Treść opublikowana przez pila24
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
To teraz pytanie odnośnie wiązki-kładłeś ori wiązkę od bose czy robiłeś sam nową?czy wykorzystałeś to co się dało z ori wiązki od harmana?
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Montowałeś głośniki przód i tył?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Proszę o wycenę sachs przód 558 297 kpl, tył 312 784 kpl, odboje,osłony oraz poduszki przednich amorków, Łączniki oraz tuleje stabilizatora przedniego. Pozdrawiam wesołych
-
Wytrzymałość waszych instalacji.
W poprzednim aucie zrobiłem na lpg około 200 tys km,wymieniony reduktor po 120 tys (zeta n) i nic więcej. Hany 2000 zielone z początku produkcji dały rade bez problemu zrobić te 200 tys,auto nadal jeździ na lpg. W A4B6 mam zrobione 18 tys na lpg i juz po 15 tys padł mapsensor,wymieniony na gwarancji. Kiedyś tankowałem na Orlen i FFL po 10 tys zawsze był czysty w środku. Zależy od stacji.
-
[B7] Odpięcie fabrycznego radia.
Jak radio wykryje inny VIN auta w zegarach to woła o kod,nigdy po odłączeniu od zasilania nie chciało ode mnie kodu.
-
Jaki koszt instalacji LPG do 1.8T 3400 to dużo czy za dużo?
No 2800 zł za taki zestaw to ok cena.
-
odczytanie pinu do immo z wsadu
Zrobiłeś tak-Read eeprom decypted ustawiając uprzednio newmode 4? Spróbuj zalogować się tym pinem do silnika,jak odrzuci to jest błędny.
-
Jaki koszt instalacji LPG do 1.8T 3400 to dużo czy za dużo?
Za podobny zestaw do V6 zapłaciłem 3300zł tyle ze sterownik jest inny i więcej wtryskiwaczy. Wiec imho drogo. A 3800 to do v8 kosztuje a nie do 1.8t w serii.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Też zauważyłem ten błąd w opisie,ale wiadomo ocb.
-
odczytanie pinu do immo z wsadu
Kolego,tym samym programem pin wyciągniesz z licznika.
-
Tłumik środkowy A4 B6 2.4 170 KM
Odświeże kotleta,środkowy tłumik już mi zaczyna gnić. Mam pytanie czy w jego miejsce podejdzie środkowy od ASNa? Wizualnie wyglądają podobnie,a od ASN łatwiej dostać jakiś w sensownym stanie bo jest ich więcej niż od BDV. Odpowiem sam na pytanie (dla potomnych) Środkowy od ASN pasuje p&p do wydechu który jest od bdv. Rury od środkowego tłumika do katów są identyczne.
-
Przełożenie ksenonów do zwykłych lamp.
Przetwornice można przełożyć na spód lampy xenon/h7,ale nic poza nią nie przełożysz.
-
Adapter ipod 2 wolne przewody
Kupiłem adapter ipod (000051444l) z zamiarem podłączenia go do radia by transmitować muzykę z telefonu poprzez BT wpięty w przewód 30 pin od ipoda. Problem jest taki iż po wpięciu adaptera w miejsce zmieniarki radio nie widzi urządzenia, BT również nie startuje. Sprawdziłem wiązkę I znalazłem pod taśma parcianą schowane 2 kabelki odłączone (brązowy i zielony),udało mi się znaleźć info iż powinien wychodzić z wiązki kabel do podłączenia masy którego u mnie nie ma,podłączyłem masę pod brązowy kabel ale moduł nadal nie działa. Ktoś wie gdzie podłączyć zielony przewód?
-
Glosniki tyl
Napisz gdzie wchodzi ten kabel,ale tak jak piszesz-pewnie centralny z brązowa wtyczką na końcu.
-
Odblysniki
Tak,mam na sprzedaż kilka sztuk w dziale sprzedaż Tutaj masz film jak wybrać projektor
-
Odblysniki
Tak,jak najbardziej można. Trzeba trochę się z tym pomęczyć ale to wykonalne.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Buczenie to jest związane z samymi sygnałami od radia,nie są to zakłócenia tylko słaby styk na pinach albo w samym wzmacniaczu jakieś zimne luty.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Głośniki bose na tyle już są-gra tył jeszcze głośniej,trzeba ostrzej z faderem na przód jechać. Buczenie żadne nie występuję,zobaczymy jak będzie jak podłącze przód do wzmacniacza. Docelowo będzie również głośnik centralny oraz mikrofon bo posiadam takowy.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Ja mam ten nowszy srebrny wzmaczniacz. Czytałem że tam fazy są jeszcze inaczej podłączone niż w czarnym. Ale bez żadnych urządzeń robie to odsłuchowo,używam balansu i fadera-daje to możliwość porównania stron prawa-lewa oraz kierunków przód-tył. Jedynie na krzyż nie można odsłuchać
-
delikatne pukniecie podczas hamowania
Bierze breche i sprawdza luzy,powinien znaleźć.
-
delikatne pukniecie podczas hamowania
Któraś z tulei nie przeżyła tego wjazdu. U mnie też stuka podczas nagłego hamowania,tuleja na łączniku stabilizatora się skończyła.
-
problem z oświetleniem wnętrza
Mikrostyk w zamku drzwi,a przewód wychodzi z karoserii i wchodzi do drzwi w gumowej osłonie- widać jak masz drzwi otwarte. Do obu czynności trzeba zdemontować tapicerkę drzwi.
-
problem z oświetleniem wnętrza
Lub przewód do zlutowania, lubią po czasie pękać w miejscu gdzie są w tej gumie w drzwiach.
-
Pomoc w regulacji gazu 2.4 BDV
.
-
Audi A4 B8 2008 rok 1.8 TFSI po regeneracji silnika
Kolega powyżej zajmuje się naprawą tychże jednostek więc chyba coś wie na ten temat podpodzielam jego zdanie dlatego kupiłem auto z silnikiem V starszej generacji dla którego kilkaset tysięcy nie powinno być wyzwaniem ?