Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

07_yeti

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 07_yeti

  1. Dokładnie tak robiłeś kodowanie radia ? jeszcze gwizdki sobie dorzuć do słupków ?
  2. Pięknie kurła pięknie
  3. Z pewnością gra kozacko ale to tez inna półka cenowa akurat udało mi się skompletować te wszystkie glosniczki Banga (5szt.) Za 260zl wiec jestem zadowolony z efektu cena/jakość. A Ty sam wygłuszenie robiłeś ?
  4. Jestem nie zaspokojony brzytkooo
  5. Pięknie pięknie Pokaz te lampy
  6. Pod blenda jest oryginalnie miejsce na gwizdek banga no jest różnica - słychać od razu ? jeszcze muszę w nadszybiu wymienić gwizdki na sredniotonowe (tylko muszę kostki znaleźć) i będzie git, później kolejne ? tu masz elegancki opis ??
  7. Mały modzik Gwizdki banga w słupku drzwi zamontowane ? Polecam ? Jak ktoś by miał blendy B&O to chętnie przygarnę ? jak również dekory black piano z chromem
  8. Zawsze możesz zrobić dechroming jak Ci się znudzi ? wlasnie trochę słabo podobają mi się czarne felgi bo się gubią moim zdaniem.. zobaczymy jak będzie wyglądać z czarnymi środkami lamp i na setupie letnim..
  9. Hehe, pełną mordą to będzie z czarnymi środkami lamp ?
  10. Na szybko to takie pierdoły jak: dużo lepsza grafika ? muzyka przez bt, można filmy ogladac wgrywajac je na wbudowany dysk hdd (jukebox), mozesz zrobić wifi w aucie jak masz z simem, audi connect. jeśli o czymś zapomniałem proszę koledzy dopiszcie
  11. Siemanko ? No niestety z tablicami ? mnie kosztowało w sumie 2400, graty do 3G+ z robota wyszły 3000 w Wrocku a swoje stare sprzedałem za 600..
  12. Hejo ! powoli do przodu.. w ostatnim czasie wpadła w końcu elektryczna klapa otwierana i zamykana z pilota oraz Audi Hold Assistance. Dodatkowo wpadły wszystkie czarne emblematy
  13. A witamy witamy ? powodzenia w modach ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.