Treść opublikowana przez pila24
- rozrzad
-
Czarne przednie lampy A4 B6
Zwykły xenon d1s z czarnym środkiem występował tylko w s4b6. Xenon plus z grafitowym środkiem występował b6,to taki bixenon + długie dodatkowe h7
-
Czym zabezpieczyc lampe po polerowaniu ?
Jakby nie patrzeć to już w fabryce lamp lakierują te plastikowe klosze.... a lakier z utwardzaczem jest tak samo wytrzymały jak na reszcie auta. Kilka lat bez problemu wytrzyma.
-
Poduszka skrzyni GDX
Będę musiał odczytać numer z samej poduszki,pewnie dopiero po jej demontażu będzie to możliwe ?
-
Czym zabezpieczyc lampe po polerowaniu ?
Dlatego najlepiej to lakiernikowi zlecić,ja kiedyś malowałem sam i została skórka pomarańczy-papierek 2000,po tym polerka i było git.
-
Czym zabezpieczyc lampe po polerowaniu ?
Najbardziej trwała metoda to po dotarciu papierem wodnym polakierować u lakiernika klarem z utwardzaczem lub samemu kupić taki lakier 2K spray w necie.
-
Soczewki Mini H1 bixenon.
Oczywiste że tak.
-
Moduł Centralnej Elektryki a4 b6 Anglik
Jeżeli posiada nr 8E0 907 279 B to będzie pasował.
-
Wycena a4 b6 2.0
To jest 2.0 fsi,i raczej LPG tam nikt nie upcha. Moim zdaniem webasto to najciekawsze z wyposażenia tego auta.
-
Poduszka skrzyni GDX
Pacjent - A4b6 2.4 BDV Dolega - poduszka skrzyni GDX,niestety ETKA nie chce podać numeru poduszki dla tej skrzyni.
-
B6 3.0Q ASN Avant by Lang
U mnie też takie coś zastałem,okazało się iż taki wąż wkłada fabryka i to jest oryginał
-
Adaptacyjne światła stop
Nie ma opcji zaprogramować vagiem takiej protezy będzie działało-to prosty moduł z czujnikiem przyspieszeń,montujesz go zgodnie ze schematem wersji z kontrolą żarówek i umieszczasz w odpowiednim kierunku do jazdy auta.
-
Oświetlenie tablicy rejestracyjnej
Problem leży w blendzie w której mocowane są światełka. W wersji z plastiku owa blenda topi się od temperatury na całej długości niemal że. Zbyt cienkie ścieżki zatopione wewnątrz niej grzeją się,topią plastik i potrafią się przepalić.
-
Soczewki Mini H1 bixenon.
Jak nie założysz to nie ustawisz świateł mijania względem drogowych h7
-
SWAP z 2.0 na 2.4 V6
Całe auto dawca potrzebne. Taniej i szybciej wyjdzie sprzedaż tego co masz i kupno auta z 2.4
-
Problem z licznikiem
Błędy wskazują na brak komunikacji licznika z innymi modułami. Sprawdź kostki z tyłu licznika czy wpięte dobrze.
-
Problem z licznikiem
Intermittent oznacza błąd chwilowy, może aku słaby i duży spadek napięciu spowodował błędy. Usuń błędy i sprawdź czy wracają.
-
Wymiana projektora / soczewki bixenon na soczewki z A4 B8
Poliftowe mają o około 20% lepsze światła drogowe.
-
Wysokie spalanie LPG
Ja co prawda mam 2.4 w ośce ale masa auta 1600kg wiec pewnie podobna jak u Ciebie. Max spalanie po mieście 15L lat w korkach i klima włączona. Najmniejsze po mieście 13.5L. Sprawdź działanie sond lambda,coś jest nie tak.
-
BiXenon czyszczenie środka
Wlewasz powiedzmy 100ml IPY dolewasz wody destylowanej i płuczesz delikatnie. Wylewasz wszystko i jeszcze raz samą wodą. Lampę możesz wysuszyć w piekarniku z termoobiegiem w 60°C lub suszarką.
-
BiXenon czyszczenie środka
Możesz wypłukać lampę Ipą a następnie woda zdemineralizowaną.
-
Siłownia
Ja jako były paker dam wam wszystkim ćwiczącym jedną cenną radę-ćwiczcie tak aby obciążać mięśnie a nie stawy! Olać duże ciężary bo nic dobrego na przyszłość to nie przyniesie. I by nie było że jakiś gość wam prawi morały,a pewnie siłkę widział kiedyś na oczy raz jak z basenu wracał-wrzucam fotkę z przed kilkunastu lat.
-
brak ręcznego po wymianie klocków i regeneracji zacisków
Przy odlaczonej lince nie ma oporu przy zaciąganiu. Pewnie syf w pancerzu masz i linka nie pracuje.
-
Ból głowy po trasie
Im wyższy poziom komfortu tym mniejsza szansa na to by w podróży coś nie tak było. Myślę że gdybyś przejechał np. 700 km taka A8 D3 to nie było by dyskomfortu
-
Ból głowy po trasie
U mnie ból główny zależy głównie od komfortu w aucie. Im auto głośniejsze i więcej przenoszonych wibracji tym szybciej głowa zaczyna boleć. Firmowe berlingo-puszka bez wygluszenia i słaby diesel 1.6 to ból głowy juz po 100km. Moje poprzednie a3 1.8,słabe wyciszenie i silnik który przy 100km/h miał 3tys obr.- zmęczenie i ból głowy po około 200 km. Obecne B6 2.4 - dobre wyciszenie,komfortowe prowadzenie i bezgłośny silnik w trasie dają całkowity brak efektu bólu głowy. Nawet po 1200 km nie czułem się zjechany. Wniosek taki V6 na trasę najlepszy