Treść opublikowana przez pila24
-
Przetwornica BIXENON lokalizacja
Pod lampą szukałeś?
-
Montaż spryskiwaczy mgiełkowych
Mi się trafiły za darmo i to praktycznie nowe grzane spryskiwacze(adapterki od a6 juz miałem wcześniej kupione więc cały koszt wyszedł jakieś 6 zł za moda),na początku miałem problem z ich wysokością pryskania-waliło płynem po rancie maski a było i tak za nisko na szybie. Kilka kombinacji z ustawieniami adapterów i zamiana miejsc spryskiwaczy i jest teraz idealnie ? Co do regulacji to używajcie do tego śrubokrętów precyzyjnych z torxem(zegarmistrzowskie) mają inną końcówkę niż zwykłe torxy nasadowe i nie niszczą regulacji.
-
Prawdopodobnie uszczelka pod głowicą...
Porada taka abyś robił obszerną relacje z prac nad swoim silnikiem bo dla wielu będzie to pomocne i wsparcie też będzie. Będę obserwował temat jako iż jestem fanem zmagań z tym motorem,powodzenia
-
Problem z licznikiem
Nie możesz stwierdzić że licznik jest ok skoro nie wykonałeś testu licznika programem vcds,podczas testu może wyjść usterka w działaniu licznika.
-
Chip tuning 3.0 TFSI
Obczaj to
-
Podstawowa diagnostyka i informacje A4 B6/B7 2.0 ALT
Sprawdź czy ten nowy czujnik temperatury silnika pokazuje poprawne wartości.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Poducha ta sama,tak jak doczytałeś-okablowanie poduszki i taśma muszą być zmienione pod mf.
-
Ubezpieczenie miesięczne po zakupie auta.
Agent ubezpieczalini w której wykupujesz polisę powinien poprosić zawsze o numery poprzedniej polisy by ją wypowiedzieć.
-
Nagrzewnica
Kiedyś wymieniałem w aucie w którym rwało się deskę,tak to wyglądało jak na zdjęciu. 6 godzin roboty.
-
Tanie uzupełnienie czynnika w klimie
Cena z wiosny tego roku. Zakłady mają poniżej 100 zł za 1 kg czynnika.
-
Tanie uzupełnienie czynnika w klimie
8 $ za 200 gram czynnika.... ja u siebie płaciłem przy nabijaniu klimy 20 zł za każde 100 gram r134a
-
Bluetooth
To napisz wtedy wiadomość prywatną i się zgadamy
-
Bluetooth
Nie mów ze nie wiesz co to vcds.... powinien być kabel kkl i vcds dołączony do każdej b6,poszukaj w schowku pasażera czy nie leży ? Tak na serio jak jesteś z Koszalina to możemy się zgadać i sprawdzę kompem co tam się dzieje.
-
Bluetooth
Trzeba sprawdzić komunikację z modułem bt,kanał 77 vcds
-
Bluetooth
Bluetooth to osobny moduł... to radio działa tylko nie łączy się telefon z bt?
-
[B6] Wymiana amortyzatorów - 1BV Quattro Avant
Nie wymieniałem podkładek,wymieniałem poduszki przy okazji wymiany amorków. Odboje i osłony 1bv i 1be są takie same.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Wklej jakie masz kodowanie modułu bt.
-
[B6] Wymiana amortyzatorów - 1BV Quattro Avant
Brak efektu dobicia do końca przy większej dziurze,oczywiście nowe amory i odboje tez mają w tym udział. Taka kompleksowa wymiana daje najlepsze efekty.
-
xenon regulacja+dlugie
Pierścienie ułatwiają wycentrowac projektor ale zabierają cenne milimetry w lampie,w rezultacie lampa z ori przetwornicami może się nie domknąć lub będzie problem z poziomowaniem. Zamiast nich wole poświęcić kwadrans na prawidłowe ustawienie projektora na adapterze.
-
A4B6 po swapie z 2.0 -> 1/8t nie odpala.
Rb8 czyli ecu i licznik od b7 pochodzą? Trochę kibel,poszukaj lepiej zestawu z b6,wtedy bez problemu się zgra licznik z ecu. Tutaj jest lipa bo na wiązkach elektrycznych z b6 komponenty z b7 mogą nie działać prawidłowo (inne ustawienia pinów itp)
-
xenon regulacja+dlugie
Są na forum do kupienia adaptery do tych projektorów,projektory możesz kupić od kogoś....lub sam poszukać uszkodzonych lamp z których wyciągniesz takie projektory Ciężko trafić na takie projektory z wypalonymi odbłysnikami,tym bardziej że auta nowe mają światła dzienne i nie używają ciągle świateł mijania. Palniki 4300 osram na filmiku.
-
xenon regulacja+dlugie
Poza tym jak ten fachowiec sądzi ze ori projektory świecą lepiej niż te z Octavii 3 2016 (takie są u mnie) to niech się stuknie w głowę. Ori odbłyśniki w projektorze mają płaską powierzchnię odbicia promienia i po krótkim czasie wypalają się i świecą jak u Ciebie właśnie.
-
xenon regulacja+dlugie
Jak masz bixenony to przerobić sam możesz,jest instrukcja na forum. Potrzebujesz adapterów i projektorów Bosch al,jak sam to ogarniesz to zmieścisz się poniżej 200 zł z przeróbką. Olej tych fachowców sam zamontujesz nowy projektor,starych nie regeneruj bo szkoda czasu i kasy. Jak masz takie lampy to tak przeróbka wygląda-z tyłu otwartej lampy widzisz projektor bosch al zamontowany na adapterze.
-
Problem z zapalaniem auta rano
Czujnik sprawdza się odczytując jego wartości wskazań w blokach pomiarowych. Są to 2 czujniki w jednej obudowie,jeden sygnał idzie na zegary a drugi do sterownika silnika. Porównaj czy oba wskazania czy są zbliżone.
-
Problem z zapalaniem auta rano
Czujnik temperatury silnika sprawdź.