Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

IRO293

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez IRO293

  1. IRO293 odpowiedział(a) na sowiq temat w B9 Fellows
    Cześć! Dawno mnie nie było ? Zmiana z b6 kupione w 2008 na b9 kupione pare dni temu ?
  2. Dziękuję za odpowiedz,czujnik temperatury wymieniony,wszystko działa bez problemu
  3. Witam a4 b6 1.9 tdi 130 km awx świece żarowe latem gasły odrazu po 2 sek,teraz zauważyłem,że silnik goracy na dworze 26 stopni a świece grzeją 9 sekund,co może być przyczyną?
  4. Jutro spróbuję
  5. Witam! Tak jak w temacie,jak dostać się do środka,nie działa kluczyk nie działa przycisk.Mam składane oparcia,mogę wejść od środka,i co dalej? (Nie ma żadnej czerwonej linki ani za trójkątem,ani w zaślepce śruby od lampy)
  6. Widzę,że tutaj sie niczego nie dowiemy.Pozdrawiam!
  7. A czy przy podwójnym wysprzęgleniu te biegi mozesz wbić?? Może sprzęgiełko się kończy? być może,że się kończy,więc co dokładnie się kończy? tylko nie pisz,że wszystko
  8. Da się to jakoś sprawdzić przed wymianą,czy to aby na pewno o to chodzi? Da się to jakoś sprawdzić przed wymianą,czy to aby na pewno o to chodzi? Pedał sprzęgła działa prawidłowo,więc nie sądze żeby to było to,ale mogę się mylić
  9. wymieniony w ASO 2 lata temu
  10. Witam forumowiczów! Zakładam temat bo odpowiedzi nie znalazłem. Audi a4 b6 awx skrzynia manual 5 biegowa rocznik 2003 240 tys przebiegu. Jak jest zimno BARDZO ciężko wbić jedynke na postoju tak samo jest ze wstecznym,podczas ciepłych dni nie ma najmniejszego problemu wchodzą lekko.Co to może być? Pozdrawiam!
  11. Zadzwon do ASO,zapytaj ile kosztuje,i przy okazji dowiesz sie ile wchodzi do twojej skrzyni
  12. Nie wymieniałem filtra,nie wiedziałem,że wogóle takowy jest No trudno,teraz już za pózno
  13. Wymiana zrobiona,stary olej był dużo ciemniejszy niż nowy.Biegi wchodzą trochę łagodniej, prawdę mówiąc drastycznej różnicy nie odczułem,ale nie żałuję,że wymieniłem.Pozdrawiam!
  14. ja mam przebieg 200 000 zamówiłem olej w ASO już się umówiłem z mechanikiem,jak wymienię,to dam znać,czy czuję jakąś różnicę (2,25 l) tyle wchodzi do mojej skrzyni. Cena w ASO 326 zł
  15. nie,nie przekładałem,to nie wina opon.
  16. Witam! Tak jak w opisie,nie jest to łożysko,bo wymieniałem rok temu i szumienie nie nasila się przy skrętach,szumienie jest jednostajne,nie jest bardzo głośne,ale słychać.Co to może być?
  17. Dzięki koledzy,tak zrobię jak piszecie
  18. Nie opowiadaj bzdur i nie siej zamętu!
  19. Witam! Podczas skręcania,lub ruszania kierownicą słychać dziwny dzwięk,tak jak by guma o gumę ocierała,nie zawsze tak jest,od czasu do czasu.Czy ktoś się z tym spotkał? Dodam,że dzwięk słyszalny jest w okolicach stacyjki,może trochę niżej.
  20. IRO293 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    co ma zbieżność do drżenia?! :gwizdanie:
  21. Więc jednak to był termostat,kupiłem ori w ASO,wymieniłem i temperature osiaga mniej wiecej po 9 km przy temp -2 i co najwazniejsze trzyma,nawet jak dam ogrzewanie na fuul.
  22. w b6 nie da sie sparwdzić na climatronicu
  23. Aleś wyjaśnił... najprostsza przyczyna to zbyt niski poziom czynnika aby bezpiecznie załączyć sprężarkę. więc system jej nie pozwala włączyć... a może padło coś innego? generalnie jest usterka i wypadałoby pojechać do serwisu za to Ty wyjasniłes dogłębnie-mało czynnika,a może padło coś innego? najlepiej do serwisu no jasne,super porada,najlepiej do serwisu tyle to kazdy wie.
  24. Przyczyn może być wiele,jedna z nich to taka,że spęzarka się nie załącza,czyli klima chodzi tylko na econ.Poszukaj na forum,było o tym trochę.
  25. wszystko w temacie U mnie -15 poranny rozruch,kontrolka gaśnie po max 7 sek.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.