Treść opublikowana przez pila24
-
[B7 BKE] Zmiana parametrów dawki rozruchowej.
Można kablem kkl zgrać flasha tutaj instrukcja Read Write ECU WWW.KLUBTT.PL Na prośbę jednego z kolegów zamieszczam krótki opis odczytu i zapisu zawartości flash ECU. Będziemy potrzebować: 1. zwykły kabel VAG (u mnie sprawdza się najtańszy niebieski za 25zł) 2. program Nefmoto ME7 ECU... Radzę zgrany Flash zachować bo może być różnie po wgraniu nowej mapy
-
Bixenon - niewłaściwy kąt żarnika
Kiedyś trafił mi się chiński palnik który miał bańke krzywo osadzoną na cokole i świecił w kosmos. W markowych palnikach nie zdarza się to. Sprawdź czy jest prosty,jak okiem nic nie widać to podmień miejscami i zobacz czy będzie różnica.
-
Brak ssania na zimnym silniku Audi A4 B5 1.6 AHL
Tak,po wyjściu wyłącz stacyjke na 15 sekund i dopiero odpal.
-
Brak ssania na zimnym silniku Audi A4 B5 1.6 AHL
Łączysz się z zegarami i zakładka LOGIN, pin wpisujesz poprzedzając zerem,jeżeli pin będziesz miał 1234 to wpisujesz 01234,enter i wchodzisz do adaptacji.
-
Brak ssania na zimnym silniku Audi A4 B5 1.6 AHL
Nic trudnego,max 5 minut roboty wyciągnięcie pinu.
-
Brak ssania na zimnym silniku Audi A4 B5 1.6 AHL
Wyciągnij pin z licznika programem vag eeprom programmer 1.19 (dash->read eeprom),zaloguj się pierw pinem do licznika i zrób adaptacje licznika na kanale 0
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
U mnie jest 6 żył,ta ostatnia to chyba kolor czarny z czego pamiętam-jednostronnie wpięta od strony wzmaka. Są jeszcze wersje z audiopilotem i idą dodatkowe 2 żyły sygnałowe. Piszę o wzmacniaczu srebrnym a nie o czarnym-nie wiem jak jego wiązka wygląda,srebrnych wzmacniaczy jest kilka wersji i wiązki tez się różnią nieznacznie.
-
Montaż systemu nagłośnienia BOSE w Audi A4 B6/B7
Niech się wypowie ktoś kto ma kompletną wiązkę czy folia ekranu jest połączona z masą... U mnie nie jest podłączona do masy,ale za to poprzez całą długość razem z sygnałami idzie jednostronnie podłączony do masy przewód. Sterowanie bose? Chodzi Ci o wybudzenie wzmaka? Jest poza osobną ekranowaną wiązką od sygnałów,idzie luzem z zasilaniem i przewodami głośnikowymi. Cała wiązka bose to kilka różnych wiązek owiniętych taśma parcianą.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Siema,interesuje mnie czy z tego vinu da się odszyfrować oznaczenie skrzyni biegów WAUZZZ4BZWN168367
-
Jaka cena?
Ja płaciłem za tył 200 zł ale u mnie z tyłu śruby nie do ruszenia,ściągaczami wewnętrznymi się posłużyli. Sprawdziłem na kamerce ile im zeszło z robotą-40 minut.
-
xenon szkło
Niezłą chemię tam mają ? Cała warstwa ochronna poszła w piz*u.
-
xenon szkło
Wyglądają na takie które ktoś już lakierował ale nie zdał fabrycznej warstwy zabezpieczającej.
-
xenon szkło
Valeo zabezpiecza lampy grubą warstwą twardego lakieru dzięki temu nie żółkną oraz nie matowieją (chyba że po przebiegu 500k+). Niestety gdzieś pomiędzy lakierem a poliwęglanem pojawiają się po czasie takie pęknięcia i kropki. Na fotce moje stare lampy,klosz z dwóch stron gładki a to co widać znajdowało się pod lakierem ochronnym
-
xenon szkło
Klosze są zrobione z poliwęglanu,to co widzisz to są tzw. mikropęknięcia-klosz pęka w swoim środku od słońca i temperatury,juz nie da się tego naprawić. Pozostaje wymiana kloszy lub całych lamp.
-
Brak ssania na zimnym silniku Audi A4 B5 1.6 AHL
Jaki błąd w silniku pokazuje?zapewne zablokowany przez immo?
-
Symphony 3 nie czyta płyt
Może kolega kupić sobie emulator zmieniarki i będzie miał czytnik mp3 z karty,z usb i przez BT. A vin w radiu jest zapamiętywany po to by po zaniku napięcia nie wołać o kod.
-
Słabe ogrzewanie
Wygląda to na zapchaną syfem nagrzewnice. Na szczęście w b6 można ją na spokojnie w godzinę wymienić.
-
Symphony 3 nie czyta płyt
Radio pamięta vin Twojego auta i nie będzie wołało o pin.
-
Symphony 3 nie czyta płyt
Jego radio czyta mp3. Żaden chińczyk nie wyświetli Ci informacji na zegarach jak ori radio.
-
Audi a4 b6 3.0
Głównie w a6c5 i c6 (na wschodzie). Ma poprawione chłodzenie,w 99% zgodny z asn. No i 2 konie mu uciekły ?
-
RNS E Bluetooth + Android (phone)
Poprzez vcds wchodzisz na kanał 77 telefon->adaptacje->kanał 0->wpisujesz wartości 1 i wciskasz save.
-
RNS E Bluetooth + Android (phone)
Coś nie tak z modułem,na początek zrób mu reset ustawień
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI bierze olej
Pierwszy słyszę,może gdyby ktoś bez płynu chłodzącego jeździł to jajka wyszły by. Poczytaj tematy i opinie osób które miały robione remonty tych silników,prawie każdy przypadek to pierścienie.
-
problem z gazem po wymianie swiec
Czy dobrze przewody podłączone? Świece zawsze dawaj takie jak były z fabryki,były na 3 elektrody to takie same mają być przy lpg,zdrowy układ zapłonowy bez problemu odpali mieszankę na takich świecach.
-
Zrzut ecu A4B7 BPW EDC16U31
Próbowałeś tym zgrać flasha? NefMoto ECU Flashing Software - Nefmoto WWW.NEFARIOUSMOTORSPORTS.COM