Treść opublikowana przez IRO293
-
B9 Fellows
Cześć! Dawno mnie nie było ? Zmiana z b6 kupione w 2008 na b9 kupione pare dni temu ?
-
[B6 AWX] Świece żarowe grzeją latem na ciepłym silniku ?
Dziękuję za odpowiedz,czujnik temperatury wymieniony,wszystko działa bez problemu
-
[B6 AWX] Świece żarowe grzeją latem na ciepłym silniku ?
Witam a4 b6 1.9 tdi 130 km awx świece żarowe latem gasły odrazu po 2 sek,teraz zauważyłem,że silnik goracy na dworze 26 stopni a świece grzeją 9 sekund,co może być przyczyną?
-
Awaryjne otwieranie klapy bagażnika (sedan)
Jutro spróbuję
-
Awaryjne otwieranie klapy bagażnika (sedan)
Witam! Tak jak w temacie,jak dostać się do środka,nie działa kluczyk nie działa przycisk.Mam składane oparcia,mogę wejść od środka,i co dalej? (Nie ma żadnej czerwonej linki ani za trójkątem,ani w zaślepce śruby od lampy)
-
Cięzko wchodzi jedynka lub wsteczny
Widzę,że tutaj sie niczego nie dowiemy.Pozdrawiam!
-
Cięzko wchodzi jedynka lub wsteczny
A czy przy podwójnym wysprzęgleniu te biegi mozesz wbić?? Może sprzęgiełko się kończy? być może,że się kończy,więc co dokładnie się kończy? tylko nie pisz,że wszystko
-
Cięzko wchodzi jedynka lub wsteczny
Da się to jakoś sprawdzić przed wymianą,czy to aby na pewno o to chodzi? Da się to jakoś sprawdzić przed wymianą,czy to aby na pewno o to chodzi? Pedał sprzęgła działa prawidłowo,więc nie sądze żeby to było to,ale mogę się mylić
-
Cięzko wchodzi jedynka lub wsteczny
wymieniony w ASO 2 lata temu
-
Cięzko wchodzi jedynka lub wsteczny
Witam forumowiczów! Zakładam temat bo odpowiedzi nie znalazłem. Audi a4 b6 awx skrzynia manual 5 biegowa rocznik 2003 240 tys przebiegu. Jak jest zimno BARDZO ciężko wbić jedynke na postoju tak samo jest ze wstecznym,podczas ciepłych dni nie ma najmniejszego problemu wchodzą lekko.Co to może być? Pozdrawiam!
-
[B6 AVF] Wymiana oleju w skrzyni biegów
Zadzwon do ASO,zapytaj ile kosztuje,i przy okazji dowiesz sie ile wchodzi do twojej skrzyni
-
[B6 AVF] Wymiana oleju w skrzyni biegów
Nie wymieniałem filtra,nie wiedziałem,że wogóle takowy jest No trudno,teraz już za pózno
-
[B6 AVF] Wymiana oleju w skrzyni biegów
Wymiana zrobiona,stary olej był dużo ciemniejszy niż nowy.Biegi wchodzą trochę łagodniej, prawdę mówiąc drastycznej różnicy nie odczułem,ale nie żałuję,że wymieniłem.Pozdrawiam!
-
[B6 AVF] Wymiana oleju w skrzyni biegów
ja mam przebieg 200 000 zamówiłem olej w ASO już się umówiłem z mechanikiem,jak wymienię,to dam znać,czy czuję jakąś różnicę (2,25 l) tyle wchodzi do mojej skrzyni. Cena w ASO 326 zł
-
[ALL B6] szum w prawym kole (nie łożysko)
nie,nie przekładałem,to nie wina opon.
-
[ALL B6] szum w prawym kole (nie łożysko)
Witam! Tak jak w opisie,nie jest to łożysko,bo wymieniałem rok temu i szumienie nie nasila się przy skrętach,szumienie jest jednostajne,nie jest bardzo głośne,ale słychać.Co to może być?
-
[ALL B6] Dziwny dzwięk (guma o gumę)
Dzięki koledzy,tak zrobię jak piszecie
-
[B6 AVF] Tarcze i klocki hamulcowe - cena
Nie opowiadaj bzdur i nie siej zamętu!
-
[ALL B6] Dziwny dzwięk (guma o gumę)
Witam! Podczas skręcania,lub ruszania kierownicą słychać dziwny dzwięk,tak jak by guma o gumę ocierała,nie zawsze tak jest,od czasu do czasu.Czy ktoś się z tym spotkał? Dodam,że dzwięk słyszalny jest w okolicach stacyjki,może trochę niżej.
-
[B6 AWX] ..Drżenie kierownicy
co ma zbieżność do drżenia?! :gwizdanie:
-
[ALL B6] Jak szybko wasz diesel osiąga temp 90 stopni
Więc jednak to był termostat,kupiłem ori w ASO,wymieniłem i temperature osiaga mniej wiecej po 9 km przy temp -2 i co najwazniejsze trzyma,nawet jak dam ogrzewanie na fuul.
-
[B6 ALT] Pytanie dotyczące ECON
w b6 nie da sie sparwdzić na climatronicu
-
[B6 ALT] Pytanie dotyczące ECON
Aleś wyjaśnił... najprostsza przyczyna to zbyt niski poziom czynnika aby bezpiecznie załączyć sprężarkę. więc system jej nie pozwala włączyć... a może padło coś innego? generalnie jest usterka i wypadałoby pojechać do serwisu za to Ty wyjasniłes dogłębnie-mało czynnika,a może padło coś innego? najlepiej do serwisu no jasne,super porada,najlepiej do serwisu tyle to kazdy wie.
-
[B6 ALT] Pytanie dotyczące ECON
Przyczyn może być wiele,jedna z nich to taka,że spęzarka się nie załącza,czyli klima chodzi tylko na econ.Poszukaj na forum,było o tym trochę.
-
[B6 AWX] Prawidłowy czas świecenia kontrolki grzania świec żarowych
wszystko w temacie U mnie -15 poranny rozruch,kontrolka gaśnie po max 7 sek.