Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pila24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pila24

  1. Zasilanie źle podłączone,nie masz plusa "po kluczyku". Obczaj czy w tym kabelku nie pojawia się +12v po włączeniu stacyjki Załatw sobie przejściówki do radia by nie przerabiać ori instalacji radia. Pin 12 zamień z pinem 15. A nastepnie doprowadź +12v po stacyjce do pinu 15. Pinout concert (fabryczne),a poniżej Twojego radia
  2. Zamawiasz sam emulator i w wiadomości dla sprzedającego podajesz ze kostka ma być 12 pin. Nic więcej nie potrzeba.
  3. pila24 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w Audi A4 B6/B7
    Foto wstawiam,nie mam z przed wymiany ale tylne koło za błotnikiem siedziało sporo.
  4. Możesz zmieniać temperaturę podczas pracy automatycznej wentylacji,ogólnie im niższa nastawisz tym wentylator będzie miał wyższe obroty. Aczkolwiek są one niższe niż w przypadku normalnej pracy klimatronika.
  5. Dławik może zablokować przepływ czynnika co najwyżej.... raczej zapach przez metalowe rurki i parownik nie wydostanie się? ? Inna sprawa-w pracy mam kilku miesięczne caddy z przebiegiem 5 tys km i z klimy tez juz zaczyna odrobinę jechać. ..
  6. Ta jedna cewka jest dużo bardziej wytrzymała niż pojedyncze,a co do wypadania zapłonów na lpg to załatw sobie interfejs i pojeździj na samej Pb a następnie przełączaj poszczególne wtryskiwacze z Pb na lpg,jak po którymś przełączeniu zaczną wypadać zapłon to znalazłeś winny wtryskiwacz. Porobić tez możesz logi 002 i 033 na Pb i lpg i wrzucić tutaj.
  7. A dlaczego zmieniałeś na pojedyńcze cewki? Coś niedomagało ze strony układu zapłonowego?
  8. Kto bogatemu zabroni ?
  9. Padnięte synchronizatory to zgrzyt przy wbijaniu biegu. Naprawa nie opłaca się wówczas,taniej można kupić skrzynie po regeneracji z gwarancją. Ciężkie wchodzenie biegów może powodować złe ustawienie cięgien,zużyty olej w skrzyni,kończące się sprzęgło.
  10. Potrzebujesz całego auta dawcy.
  11. Zrób mostek pin 15 i 16
  12. pila24 odpowiedział(a) na Ronisol temat w 3.0
    Gdyby miał 6 biegów i nieco krótsze przełożenia to były całkiem fajny automat.
  13. Raczej normalna praca silnika,on wydaje takie odgłosy. W zasadzie większość v6 takie dźwięki produkuje na wolnych.
  14. pila24 odpowiedział(a) na Janusz 180991 temat w Audi A4 B6/B7
    Nie wszedłeś pod podany link a tam masz już wszystkie odpowiedzi. Musisz doprowadzić do radia plus po włączeniu stacyjki bo w kostce masz tylko stały plus. Radio szumi bo musisz zasilić wzmacniacz antenowy separatorem.
  15. pila24 odpowiedział(a) na Ronisol temat w 3.0
    Są warsztaty które przekładają na manuala za 3 tys (części+robocizna). Kolega 2 tygodnie temu przekładał w a6c5 pod Chojnicami za 2,5 tys i stara skrzynia została w rozliczeniu. Póki co bardzo zadowolony,poszukaj może coś w okolicy znajdziesz.
  16. Też się zastanawiam co jest grane,posiadam 2 sztuki (taki jak Twój a drugi z obudową wkładaną w miejsce zmieniarki-fizycznie są to te same urządzenia) żadne z nich nie chce działać ani pod bns 5.0 ani pod rns-e. Mam działającą zmieniarkę i przy podmiance na adapter ipoda również brak komunikacji wyskakuje. Nie rusza z iPodem 1g,2g,iPhone 4s. Zagadkowa sprawa z tymi adapterami. Ma ktoś i używa tego?
  17. pila24 odpowiedział(a) na Janusz 180991 temat w Audi A4 B6/B7
    Musisz wejść na tajny dział car audio i poczytać wątki odpowiednie https://a4-klub.pl/forum/492-audi-a4-b6b7/
  18. pila24 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w Audi A4 B6/B7
    Kolory są inne,trzeba dopasować według zakresów mas w kategoriach.
  19. System sds do komend głosowych.
  20. pila24 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w Audi A4 B6/B7
    Niebieski zielony,zawiecha s-line. Kabriolety to tak od 10tej klasy wagowej startują
  21. pila24 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w Audi A4 B6/B7
    Mój avant waży 1600kg i do tego butla lpg w bagażniku (pełna waży około 70 kg), ogólnie cabrio mimo iż mało nie waży ma bardziej "stałą" masę na tylnej osi. Nikt przecież nie wrzuci tam 300kg do bagażnika co się zdarza w avancie 2 dni temu szwagrowi tez znalazłem do jego avanta b7 springi również z cabrio 3 klasy wyżej niż jego obecne (uklepane ma z tyłu jakby wieprza w bagażniku woził),zobaczymy jak tył usiądzie po wymianie.
  22. pila24 odpowiedział(a) na kamilm123 temat w Audi A4 B6/B7
    Ja do swojego avanta tez kupiłem z cabrio-po pierwsze mniej używane bo mało kto jeździ cabrio jako daily car,po drugie pojemność i kształt bagażnika w cabrio ogranicza jego załadowność i sprężyny nie dostają tak po d*pie jak w avantach w które można załadować po dach. Moje ori były już uklepane i jedna pękła,springi z cabrio są 3 klasy wagowe wyżej niż moje ori i tył siedzi idealnie teraz
  23. Masz odpowiedzi również w tym linku.
  24. pila24 odpowiedział(a) na Sebbo13 temat w 1.8TFSI
    Błędy w silniku sprawdzone?możliwe ze czujnik położenia wału pada.
  25. pila24 odpowiedział(a) na Gościurnr temat w Audi A4 B6/B7
    Tak ma być, to ława zawieszenia przedniego. To nie pęknięcie tylko wycięcie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.