Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szaryy

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szaryy

  1. do przewidzenia było, że temperatura w dolocie nie spadnie, bo na to ma wpływ w 99% icek. Jakie są jednak Twoje wrażenia akustyczne po montażu stożka?
  2. Podstawowy układ kierowniczy bez servotronik działa opornie. Możesz zmienić magiel na taki jak napisałem wyżej i kiera będzie chodziła lżej na postoju i przy niskich prędkościach
  3. Nie wiązałbym brania oleju z porą roku bardziej zapieczone pierścionki lub uszczelniacze zaworowe
  4. Cześć Wam, czas na mały up bo moje audi znowu przytyło 8kg- tyle Novola poszło na nieprzewidzianą konserwację podwozia. Dlaczego nieprzewidzianą? Podczas przekładki napędu quattro okazało się, że audi jednak rdzewieją i konieczna była interwencja. Skłamałbym jeżeli napisałbym, że poszło gładko i przyjemnie ale z drugiej strony doceniam fakt, że mam miejsce gdzie mogę dłubać i pomimo tylu h spędzonych w garażu żona jeszcze mnie z domu nie eksmitowała Podkład Swap złożony na skrzyni GVE (długa jak skurczybyk), nowe sprzęgło, dwumas, docisk od Luka dedykowany do silnika BRD. Perturbacje którym trzeba było sprostać to urwana śruba m12x130 podczas dokręcania tylnych sanek. Kolejno wziąłem się za wymianę uszczelki pod napinaczem, oraz pokrywy zaworów bo puszczały. Tutaj kolejna niespodzianka, wyobraźcie sobie moją minę jak to zobaczyłem. Macie od razu porównanie jak wyglądała pokrywa w samochodzie którym jeżdżę już blisko 8 lat, swift sport, m16a, 1.6 125km lpg It was this moment, I knew, I fucked up. Wg książki Herr elias wymieniał olej co 20k km ale ciężko w to uwierzyć patrząc na to Świadomie go kupiłem z takim interwałem serwisowym nie mając pojęcia, że może mieć on aż tak tragiczny skutek. Wyczyściłęm pokrywę, zrobiłem kolejny raz płukankę+xado, zalałem go ravenolem i obserwuje zużycie oleju. Po operacji zrobiłem 4k km i zjadł połowę bagnetu.
  5. Super stołki! Poprzednie z tego co widzę miałeś sporty w speedzie z pełną elektryką? Daj znać po montażu jak komfort względem slajnowych
  6. współczuję perturbacji. Duuuzo njuta Ci bije to turbo
  7. jadaczka opada co wy tu modzicie na forum. Pytanie odnośnie docisku. Wiadomo cóż się stało, że pękł?
  8. Sacrébleu!
  9. jeżeli będzie to składać osoba kompetentna to będziesz Pan zadowolony z efektu!
  10. Będę bardzo wdzięczny, WAUZZZ8E96A201798
  11. szaryy odpowiedział(a) na Rafka532 temat w Audi A4 B6/B7
    Siema, też mam problem z termostatem, vcds wszędzie pokazuje inne temperatury. Licznik 90, blok pomiarowy silnika 70-80 (pomimo tego, że jest dogrzany), blok pomiarowy zestawu wskaźników 99 stopni :O Wymieniłem już czujnik temperatury przy grodzi OE 059919501A bo wskazówka na liczniku pływała jak chciała. U mnie przełącza na gaz jak złapie 30 stopni, czyli po około 2 min jazdy przy temperaturze około 0 stopni na zewnątrz
  12. Siemano, Ostatnio znowu dociążyłem karawan . Po wygłuszeniu+ audio doszło pewnie około 25kg, teraz kolejne 15 w związku z instalacją podtlenku lpg. Zestaw składa się z KME Jet Eco, wtryski Yeti 140, reduktor Magic III Power, butla Stako 72l (coś pięknego) 650x182x270. Mimo wszystko sakramencka ośka dalej szuka trakcji, w związku z czym szukam swapa na quattro najlepiej z 2.0 TFSI ze skrzynią GVE- wiem, koncert życzeń ale nie chcę mieć skrzyni krótszej niż obecne HFD. Do ogarnięcia (na już) mam kwestie temperatury płynu chłodniczego bo VCDS pokazuje 70-80 stopni max, pomimo tego, że wskazówka na liczniku jest na 90.
  13. siema, też ostatnio próbowałem znaleźć temperaturę oliwy w VCDS ale poległem
  14. Będąc całkowicie szczerym to po swapie z Concerta na RNSE nie zauważyłem jakiegokolwiek pogorszenia w jakości dźwięku. Wielki szacun za to z jaką pasją podchodzisz do swojej B6!
  15. WAUZZZ8E26A010594 Będę wdzięczny, pozdrawiam.
  16. Tak, drzwi okleiłem całe od zewnątrz i tyle ile się dało od wewnętrznej strony. Z tym tyłem w avancie jest tak, że wejdzie tam tyle maty ile masz pod ręką . Jutro odbieram samochód z montażu podtlenku i zabawy z audio ciąg dalszy tak jak @Muskel1napisał sygnał jest chyba za słaby i nie mam grania z tyłu.
  17. Kyrje elejson z dopasowaniem tego fitboxa do boczku. Mimo wszystko tego wszystkiego najlepszego dla Was w nowym roku!
  18. Dokładnie tak to będzie wyglądało. @Rob@k jak tam sytuacja z hybrydką u Ciebie?
  19. Adapter hi-low mam już we wzmacniaczu. Ori wzmacniacz będzie napędzał jeden głośniczek w bagażniku, jak w serii.
  20. Mam kolejną rozkminkę, mianowicie jakby tu bez większych perturbacji pociągnać sygnał do wzmacniacza. Rozdzielać go przy wtyku RCA czy wcześniej jak na 1 zdjęciu
  21. Jak będą rezonować to będę się martwił. Na razie ich nie ruszam
  22. Dzieki @Skowrix za odpowiedź. Nasuwa się pytanie, co z nimi zrobić by nie rezonowaly?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.