Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Pin nr 24 ze wzmaka podłączony ma być pod pin bose w rnse
  2. Zakodowane radio na sound system,pin bose podpięty?
  3. Zrób jeszcze logi 90 i 93 jadąc spokojnie Przy przy pozostałych logach zawsze ciągnij pod samą odcinkę
  4. pila24 odpowiedział(a) na ereso temat w Audi A4 B6/B7
    Do avanta,sedana czy cabrio.... liczy się klasa wagowa sprężyny i tylko na ten parametr się patrzy. Po vin'ie dobierali sprężyny?
  5. pila24 odpowiedział(a) na ereso temat w Audi A4 B6/B7
    Od sprężyny zależy jak dobrana i od talerzyka amorka.
  6. Czyli coś tam gmerałeś przy czujniku,dlatego napięcie odczytane było niskie.
  7. Jak zamierzasz sprawdzić gęstość elektrolitu w akumulatorze bezobsługowym bez dziurawienia go? Bo niedługo juz tylko takie na rynku będą.
  8. Podłączałem go do modułu bt i działał tak samo jak ori mikrofon,normalnie są wymienialne. Wszystkie elementy na pcb są takie same. U siebie nie montowałem go do bose,aczkolwiek zastanawiałem się jaki ma wpływ na jakość dźwięku. W prospektach audi audiopilot zmienia nie tylko głośność ale również zmienia barwę dźwięku by wyeliminować odgłosy szumu które pojawiają się w kabinie.
  9. Jest w innej obudowie,cała elektronika w środku jest taka sama,porównywałem oba po rozebraniu.
  10. Aktywujesz vagiem w kodowaniu 0xxxxx?: Installation Options II +1 = Diversity Antenna installed +2 = CD-Changer installed <-------- +4 = Multifunction Steering Wheel installed
  11. Ogólnie mikrofon jest taki sam jak od BT,w innej obudowie się mieści. Tak jak kolega wstawił fotkę-znajduje się pod modułem czujników ruchu alarmu.
  12. Ogólnie masz dziwny odczyt z przedniego czujnika,masz obniżone zawieszenie? Czujnik wizualnie ok? Spróbować mozesz jeszcze zrobić reset fabryczny sterownika xenonów,adaptacje kanał 0 read,save.
  13. Kodowanie masz ok, A napisz co dokładnie przestawiłeś?
  14. Pisałem byś kodowanie podał a nie ekran z błędem.
  15. 4 posty wyżej umieściłem link do tego filmu
  16. Ja zauważyłem iż te drgania zależą od temperatury,np. -10°C auto zimne i rusza pod małe wzniesienie=tarka aż do puszczenia sprzęgła,im auto bardziej rozgrzane tym objaw mniejszy. Lato +30°C problem nie pojawia się w ogóle. Tak jest u mnie,zanim doszedłem do tego iż to zależy od temperatury(twarda guma gdy zimno) również sądziłem iż to słaby docisk. Teraz skłaniam się ku poduszką silnika. Moje wyglądają jakby były wymienione,możliwe że już nie oryginały.
  17. Tylko ASO
  18. Kodowanie wrzuć,ten pierwszy ekran po połączeniu z xenonami.
  19. Nie wiem jak ma w zwyczaju rns-d ale rns-e od razu po otwarciu auta wstępnie startuje i słychać szumek cichy w głośnikach. Przestaje szumieć dopiero chwilę po zamknięciu auta centralnym. Szum nie występuje w zwykłych radiach,tylko te z navi tak mają (chociaż bns 5.0 nie szumiał u mnie).
  20. Ja kupiłem w celach "konserwacyjnych" by mój roczny aku podładować przez zimą,no i w razie W gdyby po rezaniu nastąpiło niekontrolowane rozładowanie aku ☺ Jak juz pada aku to się wymienia a nie ładuje go co kilka dni.
  21. pila24 odpowiedział(a) na ravendil temat w Audi A4 B6/B7
    Chodziło mi o nowe wahacze a na czym regeneracja polega to wiem bo mam wahacze z reguma
  22. Dziś obejrzałem inny test 12 prostowników i sporo tam niespodzianek np. ctek msx 5.0 przegrywa z najtanszą ładowarką która pochodzi z lidla ?
  23. Robione było coś ostatnio przy czujnikach poziomu? Pokaż wartości z bloków pomiarowych Pisałeś ze kody przestawiłeś? ,czyli kodowanie modułu masz zmienione? Według rosstecha 00060 = Audi A4 (8E) i takie powinno być.
  24. Ja kupiłem na alledrogo podobną do tej ładowarkę akumulatorów i jestem pewien że na moje potrzeby w zupełności wystarczy(podładować aku przed zimą,czasami jak padnie sąsiadowi to podładować i jego aku itp),będzie użyty może 2x w roku i ja osobiście nie widzę potrzeby inwestowania w droższe urządzenia których atutów nigdy nie wykorzystam. PROSTOWNIK ŁADOWARKA DO AKUMULATORA 6V 12V LCD 5A 6502473839 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 89,90 zł - PROSTOWNIK ŁADOWARKA DO AKUMULATORA 6V 12V LCD 5A (6502473839). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.