Treść opublikowana przez pila24
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Pin nr 24 ze wzmaka podłączony ma być pod pin bose w rnse
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Zakodowane radio na sound system,pin bose podpięty?
-
Analiza logów 1.8t ANB
Zrób jeszcze logi 90 i 93 jadąc spokojnie Przy przy pozostałych logach zawsze ciągnij pod samą odcinkę
-
Źle dobrane sprężyny?
Do avanta,sedana czy cabrio.... liczy się klasa wagowa sprężyny i tylko na ten parametr się patrzy. Po vin'ie dobierali sprężyny?
-
Źle dobrane sprężyny?
Od sprężyny zależy jak dobrana i od talerzyka amorka.
-
Kody do ustawienia pozycji ksenonów
Czyli coś tam gmerałeś przy czujniku,dlatego napięcie odczytane było niskie.
-
Prostownik automatyczny z Lidla
Jak zamierzasz sprawdzić gęstość elektrolitu w akumulatorze bezobsługowym bez dziurawienia go? Bo niedługo juz tylko takie na rynku będą.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Podłączałem go do modułu bt i działał tak samo jak ori mikrofon,normalnie są wymienialne. Wszystkie elementy na pcb są takie same. U siebie nie montowałem go do bose,aczkolwiek zastanawiałem się jaki ma wpływ na jakość dźwięku. W prospektach audi audiopilot zmienia nie tylko głośność ale również zmienia barwę dźwięku by wyeliminować odgłosy szumu które pojawiają się w kabinie.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Jest w innej obudowie,cała elektronika w środku jest taka sama,porównywałem oba po rozebraniu.
-
Moduł bluetooth pod fabryczne radio Concert 2 w Audi A4 B6
Aktywujesz vagiem w kodowaniu 0xxxxx?: Installation Options II +1 = Diversity Antenna installed +2 = CD-Changer installed <-------- +4 = Multifunction Steering Wheel installed
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Ogólnie mikrofon jest taki sam jak od BT,w innej obudowie się mieści. Tak jak kolega wstawił fotkę-znajduje się pod modułem czujników ruchu alarmu.
-
Kody do ustawienia pozycji ksenonów
Ogólnie masz dziwny odczyt z przedniego czujnika,masz obniżone zawieszenie? Czujnik wizualnie ok? Spróbować mozesz jeszcze zrobić reset fabryczny sterownika xenonów,adaptacje kanał 0 read,save.
-
Kody do ustawienia pozycji ksenonów
Kodowanie masz ok, A napisz co dokładnie przestawiłeś?
-
Kody do ustawienia pozycji ksenonów
Pisałem byś kodowanie podał a nie ekran z błędem.
-
Prostownik automatyczny z Lidla
4 posty wyżej umieściłem link do tego filmu
-
Cięzko wchodzący bieg 1 i 2
Ja zauważyłem iż te drgania zależą od temperatury,np. -10°C auto zimne i rusza pod małe wzniesienie=tarka aż do puszczenia sprzęgła,im auto bardziej rozgrzane tym objaw mniejszy. Lato +30°C problem nie pojawia się w ogóle. Tak jest u mnie,zanim doszedłem do tego iż to zależy od temperatury(twarda guma gdy zimno) również sądziłem iż to słaby docisk. Teraz skłaniam się ku poduszką silnika. Moje wyglądają jakby były wymienione,możliwe że już nie oryginały.
-
Cięzko wchodzący bieg 1 i 2
Tylko ASO
-
Kody do ustawienia pozycji ksenonów
Kodowanie wrzuć,ten pierwszy ekran po połączeniu z xenonami.
-
Szum w głośnikach po maksymalnym ściszeniu - normalne?
Nie wiem jak ma w zwyczaju rns-d ale rns-e od razu po otwarciu auta wstępnie startuje i słychać szumek cichy w głośnikach. Przestaje szumieć dopiero chwilę po zamknięciu auta centralnym. Szum nie występuje w zwykłych radiach,tylko te z navi tak mają (chociaż bns 5.0 nie szumiał u mnie).
-
Prostownik automatyczny z Lidla
Ja kupiłem w celach "konserwacyjnych" by mój roczny aku podładować przez zimą,no i w razie W gdyby po rezaniu nastąpiło niekontrolowane rozładowanie aku ☺ Jak juz pada aku to się wymienia a nie ładuje go co kilka dni.
-
Porada dot. wymiany
Chodziło mi o nowe wahacze a na czym regeneracja polega to wiem bo mam wahacze z reguma
-
Prostownik automatyczny z Lidla
Dziś obejrzałem inny test 12 prostowników i sporo tam niespodzianek np. ctek msx 5.0 przegrywa z najtanszą ładowarką która pochodzi z lidla ?
-
Kody do ustawienia pozycji ksenonów
Robione było coś ostatnio przy czujnikach poziomu? Pokaż wartości z bloków pomiarowych Pisałeś ze kody przestawiłeś? ,czyli kodowanie modułu masz zmienione? Według rosstecha 00060 = Audi A4 (8E) i takie powinno być.
-
Prostownik automatyczny z Lidla
Ja kupiłem na alledrogo podobną do tej ładowarkę akumulatorów i jestem pewien że na moje potrzeby w zupełności wystarczy(podładować aku przed zimą,czasami jak padnie sąsiadowi to podładować i jego aku itp),będzie użyty może 2x w roku i ja osobiście nie widzę potrzeby inwestowania w droższe urządzenia których atutów nigdy nie wykorzystam. PROSTOWNIK ŁADOWARKA DO AKUMULATORA 6V 12V LCD 5A 6502473839 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 89,90 zł - PROSTOWNIK ŁADOWARKA DO AKUMULATORA 6V 12V LCD 5A (6502473839). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!