Treść opublikowana przez pila24
-
Radio sony dsx-a410bt problem
Zasilanie źle podłączone,nie masz plusa "po kluczyku". Obczaj czy w tym kabelku nie pojawia się +12v po włączeniu stacyjki Załatw sobie przejściówki do radia by nie przerabiać ori instalacji radia. Pin 12 zamień z pinem 15. A nastepnie doprowadź +12v po stacyjce do pinu 15. Pinout concert (fabryczne),a poniżej Twojego radia
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Zamawiasz sam emulator i w wiadomości dla sprzedającego podajesz ze kostka ma być 12 pin. Nic więcej nie potrzeba.
-
Rożnica sprężyn
-
Automatyczna wentylacja w Audi A4 B6/B7
Możesz zmieniać temperaturę podczas pracy automatycznej wentylacji,ogólnie im niższa nastawisz tym wentylator będzie miał wyższe obroty. Aczkolwiek są one niższe niż w przypadku normalnej pracy klimatronika.
-
Śmierdzi z klimatyzacji. Nagrzewnica?
Dławik może zablokować przepływ czynnika co najwyżej.... raczej zapach przez metalowe rurki i parownik nie wydostanie się? ? Inna sprawa-w pracy mam kilku miesięczne caddy z przebiegiem 5 tys km i z klimy tez juz zaczyna odrobinę jechać. ..
-
[B6 ASN] Avant 3.0 V6 Q
Ta jedna cewka jest dużo bardziej wytrzymała niż pojedyncze,a co do wypadania zapłonów na lpg to załatw sobie interfejs i pojeździj na samej Pb a następnie przełączaj poszczególne wtryskiwacze z Pb na lpg,jak po którymś przełączeniu zaczną wypadać zapłon to znalazłeś winny wtryskiwacz. Porobić tez możesz logi 002 i 033 na Pb i lpg i wrzucić tutaj.
-
[B6 ASN] Avant 3.0 V6 Q
A dlaczego zmieniałeś na pojedyńcze cewki? Coś niedomagało ze strony układu zapłonowego?
-
Swap a4b6 2.0alt na 2.7bi
Kto bogatemu zabroni ?
-
Cięzko wchodzący bieg 1 i 2
Padnięte synchronizatory to zgrzyt przy wbijaniu biegu. Naprawa nie opłaca się wówczas,taniej można kupić skrzynie po regeneracji z gwarancją. Ciężkie wchodzenie biegów może powodować złe ustawienie cięgien,zużyty olej w skrzyni,kończące się sprzęgło.
-
Swap a4b6 2.0alt na 2.7bi
Potrzebujesz całego auta dawcy.
-
Zamiana Concert 2 Din na RNS-E
Zrób mostek pin 15 i 16
-
3.0 ASN przekładka na manual
Gdyby miał 6 biegów i nieco krótsze przełożenia to były całkiem fajny automat.
-
Prośba o ocenę pracy silnika 2.4
Raczej normalna praca silnika,on wydaje takie odgłosy. W zasadzie większość v6 takie dźwięki produkuje na wolnych.
-
Radio blaupunkt
Nie wszedłeś pod podany link a tam masz już wszystkie odpowiedzi. Musisz doprowadzić do radia plus po włączeniu stacyjki bo w kostce masz tylko stały plus. Radio szumi bo musisz zasilić wzmacniacz antenowy separatorem.
-
3.0 ASN przekładka na manual
Są warsztaty które przekładają na manuala za 3 tys (części+robocizna). Kolega 2 tygodnie temu przekładał w a6c5 pod Chojnicami za 2,5 tys i stara skrzynia została w rozliczeniu. Póki co bardzo zadowolony,poszukaj może coś w okolicy znajdziesz.
-
Nie dziala ori adapter ipod
Też się zastanawiam co jest grane,posiadam 2 sztuki (taki jak Twój a drugi z obudową wkładaną w miejsce zmieniarki-fizycznie są to te same urządzenia) żadne z nich nie chce działać ani pod bns 5.0 ani pod rns-e. Mam działającą zmieniarkę i przy podmiance na adapter ipoda również brak komunikacji wyskakuje. Nie rusza z iPodem 1g,2g,iPhone 4s. Zagadkowa sprawa z tymi adapterami. Ma ktoś i używa tego?
-
Radio blaupunkt
Musisz wejść na tajny dział car audio i poczytać wątki odpowiednie https://a4-klub.pl/forum/492-audi-a4-b6b7/
-
Rożnica sprężyn
Kolory są inne,trzeba dopasować według zakresów mas w kategoriach.
-
Gdzie znajduje się moduł bt?
System sds do komend głosowych.
-
Rożnica sprężyn
Niebieski zielony,zawiecha s-line. Kabriolety to tak od 10tej klasy wagowej startują
-
Rożnica sprężyn
Mój avant waży 1600kg i do tego butla lpg w bagażniku (pełna waży około 70 kg), ogólnie cabrio mimo iż mało nie waży ma bardziej "stałą" masę na tylnej osi. Nikt przecież nie wrzuci tam 300kg do bagażnika co się zdarza w avancie 2 dni temu szwagrowi tez znalazłem do jego avanta b7 springi również z cabrio 3 klasy wyżej niż jego obecne (uklepane ma z tyłu jakby wieprza w bagażniku woził),zobaczymy jak tył usiądzie po wymianie.
-
Rożnica sprężyn
Ja do swojego avanta tez kupiłem z cabrio-po pierwsze mniej używane bo mało kto jeździ cabrio jako daily car,po drugie pojemność i kształt bagażnika w cabrio ogranicza jego załadowność i sprężyny nie dostają tak po d*pie jak w avantach w które można załadować po dach. Moje ori były już uklepane i jedna pękła,springi z cabrio są 3 klasy wagowe wyżej niż moje ori i tył siedzi idealnie teraz
-
Zamiana Concert 2 Din na RNS-E
Masz odpowiedzi również w tym linku.
-
Auto nie odpala
Błędy w silniku sprawdzone?możliwe ze czujnik położenia wału pada.
-
Pęknięty wahacz?