Treść opublikowana przez Kunio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chopy wróciłem BTW nie zaluje ze nie bylem na bemowie, wolalem wydac te 30zl na obiadek
-
Chiptuning u Kocara
a ja dalej nie wiem o czym ty do mnie piszesz w takim razie
-
Chiptuning u Kocara
skoro jest ograniczona wydajnosc dolotu to chyba tego nie przeskoczysz nie ?? I nie powiedzialem ze nie da sie zwiekszyc, tylko ze gdyby zwiekszali jedynie dawke paliwa to by silniki zalewalo. Pozatym chipy z allegro robione sa na jedno kopyto a wiadomo ze co jest do wszystkiego to jest do niczego
-
Chiptuning u Kocara
tlen jest na takim poziomie na ile wyrabia seryjny dolot. Gdyby zwiekszali tylko dawke paliwa to silnik by zalewalo
-
Chiptuning u Kocara
Gdzie ja napisalem ze chodzi o pozia? Co dostaje w tylek wg ciebie przy zwiekszeniu cisnienia ?
-
Chiptuning u Kocara
Nie? to dlaczego masz popękane turbo? Piotrek wie co mowi i co robi. On bawił się tym w niemczech kiedy Ty jeszcze bawiłeś się lalkami Skoro ktos chce jezdzic bezpiecznie i miec pewnosc ze nic mu sie nie rozwali po jakims czasie to robi profi program w renomowanej firmie bo ma gwarancje, a jak komus zalezy na mocy to kupuje programy na allegro za 300zł i sie cieszy - do czasu...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tak czemu tu sie dziwic, jak cale zycie max na 16" sie jezdzilo to nic dziwnego ze nie ma sie pojecia jak sie zakłada 18" A tak nawiasem to wez ty sie odp. koles ode mnie. Temat skonczony z mojej strony. Glupszym sie ustepuje... Idz zółtka rozcierac na karoserii, zeby chociaz dobrze wygladało
-
Klima grzeje zamiast chlodzic
a widziales zeby chlodzila teoretycznie ?? a jak mu sprawdzą klime? sprawdza czy jest odpowiednia ilosc czynnika i tyle. Elektryki nie ruszaja Sprawdz chlopie vagiem, to nic nie kosztuje. Napewno mniej niz sprawdzenie klimy
-
[B5 1.9TDI]Nowe Zdjecia Mojej A4
jesli juz to nawiercane. Wiercone na wylot pękają
-
Problem z walem w QUATTRO
dobrze tatusiu. Wszystkowiedzący sie odezwal, a nawet nie wie ile KM ma pod maska
-
Klima grzeje zamiast chlodzic
jak to z czego? mialem taką samą sytuację. (z tego co wyczytalem tak wnioskuję) A nie miga ci przypadkiem wyswietlacz przez pierwsze dwie minuty? http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=43527&highlight=kodowanie
-
Problem z walem w QUATTRO
to sie zdecyduj bo wczesniej pisales ze masz to samo
-
Klima grzeje zamiast chlodzic
mialem to samo, pozostaje VAG i zaprogramowanie sterownika klimatyzacji od nowa. 5 min roboty [ Dodano: 21-03-2007, 15:42 ] zresztą było o tym na forum juz...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to po jaki h.. upierales sie ze jezdzi tak samo jak Adama S4 avant skoro tamten w najgorszym razie ma 315KM i 4.9 to paki shamowalbys go i bedzie jasne. Stac cie na S4 a na hamownie juz nie ?? A moze boisz sie rozczarowania? :twisted: A tematu ja nie zaczalem tylko Norbi glupimi podtekstami
-
dokladka do tylnego zderzaka
to kup zderzak od S4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiec moze te 265 fabrycznych kucykow ma. Dlatego nie dziwi mnie ze inne lepiej jezdza A jak padną to powiem - a nie mówiłem?? a gdzie tu widzisz zawisc? Stwierdzam fakty [ Dodano: 20-03-2007, 16:50 ] ja nie wiem czy lisc mu wystarczy. Oni maja ciagotki do sutkow z tego co ostatnio zauwazylem. Czyżby głód ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale ja ci nie powiedzialem nigdy ze jest najgorsze, zjebane i wogole. Tym bardziej nie jestem zawistny bo jakos nie podnieca mnie S4. Mam swoje zdanie na temat stanu silnika a konkretnie suszarek i koniec :exclaim: I po co glupie podteksty na forum w moja stronę ? [ Dodano: 20-03-2007, 16:35 ] bawilem sie lalka barbie i jej samochodzikami Jezdzilem do tej pory dwiema S4 (oprocz twojej) wiec zdanie swoje moge miec. A jak ktos pierwszy raz wsiada do S4 z 1.9TDI to nic dziwnego ze dla niego za***rdala
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co sie bulwersujesz chopie Boli cie ze ktos powiedzial ze to S4 nie jezdzi jak S4? martwie sie i robie wczesniej a nie czekam az sie posypie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
teraz to juz mu nic nie pomoze. Ciekawe czy bedziesz sie tak smial jak przyjdzie ci wyjmowac silnik :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pewnie mysli ze bedzie lepiej widzial we mgle poziek ja bym se lepiej zalozyl diody niebieskie na spryskiwacze szyb, bedzie pasowalo do twoich zaje!@#$% felg
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pierdzielnij sie w leb lepiej. Pomysl o jakiś felgach wkoncu bo jak narazie to nawet trixenony mu uroku nie dodadza :twisted:
-
Audi iceman - Kille !!
nie widzialem ale chyba przy takich przerobkach nie obejdzie sie bez szpachli... a moje turbo sie wysrało bo mialem zle zrobiony odplyw oleju. Poprawie i posmiga jeszcze drugie tyle.
-
Audi iceman - Kille !!
ale tych 100kg szpachli juz sie nie pozbędziesz
-
[B5 AEB] Nadmiernie grzejące się turbo
plati, WG zostaw w spokoju, on jest regulowany N75 i jesli jest sprawny to WG nie ma nic do tego. Ten turbo serwis na obozowej ktory ustawil mi WG rzekomo zeby sie otwieral przy 1.2bara, ustawil go tak ze westegate byl naciagniety do konca - i jak to ma pracowac ???? Po to jest sprezyna zeby otwieral sie i zamykal tyle ile kaze mu elektrozawor a nie byl naciagniety na stale
-
Chiptuning u Kocara
mowie o piotrku kociałkowskim z kocaru