Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. To teraz pytanie odnośnie wiązki-kładłeś ori wiązkę od bose czy robiłeś sam nową?czy wykorzystałeś to co się dało z ori wiązki od harmana?
  2. Montowałeś głośniki przód i tył?
  3. Proszę o wycenę sachs przód 558 297 kpl, tył 312 784 kpl, odboje,osłony oraz poduszki przednich amorków, Łączniki oraz tuleje stabilizatora przedniego. Pozdrawiam wesołych
  4. W poprzednim aucie zrobiłem na lpg około 200 tys km,wymieniony reduktor po 120 tys (zeta n) i nic więcej. Hany 2000 zielone z początku produkcji dały rade bez problemu zrobić te 200 tys,auto nadal jeździ na lpg. W A4B6 mam zrobione 18 tys na lpg i juz po 15 tys padł mapsensor,wymieniony na gwarancji. Kiedyś tankowałem na Orlen i FFL po 10 tys zawsze był czysty w środku. Zależy od stacji.
  5. Jak radio wykryje inny VIN auta w zegarach to woła o kod,nigdy po odłączeniu od zasilania nie chciało ode mnie kodu.
  6. Zrobiłeś tak-Read eeprom decypted ustawiając uprzednio newmode 4? Spróbuj zalogować się tym pinem do silnika,jak odrzuci to jest błędny.
  7. Za podobny zestaw do V6 zapłaciłem 3300zł tyle ze sterownik jest inny i więcej wtryskiwaczy. Wiec imho drogo. A 3800 to do v8 kosztuje a nie do 1.8t w serii.
  8. Też zauważyłem ten błąd w opisie,ale wiadomo ocb.
  9. Kolego,tym samym programem pin wyciągniesz z licznika.
  10. Odświeże kotleta,środkowy tłumik już mi zaczyna gnić. Mam pytanie czy w jego miejsce podejdzie środkowy od ASNa? Wizualnie wyglądają podobnie,a od ASN łatwiej dostać jakiś w sensownym stanie bo jest ich więcej niż od BDV. Odpowiem sam na pytanie (dla potomnych) Środkowy od ASN pasuje p&p do wydechu który jest od bdv. Rury od środkowego tłumika do katów są identyczne.
  11. Przetwornice można przełożyć na spód lampy xenon/h7,ale nic poza nią nie przełożysz.
  12. Kupiłem adapter ipod (000051444l) z zamiarem podłączenia go do radia by transmitować muzykę z telefonu poprzez BT wpięty w przewód 30 pin od ipoda. Problem jest taki iż po wpięciu adaptera w miejsce zmieniarki radio nie widzi urządzenia, BT również nie startuje. Sprawdziłem wiązkę I znalazłem pod taśma parcianą schowane 2 kabelki odłączone (brązowy i zielony),udało mi się znaleźć info iż powinien wychodzić z wiązki kabel do podłączenia masy którego u mnie nie ma,podłączyłem masę pod brązowy kabel ale moduł nadal nie działa. Ktoś wie gdzie podłączyć zielony przewód?
  13. Napisz gdzie wchodzi ten kabel,ale tak jak piszesz-pewnie centralny z brązowa wtyczką na końcu.
  14. pila24 odpowiedział(a) na Wiktoro temat w Audi A4 B6
    Tak,mam na sprzedaż kilka sztuk w dziale sprzedaż Tutaj masz film jak wybrać projektor
  15. pila24 odpowiedział(a) na Wiktoro temat w Audi A4 B6
    Tak,jak najbardziej można. Trzeba trochę się z tym pomęczyć ale to wykonalne.
  16. Buczenie to jest związane z samymi sygnałami od radia,nie są to zakłócenia tylko słaby styk na pinach albo w samym wzmacniaczu jakieś zimne luty.
  17. Głośniki bose na tyle już są-gra tył jeszcze głośniej,trzeba ostrzej z faderem na przód jechać. Buczenie żadne nie występuję,zobaczymy jak będzie jak podłącze przód do wzmacniacza. Docelowo będzie również głośnik centralny oraz mikrofon bo posiadam takowy.
  18. Ja mam ten nowszy srebrny wzmaczniacz. Czytałem że tam fazy są jeszcze inaczej podłączone niż w czarnym. Ale bez żadnych urządzeń robie to odsłuchowo,używam balansu i fadera-daje to możliwość porównania stron prawa-lewa oraz kierunków przód-tył. Jedynie na krzyż nie można odsłuchać
  19. Bierze breche i sprawdza luzy,powinien znaleźć.
  20. Któraś z tulei nie przeżyła tego wjazdu. U mnie też stuka podczas nagłego hamowania,tuleja na łączniku stabilizatora się skończyła.
  21. Mikrostyk w zamku drzwi,a przewód wychodzi z karoserii i wchodzi do drzwi w gumowej osłonie- widać jak masz drzwi otwarte. Do obu czynności trzeba zdemontować tapicerkę drzwi.
  22. Lub przewód do zlutowania, lubią po czasie pękać w miejscu gdzie są w tej gumie w drzwiach.
  23. Kolega powyżej zajmuje się naprawą tychże jednostek więc chyba coś wie na ten temat podpodzielam jego zdanie dlatego kupiłem auto z silnikiem V starszej generacji dla którego kilkaset tysięcy nie powinno być wyzwaniem ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.