bardzo dobrze to ująłeś
  4. Kolego, A czy po częstotliwości wypalania można wnioskować czy faktycznie dpf był czyszczony,Czy wykasowane zostały wartości ?
  5. Jeszcze lepiej. Samochód mam od 3 lat i pamiętam na początku miałem wartość 0.00 Czyli najlepiej,żeby widzieć jak wygląda dpf i móc spokojnie polegać na parametrach ,powinienem dać go do czyszczenia? Rozumiem,że nie ma innej możliwości sprawdzenia stanu DPF-u?
  6. Witam, Z tego względu,że moja audiczka robi krótkie trasy do pracy prosiłbym o rzucenie okiem na parametry dpf-u. Wspomnę,że trasy robię krótkie ale silnika nie oszczędzam Przebieg 220 tysięcy.
  7. Kolego, a czy ja pisałem coś o ucinaniu wtyczek? Wszystko oprócz Led zostaje oryginalne. Odchaczyłeś interior light?
  8. Sprawdź dokładnie kombinacje z zielonym MENU. Czegoś nie zrobiłeś.
  9. Zdecyduj się kolego. Wcześniej napisałeś o bezinwazyjnej zmianie światła (koloru). No chyba,że źle interpretowałem twój komentarz.
  10. Siema kolego ja męczyłem ten temat przez długi czas. Kupowałem różnego rodzaju żarówki o innym kolorze ,okazały się totalną klapą. Przepalały się jeden po drugiej waląc błędy (pierwsze zdjęcie) Ostatecznie kupiłem czerwoną taśmę ledową i przylutowałem do oryginalnej płytki podświetlenia nóg. Nie mam teraz jak zrobić zdjęć,ale gdybyś chciał zobaczyć jak to dokładnie wygląda...
  11. Czyli w tym wypadku mogę założyć opony o szerokości 245 mm lub 255 mm. Dobrze kumam ?
  12. Panowie czy można zakładać felgi o różnych szerokościach do auta z napędem quattro ? Np: przód 8,5cala et35 ,tył 9,5cala et30 ?
  13. Kolego zapomnij o czymś takim jak wina zderzaka z powodu kolejnej warstwy lakieru. Wstawiałem u siebie side aasist do zderzaka od s4,który ówcześnie malowałem. Nie miałem tego typu problemu.
  14. Super,elegancko i mega fajnie że udało się rozwiązać problem. ?
  15. Cześć kolego. Firma to TecnoGarage, jednakże zrezygnowałem z ich realizacji. Wiele rzeczy można zrobić samemu,a ceny są u nich całkiem spore.
  16. Dzięki. Widać,że w tej firmie wiedzą co robią. Co jest najlepsze mogą przygotować sprzęgło pod konkretne osiągi. Mega bardzo dziękuję kolego !
  17. Kogoś możesz,możecie polecić w mazowieckim?
  18. Witam szanownych kolegów ? Mega dużymi krokami zbliża mi się wymiana sprzęgła z powodu uslizgów. Dwumase pewnie wymienię też. Jakie w końcu jest najlepsze rozwiązanie jeżeli chodzi o sprzęgło i dwumase? Jestem w posiadaniu audi a4 b8 ,quatrro 143 po chipie na 177 i będę uderzał w 217 km. Na rynku do sprzedania są zestawy do modelu z silnikiem cglc 177 km 130 kw. Wole wydac raz porządnie dlatego koszty nie grają roli . A więc gotowy zestaw do cglc czy Sachs performace,Luk czy może sprzęgło dać do obicia kevlarem?
  19. Kłania się pierwsza strona postu. "8T0 919 178 dioda LED 2 szt. strona kierowcy i pasażera " A więc są zamienne.
  20. Teraz już części są dostępne bez problemu ?
  21. Dalej masz te turbiny ?
  22. Ha ha Też kolego miałem problemy przy tym modzie i na dodatek po zamontowaniu z instalacją też była niespodzianka (popalone piny). Życzę wytrwania.
  23. Wiesz dlaczego czepiam się instalacji? Kupiłem gotową instalację u kufatec i po założeniu miałem problem "zwarcie z masą"w instalacji lusterek -lampki. Sprawdzałem dwa razy według ich instrukcji podłączenia i co się okazało musiałem zamienić piny 8/16 we wtykach T27a i T27c . U Kufateca,mówili że radar mam spierdzielony. Dąże do tego,że nie zawsze jest tak jak piszą.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.