Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Taki zestaw kosztuje około 20 zł.
  2. pila24 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mam pytanie czy ktoś przesiadał się z rns-e na rns-e led i czy jest duża różnica w dźwięku? Chwilowo mam rns-e led i śmiem twierdzić że razem z bose gra wyśmienicie,zastanawiam się czy zwykłym rns-e tez ma taką jakość dźwięku.
  3. Zobacz czy półoś nie wyjeżdża ze skrzyni...
  4. Dostępne od ręki,cena 732zł + kurier 15 zł +160 zł kaucji za wahacze(odsyłasz swoje ori po wymianie i dostajesz zwrot na konto) Regum - naprawa elementów zawieszenia REGUM.PL Firma specjalizuje się w naprawie elementów zawieszenia do samochodów osobowych tzn. wahacze, sworznie, drążki kierownicze, przerabianiu tulei gumowo-metalowych nie występujących w sprzedaży, pracach tokarskich...
  5. Jak dla mnie to najbardziej opłacalna opcja bo mam wszystko jeszcze ori na pokładzie. Łączniki na przód będą z lema i myślę że taki zestaw będzie wytrzymalszy niż RTSy,czas pokaże. Gdyby sworznie nie były zregenerowane to nie było by sensu kupować takiego zestawu.
  6. Odkręcasz wzmak od tuby i rozkręcasz. Na płytce pod lupą sprawdzasz luty i poprawiasz lutownicą. Dodatkowo sprawdzasz kondensatory czy nie mają mięśni piwnych.
  7. Właśnie do mnie przyszły,wyglądają bardzo solidnie i Pan z firmy dorzucił mi 2 śruby do górnych wahaczy a resztę śrub kazał zostawić ori. Tuleje dolnych wahaczy są ori wprasowane,na bananach tuleje z ori numerami OEM, pozostałe nie wiem. Sworznie bardzo sztywne. Wszystkie wahacze są fabryczne. Opcja budżetowa? Cena pomiedzy chińczykami a rts'ami. Myślę że jakościowo będą powyżej rts.
  8. pila24 odpowiedział(a) na Żołnierz 454 temat w 2.4
    23KM więcej niż w bdv przy większej pojemności o 0,4L ,niby nie tak wiele ale jednak mapa napisana pod 98... ale tak jak piszesz LPG rozwiązuje te problemy-nie dość ze paliwo tańsze,mniej szkodliwe spaliny to jeszcze bardziej uniwersalne dla silinka. Dodatkowo można wyciągnąć kilka KM więcej poprawiając mapę pod LPG (brak spalania stukowego). Tyle że potrzebny by był ECU który ogarnie przełączanie map by nie było problemu z jazdą na PB. A to dodatkowe koszta i nikt nie chce się w to bawić.
  9. Do sprawdzenia kabel i kostka od woofera suba. Jeżeli są ok to wzmacniacz sprawdzić wewnątrz czy nie ma zimnych lutów.
  10. Napisz czy wyłącza się sam sub czy głośniki tylne również.
  11. Problem leży we wzmacniaczu.
  12. 1. Przejedź trochę i ---- znikną i pojawi się odliczanie. 2 Można ustawiać tylko na 30 tys lub 15 tys km.
  13. Jeżeli ASN jest w tipie a bdv w manualu to jakieś 0,5 sekundy przewagi do setki nie czyni miażdżącej przewagi ? poza tym jeżeli chodzi o trwałość to dwa przeciwne bieguny
  14. 0006101 brak informacji o nie zapięciu pasów.
  15. pila24 odpowiedział(a) na Żołnierz 454 temat w 2.4
    Gdyby mój silnik padł to tez bym szukał 2.8,najlepiej AMX z jakiejś skody super (roczniki młodsze niż te z a6) Masz tutaj trochę danych o silnikach. Potrzebny będzie cały silnik z komputerem oraz osprzętem(niektóre wtyczki będą inne-np. od czujników spalania stukowego ). ECU od amx z superba powinno być z takim samym immo jak z a4. Wydech p &p,możliwe lekkie kombinacje z mocowaniem skrzyni biegów.
  16. Rozbijam juz skarbonkę mojego dziecka i wysyłam przelewem elixirem! Jak juz uzbierasz to dorzucisz się na moją zbiórkę na zawieche ?
  17. Moje średnie spalanie lpg z ostatnich 19 tys km (70% miasto krótkie odcinki) to 13L lpg. Nie sądzę aby Twój silnik potrzebował więcej paliwa niż mój. Raczej coś mu dolega albo hamulce trzymają ,pokaż korekty i zrób logi
  18. A jaką masz wersję modułu BT?
  19. Tutaj ma znaczenie oprogramowanie telefonu,na androidzie 8 jak dzwonił telefon to dźwięk dzwonka był w głośnikach radia. Ten sam telefon na androidzie 9 nie ma już dźwięku dzwonka na głośnikach tylko ten standardowy. S8 jakieś problemy z BT miały poza tym. Poza tym to moduł BT się łączy z telefonem a nie rns--e. U mnie bns 5.0,moduł BT w wersji S i każdy telefon działa,sprawdzałem na telefonach z przed dekady jak i na współczesnych.
  20. pila24 odpowiedział(a) na sous1111 temat w Audi A4 B6/B7
    Tez miałem błąd jak autor postu. Wymiana czujnika g201 mija się z celem bo to nie on jest winny tylko problem jest w sterowniku pompy. Dziś wymieniłem sterownik,zakodowałem i śmiga wszystko. Na spokojnie w 30 minut można się wyrobić. Zdjąć górna część zbiorniczka płynu spryskiwaczy,pompę uwolnić z uchwytów lekko je rozginając i podnieść delikatnie do góry by zdemontować sterownik. Rurki od pompy nie pękną i nie zagną się jak potraktujemy je delikatnie. Założyć nowy sterownik,zamocować pompę tak jak była wcześniej i zakodować według instrukcji ross-techa. Zrobiłem to nie odłączając aku (zapłon wyłączony),kodowanie wystarczyło a sterownik nie wołał o kalibracje czujnika skrętu.
  21. Niech kolega napisze jakie ma korekty długoterminowe,moje max spalanie lpg to 15,5L po zakorkowanym mieście z klimą i mocniejszym wciskania gazu. Ale to na 2.4 v6 które pali więcej niż ALT,u Ciebie to 3 litry mniej powinno wyjść.
  22. Bo ten sterownik nie działa jak powinien,aczkolwiek 190 tys km na lpg z tym sterownikiem zrobiłem,ale silnik to był prosty 1.8 AGN a nie 3.0 ASN.
  23. Tak jak pisałem, zenit to słaba centralka. Mało opcji,kiepskie korekty które działają jak chcą. Ale była opcja wycinania dotrysków z czego pamiętam. Anyway zenit na śmietnik.
  24. A dlaczego kompresor chcą wymieniać? Na r124a nie śmiga a na r600a nagle ozyje czy ocb? Po pierwsze skąd masz wiedzieć ile izobutanu dać w układ? Bo na pewno nie tyle co r124a,po drugie kompresor potrzebuje oleju w odpowiedniej dawce...
  25. pila24 odpowiedział(a) na Bambr97 temat w Audi A4 B6/B7
    Lemforder ma wersje dla zawieszenie sportowego i komfort. Chińczyki na jedno kopyto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.