Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. pila24 odpowiedział(a) na gigit5 temat w 2.4
    Producent po czasie zmienił interwał wymiany ze 180 na 120 tys km,bezpiecznie jest wymieniać rozrząd co 90 tys km.
  2. pila24 odpowiedział(a) na gacyek temat w Audi A4 B6
    Zwykły xenon d1s z czarnym środkiem występował tylko w s4b6. Xenon plus z grafitowym środkiem występował b6,to taki bixenon + długie dodatkowe h7
  3. Jakby nie patrzeć to już w fabryce lamp lakierują te plastikowe klosze.... a lakier z utwardzaczem jest tak samo wytrzymały jak na reszcie auta. Kilka lat bez problemu wytrzyma.
  4. pila24 odpowiedział(a) na pila24 temat w Audi A4 B6
    Będę musiał odczytać numer z samej poduszki,pewnie dopiero po jej demontażu będzie to możliwe ?
  5. Dlatego najlepiej to lakiernikowi zlecić,ja kiedyś malowałem sam i została skórka pomarańczy-papierek 2000,po tym polerka i było git.
  6. Najbardziej trwała metoda to po dotarciu papierem wodnym polakierować u lakiernika klarem z utwardzaczem lub samemu kupić taki lakier 2K spray w necie.
  7. Oczywiste że tak.
  8. Jeżeli posiada nr 8E0 907 279 B to będzie pasował.
  9. To jest 2.0 fsi,i raczej LPG tam nikt nie upcha. Moim zdaniem webasto to najciekawsze z wyposażenia tego auta.
  10. pila24 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Pacjent - A4b6 2.4 BDV Dolega - poduszka skrzyni GDX,niestety ETKA nie chce podać numeru poduszki dla tej skrzyni.
  11. U mnie też takie coś zastałem,okazało się iż taki wąż wkłada fabryka i to jest oryginał
  12. Nie ma opcji zaprogramować vagiem takiej protezy będzie działało-to prosty moduł z czujnikiem przyspieszeń,montujesz go zgodnie ze schematem wersji z kontrolą żarówek i umieszczasz w odpowiednim kierunku do jazdy auta.
  13. Problem leży w blendzie w której mocowane są światełka. W wersji z plastiku owa blenda topi się od temperatury na całej długości niemal że. Zbyt cienkie ścieżki zatopione wewnątrz niej grzeją się,topią plastik i potrafią się przepalić.
  14. Jak nie założysz to nie ustawisz świateł mijania względem drogowych h7
  15. pila24 odpowiedział(a) na A4B6Sline temat w Audi A4 B6/B7
    Całe auto dawca potrzebne. Taniej i szybciej wyjdzie sprzedaż tego co masz i kupno auta z 2.4
  16. Błędy wskazują na brak komunikacji licznika z innymi modułami. Sprawdź kostki z tyłu licznika czy wpięte dobrze.
  17. Intermittent oznacza błąd chwilowy, może aku słaby i duży spadek napięciu spowodował błędy. Usuń błędy i sprawdź czy wracają.
  18. Poliftowe mają o około 20% lepsze światła drogowe.
  19. Ja co prawda mam 2.4 w ośce ale masa auta 1600kg wiec pewnie podobna jak u Ciebie. Max spalanie po mieście 15L lat w korkach i klima włączona. Najmniejsze po mieście 13.5L. Sprawdź działanie sond lambda,coś jest nie tak.
  20. pila24 odpowiedział(a) na WiUS temat w Audi A4 B7
    Wlewasz powiedzmy 100ml IPY dolewasz wody destylowanej i płuczesz delikatnie. Wylewasz wszystko i jeszcze raz samą wodą. Lampę możesz wysuszyć w piekarniku z termoobiegiem w 60°C lub suszarką.
  21. pila24 odpowiedział(a) na WiUS temat w Audi A4 B7
    Możesz wypłukać lampę Ipą a następnie woda zdemineralizowaną.
  22. pila24 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja jako były paker dam wam wszystkim ćwiczącym jedną cenną radę-ćwiczcie tak aby obciążać mięśnie a nie stawy! Olać duże ciężary bo nic dobrego na przyszłość to nie przyniesie. I by nie było że jakiś gość wam prawi morały,a pewnie siłkę widział kiedyś na oczy raz jak z basenu wracał-wrzucam fotkę z przed kilkunastu lat.
  23. Przy odlaczonej lince nie ma oporu przy zaciąganiu. Pewnie syf w pancerzu masz i linka nie pracuje.
  24. Im wyższy poziom komfortu tym mniejsza szansa na to by w podróży coś nie tak było. Myślę że gdybyś przejechał np. 700 km taka A8 D3 to nie było by dyskomfortu
  25. U mnie ból główny zależy głównie od komfortu w aucie. Im auto głośniejsze i więcej przenoszonych wibracji tym szybciej głowa zaczyna boleć. Firmowe berlingo-puszka bez wygluszenia i słaby diesel 1.6 to ból głowy juz po 100km. Moje poprzednie a3 1.8,słabe wyciszenie i silnik który przy 100km/h miał 3tys obr.- zmęczenie i ból głowy po około 200 km. Obecne B6 2.4 - dobre wyciszenie,komfortowe prowadzenie i bezgłośny silnik w trasie dają całkowity brak efektu bólu głowy. Nawet po 1200 km nie czułem się zjechany. Wniosek taki V6 na trasę najlepszy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.