Treść opublikowana przez IRO293
-
[B5 1Z] Skrzynia biegów
Olej do skrzyni kup sobie lepiej w ASO,nie ma co na tym oszczędzać.
-
[ALL] Otarcie na lampie
otarcie jest delikatne,kilka rysek,może komuś by to nie przeszkadzało,ale mnie denerwuje.Miszka82 zerknę na tą pastę.
-
[ALL] Otarcie na lampie
Niedawno na moje auto spadła gałąz i zrobiła lekkie otarcie na tylnej lampie,dokładnie na lampce cofania,czy jest dostępna pasta do wypolerowania tego otarcia? :mysli:Czy jest to w ogóle możliwe?
-
[B6 AVF] Przepalające się żarówki h7
ja wymieniłem na philipsa,ale skoro wymieniałeś już parami to raczej to nie pomoże.Tak jak radzą koledzy,trzeba udać się do dobrego elektryka
-
[B6 AVF] Przepalające się żarówki h7
Moja rada,wymienić naraz obie żarówki,w moim przypadku to pomogło.Oczywiście kup droższe,nie najtańsze dostępne.
-
[ALL] Problem z concert CD
mam dokładnie to samo,nie wiem co mam z tym zrobić? Radio gra normalnie,żadnych trzasków.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
przy 100-120 można zejść poniżej 5 przy płynnej jeździe w nocy :gwizdanie: ale w 140-150 to nie wierze. wczoraj zrobiłem 1000km na lokalnych 100-120 no to miałem 5.1 ale jak tylko wskoczyłem na autostrade i 140-160 to w oczach wskazówka spadała i 5.6 się na kompie zrobiło po 120km :gwizdanie: Ty masz kolego kombi i silnik AVF więc jest różnica :gwizdanie:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Trasa nad morze i kawałek z powrotem (jazda w nocy,czyli bez korków) cały czas prędkości,autostrada 140-150 km/h lokalne trasy około 100-120 w samochodzie dwie osoby i bagaże,zrobiłem 904 km na 44,5 litra to wychodzi 4,922 na 100 km.
-
[ALL] Podgrzewane siedzenia - przydatny gadżet ???
Osobiście używam podgrzewania tylko przez chwile,dopóki w samochodzie jest zimno,po paru kilometrach jak już wnętrze jest nagrzane to wyłączam ogrzewanie foteli.Myślę,że nie warto inwestować
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
...Co nas Audimaniaców obchodzi jakiś tępy Seat?
-
[ALL B6] Czujnik wysokiego ciśnienia
w ASO podobna cena,najpierw zapytaj w ASO.
-
Co Wy na to
Ale z tymi usterkami to chyba trochę przesadzają
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
nie szlifuj tak bo lakier zedrzesz
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
można też ilość wlanego paliwa podzielić przez przejechane kilometry i pomnożyć przez 100 = spalanie
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ja dopiero urlop 5 lipca 5 tyg a poza tym wk***ia mnie coraz droższe paliwo i dziury w drogach! A te fiuty na stołkach tylko w ch.... lecą i kasę z nas zdzierają!! angry
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
wk***ia mnie coraz droższe paliwo i dziury w drogach! A te fiuty na stołkach tylko w ch.... lecą i kasę z nas zdzierają!!
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
zaraz zrobie skan niedowiarki [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 22:55_________________________________________________ zaraz zrobie skan niedowiarki http://img708.imageshack.us/img708/8665/instrukcjaaudia4.jpg pisze jak BYK ok.70L czyli OKOŁO!
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
a lej nawet 200
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
według instrukcji twoje auto ma zbiornik paliwa o pojemności około 70 litrów. tzn . jak "około"?? kazdy pisze co innego, zaraz ktoś palnie ze około 100 a drugi mu przytaknie, jest chyba jakaś określona pojemność zbiornika a nie około masz oryginalną instrukcję do audi?! Tam w pojemności zbiornika pisze,że około 70 litrów,albo w innym typie około 66,najpierw sprawdz a pózniej marudz!
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
według instrukcji twoje auto ma zbiornik paliwa o pojemności około 70 litrów.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
to co ty kolego masz zbiornik paliwa o pojemności 76 litrów? coś tu się bardzo nie zgadza :gwizdanie:
-
[ALL B6] Spalanie podczas jazdy
Masz rację,nie w każdej b6 jest pokazywane chwilowe spalanie,tylko w wersji z pełnym fisem,czyli przełącznik wycieraczek itd itp... http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_wymiana_przelacznika_wycieraczek_i_odblokowanie_pelnego_fis-t24989.0.html
-
[ALL] Włącza się ssanie - co się dzieje?
Pierwsze słyszę,że w dieslu jest ssanie
-
Czym myjecie swoje auta?
Broń Panie Boże od myjni automatycznej! Po kilkunastu myciach widoczne rysy od szczotek! Tylko własnoręczne mycie,najpierw spłukanie myjką,np karcherem, póżniej szampon z woskiem,spłukanie i wytarcie do sucha miękką szmatką,i tak co tydzień (podstawa to porządne spłukanie piachu)
-
Audi zmienia swoje logo
Po prostu jakiś fiut wymyślił zmianę w logo zgarnął za to kasę i już! Nie ważne co inni o tym myślą!