Treść opublikowana przez pila24
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Taki zestaw kosztuje około 20 zł.
-
B6 DIVISION
Mam pytanie czy ktoś przesiadał się z rns-e na rns-e led i czy jest duża różnica w dźwięku? Chwilowo mam rns-e led i śmiem twierdzić że razem z bose gra wyśmienicie,zastanawiam się czy zwykłym rns-e tez ma taką jakość dźwięku.
-
1.8 t q. Wbijam bieg smaochod nie jedzie!!!
Zobacz czy półoś nie wyjeżdża ze skrzyni...
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Dostępne od ręki,cena 732zł + kurier 15 zł +160 zł kaucji za wahacze(odsyłasz swoje ori po wymianie i dostajesz zwrot na konto) Regum - naprawa elementów zawieszenia REGUM.PL Firma specjalizuje się w naprawie elementów zawieszenia do samochodów osobowych tzn. wahacze, sworznie, drążki kierownicze, przerabianiu tulei gumowo-metalowych nie występujących w sprzedaży, pracach tokarskich...
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jak dla mnie to najbardziej opłacalna opcja bo mam wszystko jeszcze ori na pokładzie. Łączniki na przód będą z lema i myślę że taki zestaw będzie wytrzymalszy niż RTSy,czas pokaże. Gdyby sworznie nie były zregenerowane to nie było by sensu kupować takiego zestawu.
-
Radio odłącza suba (Bose)
Odkręcasz wzmak od tuby i rozkręcasz. Na płytce pod lupą sprawdzasz luty i poprawiasz lutownicą. Dodatkowo sprawdzasz kondensatory czy nie mają mięśni piwnych.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Właśnie do mnie przyszły,wyglądają bardzo solidnie i Pan z firmy dorzucił mi 2 śruby do górnych wahaczy a resztę śrub kazał zostawić ori. Tuleje dolnych wahaczy są ori wprasowane,na bananach tuleje z ori numerami OEM, pozostałe nie wiem. Sworznie bardzo sztywne. Wszystkie wahacze są fabryczne. Opcja budżetowa? Cena pomiedzy chińczykami a rts'ami. Myślę że jakościowo będą powyżej rts.
-
Swap
23KM więcej niż w bdv przy większej pojemności o 0,4L ,niby nie tak wiele ale jednak mapa napisana pod 98... ale tak jak piszesz LPG rozwiązuje te problemy-nie dość ze paliwo tańsze,mniej szkodliwe spaliny to jeszcze bardziej uniwersalne dla silinka. Dodatkowo można wyciągnąć kilka KM więcej poprawiając mapę pod LPG (brak spalania stukowego). Tyle że potrzebny by był ECU który ogarnie przełączanie map by nie było problemu z jazdą na PB. A to dodatkowe koszta i nikt nie chce się w to bawić.
-
Radio odłącza suba (Bose)
Do sprawdzenia kabel i kostka od woofera suba. Jeżeli są ok to wzmacniacz sprawdzić wewnątrz czy nie ma zimnych lutów.
-
Radio odłącza suba (Bose)
Napisz czy wyłącza się sam sub czy głośniki tylne również.
-
Radio odłącza suba (Bose)
Problem leży we wzmacniaczu.
-
Kasowanie inspekcji....
1. Przejedź trochę i ---- znikną i pojawi się odliczanie. 2 Można ustawiać tylko na 30 tys lub 15 tys km.
-
No i trochę wtopiłem (3.0 ASN).
Jeżeli ASN jest w tipie a bdv w manualu to jakieś 0,5 sekundy przewagi do setki nie czyni miażdżącej przewagi ? poza tym jeżeli chodzi o trwałość to dwa przeciwne bieguny
-
Vag i skasowanie kontrolki klockow
0006101 brak informacji o nie zapięciu pasów.
