Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. pila24 odpowiedział(a) na darekgruca temat w 3.0
    Bank 1 sonda za katalizatorem,czyli ta połówka silnika która jest po stronie pasażera.
  2. U mnie co prawda siedzi bormech 650/250 67L (lekko podgięty pływak i wchodzi 59L) ale do podłogi zostało jeszcze nieco ponad 4cm więc taka butla 270 wchodzi z palcem w tyłku.
  3. Wzmacniacz anteny radiowej do sprawdzenia.
  4. Kolego zacznij od kostki stacyjki,z tego co napisałeś wynika iż ona powoduje problemy.
  5. W 2.4 bdv jest bardzo podobny i tym samym nieczytelny bagnet. Jak sprawdzam na ciepłym to przy drugim podejściu wycieram go do matowego i po włożeniu obracam go o 360 stopni nim wyciągnę,bo inaczej to z jednej strony pokazuje minimum a z drugiej max... masakra. Najlepiej kompem poziom sprawdzać jest-56mm pełny stan ,a 45mm to prawie suchy bagnet.
  6. W poprzednim aucie miałem wtryskiwacze Hana 2000 z pierwszego wypustu, zrobiłem na nich 180 tys km a teraz kolejny właściciel jeździ na nich nadal bez żadnego problemu.
  7. Sprawdź jeszcze przekaźnik 219,może to jego wina iż wywala bezpiecznik.
  8. pila24 odpowiedział(a) na Tomaszz162 temat w 2.4
    Zależy jak bardzo zapchany katalizator jest,objawy mogą być nieco inne.
  9. pila24 odpowiedział(a) na Tomaszz162 temat w 2.4
    Wygląda na to iż owy katalizator jest zapchany i powoduje problemy.
  10. Tez tak miałem, nie ma co odłączać tylko zamknąć auto z kluczyka i po 5 minutach wszystko wróci do normy-uśpiony BT po wybudzeniu normalnie działa.
  11. Instalacja gazowa ma swój bezpiecznik podłączony bezpośrednio z plusa akumulatora. A kontrolki gasną bo centralka lpg nie wykrywa włączonego silnika-to tak jakbyś go zgasił. Coś robi zwarcie u Ciebie,podłącz vaga i zobacz czy jakieś błędy pokaże.
  12. Zmieniarki z możliwością odtwarzania mp3 były w np. a6c6,tyle że nie działają z radiami z B7
  13. Gdybyś nie mógł się połączyć z modułem z powodu błędów to odkryłem sposób który działa na tanich kablach do diagnostyki. Przed połączeniem z modułem wyłącz stacyjkę,kliknij połącz w programie i po 5 sekundach włącz stacyjkę. U mnie działa taki patent-sprawdziłem na 2 tanich kabelkach z czego jeden ma 10 lat Jak ktoś robi sam wiązkę to proponuje wywalić wtyczkę czarna 10 pin i zastąpić ją wtyczką iso 8 pin-męska połączona z quadlockiem, a żeńska z wiązką do BT.
  14. Radio odtworzy mp3,zmieniarka jeżeli do niej płytę włożysz to nie odczyta tej samej płyty z mp3.
  15. Kolego linia-K podłączona? Możliwe ze moduł pochodzi z a3 i był zakodowany na diagnostykę po can. Ogólnie to trzeba mieć dobry kabel by bez błędów połączyć się z tym modułem. Ja wczoraj podłączyłem również BT,a dziś aku mi padł Podejrzewam ze to przez brak poprawnego kodowania nie uspił się,a również nie mogę się połączyć z modułem by go zakodować.
  16. Tak jak kolega wyżej pisał-szary nalot na świecach to norma przy lpg. Dla mnie zmiana świec np. co 15 tys km przy lpg to niepotrzebny wydatek. Dla przykładu producent NGK deklaruje iż świece należy wymieniać co 60 tys km niezależnie od rodzaju paliwa,w poprzednim aucie a3 1.8 + lpg wymieniłem świece po przebiegu 80tys km-poza nalotem świece w idealnym stanie,zarówno elektrody jak i iskrownik. Przez 200 tys km przejechanych na lpg wymieniłem świece łącznie 3 razy.
  17. Sprawdźcie czujnik temperatury silnika jaki podaje odczyt po odpaleniu auta.
  18. Proponuje od razu kupić za jakieś 30zł urządzenie z BT i czytnikiem kart miniSD i wpiąć w aux. U siebie tak zrobiłem.
  19. Zbiorniczek ma przelew pod spodem,jeżeli poziom płynu jest za duży,np. było powyżej max na zimnym a po rozgrzaniu odkreciłeś korek to ciśnienie w układzie wypcha płyn do zbiorniczka aż pod sam korek i wtedy spodem wypłynie. Gorzej jak miałeś płyn poniżej maxa a po odkreceniu korka i tak wypłynął,wtedy wygląda to na walniętą UPG.
  20. Ciekawy news znalazłem o tym iż w UE za klika dni wejdzie w życie zakaz sprzedaży żarówek halogenowych na rzecz ledów. Link do artykułu Klik Ciekawe jak to się ma do lamp aut które mają homologację na halogeny?
  21. Ja mam podobne fotele,tyle że z materiałem speed a nie alcantarą. Najdłuższa podróż to 1180km zrobiłem jadąc przez niemcy do kraju. Rozłożone podudzia,siedzenie opuszczone na maxa na dół-cóż powiedzieć rewelacja fotele,ani plecy,tyłek czy noga od gazu nie bolały po takiej podróży. Więc dla mnie kubełki speed są super wygodne.
  22. Raczej sterownik lpg wpięty w obd2 takie jaja potrafi robić,a jakims dziwnym cudem ten delphi się łączy a inne juz nie. Sprawdź czy linia K we wtyczce obd nie jest podłączona pod sterownik lpg.
  23. Dziś wyrezałem u siebie automatyczną wentylację( panel,zapalniczka,przewód,wtyczka i piny wyszło łącznie około 100zł),dodam od siebie iż po lekkich przeróbkach pasuje wtyczka 12 pin z kostki quadlocka która kosztuje około 5 zł. Fotki jak przerobić wtyczkę: Mimo iż wtyczka nie wchodzi na zatrzask to trzyma się mocno i nie odpadnie od panelu.
  24. Kup używki 4 klasy wagowe wyżej niż masz obecnie będzie ok.
  25. Wymieniłem u siebie sprężyny z tyłu (używki w dobrym stanie z allegro od cabrio za 20 zeta ), przed wymianą przód stał równo na 65cm a,tył z prawej 61 cm a z lewej 58,5cm ! Pęknięta sprężyna. Po wymianie na 4 klasy wyżej tył idealnie z przodem 65cm.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.