-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8E74A284841
-
[B6 AVF] Avant 1.9 TDI Atlasgrau by luki19862121
co to za model inter packa?
-
A4 B7 1.8T BFB S-Line Sedan
-
A4 B7 1.8T BFB S-Line Sedan
nie dałem szpachli i to było kluczowe ? jestem totalnym amatorem jeśli chodzi o lakierowanie, poza tym założenie było zrobić to szybko i tanio pod domem. sezon się przelata, a za rok się poprawi.? jak znajdę puszkę to dam znać
-
A4 B7 1.8T BFB S-Line Sedan
-
Bartek1329 zmienił(a) swoje zdjęcie profilowe
-
[B6 BFB] AVANT 1.8T - Czarny, ale z umiarem
Zalinkujesz co to za radio i kamera? Może być na priw Z góry dzięki
-
[A4 B6 AWX] Czarny Sedan by pksmlody
Gruby serwis, ale czasami tak trzeba ? Turbo gdzie regenerowałeś?
-
Black panther 1.9 TDI BKE by Darek
Czyli mycie pompek myjką ultradźwiękową na niewiele wystarczyło...
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Ten colorlook daje radę, też kiedyś to stosowałem w poprzednim samochodzie i nawet wydajny w użyciu. Trzeba tylko uważać by nie zmoczyć zbytnio materiału bo nie bd wiadomo czy to nadal brud schodzi czy już lakier ?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Jeden z najlepszych wątków na forum, (najlepszy to chyba tego kolegi co teraz jeździ VW Phantomem) ?duży szacunek za ogrom pracy ? audi wygląda teraz mega, nawet podwójny wydech nie jest już potrzebny. Ten kolor jest całkiem ciekawy, niby granat trochę czarny. Też mam AVF a więc mogę coś tam podpatrzeć ? jeszcze raz graty fury ?
-
[B7] Audi A4 2005r. Gacka - RNS-E, 18", Bix, Alcantara, DRL, CLH, LED
Jak ta myjka chodzi? Daje radę? Podobno że Karchera to od K5 w górę się kupuje... Bo te pompy są z plastiku a od K5 w górę już aluminiowe
-
A4 B6 TDI Avant by Pawisco
Gdzie robiłeś turbo? Ile złotówek? Zadowolony z regeneracji? Mam taki sam silnik i chciałbym zrobić jakieś rozeznanie w temacie...
-
Moja bestyjka skromne 1.9 Tdi
Szkoda że mi nikt nie powiedział że taki ściągacz jest potrzebny ? kupiłem ściągacz jak już mechanizm był w kilku kawałkach ? człowiek się uczy na błędach. Masz jakiś numer tej wycieraczki? Ja wymieniłem na nową od b6 i tak sobie to zbiera.
-
[B6 AVF] Po odpaleniu trzęsie budą, faluje i kopci na bialo
A jakiej firmy zakładałeś rozrząd?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem z Krakowa i właśnie zakupiłem swoją Audi a4 b6 2004r. 1.9 tdi avf.