-
Swap
Gdyby mój silnik padł to tez bym szukał 2.8,najlepiej AMX z jakiejś skody super (roczniki młodsze niż te z a6) Masz tutaj trochę danych o silnikach. Potrzebny będzie cały silnik z komputerem oraz osprzętem(niektóre wtyczki będą inne-np. od czujników spalania stukowego ). ECU od amx z superba powinno być z takim samym immo jak z a4. Wydech p &p,możliwe lekkie kombinacje z mocowaniem skrzyni biegów.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Rozbijam juz skarbonkę mojego dziecka i wysyłam przelewem elixirem! Jak juz uzbierasz to dorzucisz się na moją zbiórkę na zawieche ?
-
Duże spalanie gazu alt a4 b7
Moje średnie spalanie lpg z ostatnich 19 tys km (70% miasto krótkie odcinki) to 13L lpg. Nie sądzę aby Twój silnik potrzebował więcej paliwa niż mój. Raczej coś mu dolega albo hamulce trzymają ,pokaż korekty i zrób logi
-
Bluetooth Galaxy S3 Android 4.3 rozłącza
A jaką masz wersję modułu BT?
-
Bluetooth Galaxy S3 Android 4.3 rozłącza
Tutaj ma znaczenie oprogramowanie telefonu,na androidzie 8 jak dzwonił telefon to dźwięk dzwonka był w głośnikach radia. Ten sam telefon na androidzie 9 nie ma już dźwięku dzwonka na głośnikach tylko ten standardowy. S8 jakieś problemy z BT miały poza tym. Poza tym to moduł BT się łączy z telefonem a nie rns--e. U mnie bns 5.0,moduł BT w wersji S i każdy telefon działa,sprawdzałem na telefonach z przed dekady jak i na współczesnych.
-
Kontrolki ESP i ABS
Tez miałem błąd jak autor postu. Wymiana czujnika g201 mija się z celem bo to nie on jest winny tylko problem jest w sterowniku pompy. Dziś wymieniłem sterownik,zakodowałem i śmiga wszystko. Na spokojnie w 30 minut można się wyrobić. Zdjąć górna część zbiorniczka płynu spryskiwaczy,pompę uwolnić z uchwytów lekko je rozginając i podnieść delikatnie do góry by zdemontować sterownik. Rurki od pompy nie pękną i nie zagną się jak potraktujemy je delikatnie. Założyć nowy sterownik,zamocować pompę tak jak była wcześniej i zakodować według instrukcji ross-techa. Zrobiłem to nie odłączając aku (zapłon wyłączony),kodowanie wystarczyło a sterownik nie wołał o kalibracje czujnika skrętu.
-
Duże spalanie gazu alt a4 b7
Niech kolega napisze jakie ma korekty długoterminowe,moje max spalanie lpg to 15,5L po zakorkowanym mieście z klimą i mocniejszym wciskania gazu. Ale to na 2.4 v6 które pali więcej niż ALT,u Ciebie to 3 litry mniej powinno wyjść.
-
[3.0 ASN] Sporadyczne szarpniecia na LPG
Bo ten sterownik nie działa jak powinien,aczkolwiek 190 tys km na lpg z tym sterownikiem zrobiłem,ale silnik to był prosty 1.8 AGN a nie 3.0 ASN.
-
[3.0 ASN] Sporadyczne szarpniecia na LPG
Tak jak pisałem, zenit to słaba centralka. Mało opcji,kiepskie korekty które działają jak chcą. Ale była opcja wycinania dotrysków z czego pamiętam. Anyway zenit na śmietnik.
-
Napełnianie układu domowym sposobem problem :(
A dlaczego kompresor chcą wymieniać? Na r124a nie śmiga a na r600a nagle ozyje czy ocb? Po pierwsze skąd masz wiedzieć ile izobutanu dać w układ? Bo na pewno nie tyle co r124a,po drugie kompresor potrzebuje oleju w odpowiedniej dawce...
-
Zestaw wahaczy
Lemforder ma wersje dla zawieszenie sportowego i komfort. Chińczyki na jedno kopyto