Treść opublikowana przez szaryy
-
Black heban - czyli LZ9W! *FMIC*SOFT*BBS*EXHAUST*SLINE
do przewidzenia było, że temperatura w dolocie nie spadnie, bo na to ma wpływ w 99% icek. Jakie są jednak Twoje wrażenia akustyczne po montażu stożka?
-
Ciężko chodzi kierownica
Podstawowy układ kierowniczy bez servotronik działa opornie. Możesz zmienić magiel na taki jak napisałem wyżej i kiera będzie chodziła lżej na postoju i przy niskich prędkościach
-
A4 B7 - 1.8T bonawentury
Nie wiązałbym brania oleju z porą roku bardziej zapieczone pierścionki lub uszczelniacze zaworowe
-
A4 B7 - 1.8T bonawentury
Cześć Wam, czas na mały up bo moje audi znowu przytyło 8kg- tyle Novola poszło na nieprzewidzianą konserwację podwozia. Dlaczego nieprzewidzianą? Podczas przekładki napędu quattro okazało się, że audi jednak rdzewieją i konieczna była interwencja. Skłamałbym jeżeli napisałbym, że poszło gładko i przyjemnie ale z drugiej strony doceniam fakt, że mam miejsce gdzie mogę dłubać i pomimo tylu h spędzonych w garażu żona jeszcze mnie z domu nie eksmitowała Podkład Swap złożony na skrzyni GVE (długa jak skurczybyk), nowe sprzęgło, dwumas, docisk od Luka dedykowany do silnika BRD. Perturbacje którym trzeba było sprostać to urwana śruba m12x130 podczas dokręcania tylnych sanek. Kolejno wziąłem się za wymianę uszczelki pod napinaczem, oraz pokrywy zaworów bo puszczały. Tutaj kolejna niespodzianka, wyobraźcie sobie moją minę jak to zobaczyłem. Macie od razu porównanie jak wyglądała pokrywa w samochodzie którym jeżdżę już blisko 8 lat, swift sport, m16a, 1.6 125km lpg It was this moment, I knew, I fucked up. Wg książki Herr elias wymieniał olej co 20k km ale ciężko w to uwierzyć patrząc na to Świadomie go kupiłem z takim interwałem serwisowym nie mając pojęcia, że może mieć on aż tak tragiczny skutek. Wyczyściłęm pokrywę, zrobiłem kolejny raz płukankę+xado, zalałem go ravenolem i obserwuje zużycie oleju. Po operacji zrobiłem 4k km i zjadł połowę bagnetu.
-
A4 B7 1.8t Quattro/ 2005 / BFB /angel eyes / Recaro / Gwint MTS by SzczepSon
Super stołki! Poprzednie z tego co widzę miałeś sporty w speedzie z pełną elektryką? Daj znać po montażu jak komfort względem slajnowych
-
Avant B7 1.8t (Kamil313)
współczuję perturbacji. Duuuzo njuta Ci bije to turbo
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
będę wdzięczny WUAZZZ8EX8A800167
-
A4 B7 1.8T BFB Q GRAY
jadaczka opada co wy tu modzicie na forum. Pytanie odnośnie docisku. Wiadomo cóż się stało, że pękł?
-
A4 B7 - 1.8T bonawentury
-
A4 B7 1.8T Q/ S4 look/249KM 365Nm/ Vfiz/ Gwint/ Recaro/ Kiera MF zB8 lift/ Hamulce 345/300
niesamowity wóz
-
Avant B7 1.8t (Kamil313)
jeżeli będzie to składać osoba kompetentna to będziesz Pan zadowolony z efektu!
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Będę bardzo wdzięczny, WAUZZZ8E96A201798
-
Termostat 1.8T BFB
Siema, też mam problem z termostatem, vcds wszędzie pokazuje inne temperatury. Licznik 90, blok pomiarowy silnika 70-80 (pomimo tego, że jest dogrzany), blok pomiarowy zestawu wskaźników 99 stopni :O Wymieniłem już czujnik temperatury przy grodzi OE 059919501A bo wskazówka na liczniku pływała jak chciała. U mnie przełącza na gaz jak złapie 30 stopni, czyli po około 2 min jazdy przy temperaturze około 0 stopni na zewnątrz
-
A4 B7 - 1.8T bonawentury
Siemano, Ostatnio znowu dociążyłem karawan . Po wygłuszeniu+ audio doszło pewnie około 25kg, teraz kolejne 15 w związku z instalacją podtlenku lpg. Zestaw składa się z KME Jet Eco, wtryski Yeti 140, reduktor Magic III Power, butla Stako 72l (coś pięknego) 650x182x270. Mimo wszystko sakramencka ośka dalej szuka trakcji, w związku z czym szukam swapa na quattro najlepiej z 2.0 TFSI ze skrzynią GVE- wiem, koncert życzeń ale nie chcę mieć skrzyni krótszej niż obecne HFD. Do ogarnięcia (na już) mam kwestie temperatury płynu chłodniczego bo VCDS pokazuje 70-80 stopni max, pomimo tego, że wskazówka na liczniku jest na 90.
-
Jak odczytać temperaturę oleju interfejsemELM327
dziękuję
-
Jak odczytać temperaturę oleju interfejsemELM327
siema, też ostatnio próbowałem znaleźć temperaturę oliwy w VCDS ale poległem
-
Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS
Będąc całkowicie szczerym to po swapie z Concerta na RNSE nie zauważyłem jakiegokolwiek pogorszenia w jakości dźwięku. Wielki szacun za to z jaką pasją podchodzisz do swojej B6!
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8E26A010594 Będę wdzięczny, pozdrawiam.
-
A4 B7 - 1.8T bonawentury
Tak, drzwi okleiłem całe od zewnątrz i tyle ile się dało od wewnętrznej strony. Z tym tyłem w avancie jest tak, że wejdzie tam tyle maty ile masz pod ręką . Jutro odbieram samochód z montażu podtlenku i zabawy z audio ciąg dalszy tak jak @Muskel1napisał sygnał jest chyba za słaby i nie mam grania z tyłu.
-
A4 B7 - 1.8T bonawentury
Kyrje elejson z dopasowaniem tego fitboxa do boczku. Mimo wszystko tego wszystkiego najlepszego dla Was w nowym roku!
-
A4 B7 - 1.8T bonawentury
Dokładnie tak to będzie wyglądało. @Rob@k jak tam sytuacja z hybrydką u Ciebie?
-
A4 B7 - 1.8T bonawentury
Adapter hi-low mam już we wzmacniaczu. Ori wzmacniacz będzie napędzał jeden głośniczek w bagażniku, jak w serii.
-
A4 B7 - 1.8T bonawentury
Mam kolejną rozkminkę, mianowicie jakby tu bez większych perturbacji pociągnać sygnał do wzmacniacza. Rozdzielać go przy wtyku RCA czy wcześniej jak na 1 zdjęciu
-
A4 B7 - 1.8T bonawentury
Jak będą rezonować to będę się martwił. Na razie ich nie ruszam
-
A4 B7 - 1.8T bonawentury