Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kakamber1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kakamber1

  1. Faktycznie wygląda inaczej niż poprzedni
  2. Wykres z hamowni na starej przepływce, wypadanie bylo podobne ale mniej zauważalne. Wykres kończy się na 6300 bo zaczęlo się wypadanie.
  3. Dokładnie taka jaka była wcześniej
  4. Witam Proszę o analizę logów 1.8t BEX seria. Mam problem z wypadaniem zapłonów przy wysokich obrotach. Problem znika jak odepnę przepływkę. Przepływomierz wymieniony na nowy Boscha. - grupy 02 i 33 statyczne i dynamiczne http://vaglogi.pl/log-002_033_2U9p2O.html - grupy 01 i 03 statyczne http://vaglogi.pl/log-001_003_SH97x.html - grupy 03 i 20 dynamicznie http://vaglogi.pl/log-003_020_bV03O.html - grupy 115 i 118 dynamiczne http://vaglogi.pl/log-115_118_iQwth6.html
  5. Gdyby to był moduł to bez przelywki tez powinny wypadć zaplony. Tak mi sie wydaje.
  6. Witam Chciałem zrobić chiptuning w 1.8T BEX, pomiar na hamowni wskazał 193 konie ale odcinka dziwnie nisko 6300 obrotów. Po wgraniu nowego softu okazało się że to nie była odcinka tylko wypadanie zapłonów, na nowym sofcie usterka się pogłębiła. Po wgraniu oryginalnego softu zaczęła się diagnostyka. Okazało się że korekcja wtrysku jest +20, po odłączeniu przepływki korekcja spadła praktycznie do zera. Wymieniłem przepływkę na nowego Boscha i korekcja wtrysku trzyma się na poziomie około -3 ale wypadanie zapłonów nie zniknęło. Wyczuwalne jest od 4 biegu w górę blisko odcinki, na niższych obrotach nie występuje. Jak odepnę przepływkę to kręci się do odcinki na każdym biegu bez ani jednego wypadnięcia zapłonu, sprawdzałem vcds lite. Proszę o pomoc co może być przyczyną.
  7. Witam. Szukam zaciskowe z jarzmami na tyl pod tarcze 300x22 wentylowane do A4 B6
  8. Witam wszystkich forumowiczów. Jestem z Gdańska i od niedawna jestem właścicielem Audi A4 B6. Mam wiele pytań więc postanowiłem się zarejestrować. Pozdrawiam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.