Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lovely Man

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lovely Man

  1. Jak próbował wymusić, siłą, bronią, szantażem? W każdym wzorze umowy jest tekst że kupujący zapoznał się ze stanem pojazdu i nie wnosi zastrzeżeń.
  2. A co ma ilość cylindrów czy układ silnika V do oleju? Sugerujesz że oleje inne niż 0W20 zapychają DPF?
  3. Dostaje ataku śmiechu jak słyszę ceramika do 5 lat ? Zgodzę się ze tyle wytrzyma jak auto będzie stało w garażu pod kocykiem ? Normalnie kilka miesięcy normalnej eksploatacji. Generalnie temat przereklamowany jak wszystkie cudowne powłoki na "lata".
  4. Matek mnie dziwi jedna rzecz że nagle pojawiają się z d*py wzięci producenci olejów o których nikt wcześniej nie słyszał, wywalają za swoje cudowne oleje ceny z kosmosu i pojawia się cała masa kryptoreklam na forach. Kto kupuje te oleje prawie 2x droższe od Shella i twierdzi że jest super?
  5. Znalazłem artykuł nt wycofywania się z zaleceń oleju 0W20 przez amerykańskich producentów aut: https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-zbyt-rzadki-olej-szkodzi-silnikowi-600-tys-aut-wraca-do-serw,nId,21399880
  6. Tego nie napisałem Krajowe łatwiej zweryfikować, a diesel nie ma sensu przy małych przebiegach i krótkich trasach, to wszyscy wiemy
  7. Nie kupuj za żadne pieniądze auta od handlarza ani z importu, szukaj krajowego od właściciela lub dealera audi. Jaki jest budżet na auto i jaki chcesz silnik tzn jak i gdzie będzie jezdzić, ile km w roku i jakie trasy codzienne?
  8. Jewrokołchoz walczy z problemami nieznanymi w innych kołchozach
  9. Nie wiem czy warto za ten gadżet płacić, w jednym B9 mam, w innym nie miałem i nie ma żadnej różnicy w prędkości max po złożeniu Ale za to widać z daleka czy auto masz zamknięte
  10. Na znanym portalu aukcyjnym masz tego od pyty
  11. No tak, tylko że ten nos to okazuje się finalnie nasz ? Wiadomo że wszelkie dodatkowe koszty odbiją na kliencie końcowym, kit wciskają ludziom że zamykają fabryki bo nie rentowne, a Chinczyk zaciera małe żółte rączki i taki jest plan, Jewropa skansenem
  12. To widzisz skąd ten olej leci i nas się pytasz skąd masz olej w dolocie? Dobre ?
  13. Na Twoim miejscu reklamowałbym turbinę jeśli jest na gwarancji, tam może być tłusty nalot ale nie może cieknąć olejem
  14. Niestety jakość regeneracji turbin pozostawia wiele do życzenia, kolega reklamował dwie turbiny po regeneracji bo puszczały sporo oleju i dopiero za trzecim razem zrobili dobrze.
  15. Nie wiem, ale wujek google Ci powie ? Tylko weź coś markowego, na taniochę szkoda kasy
  16. Podobnie jak kolega polecam wymianę kompletu z dociskiem sprzęgła, tarczą i dwumasem za jednym strzałem. Miałem już przypadek że wymiana samego łożyska oporowego się zemściła i po kilku tysiącach km znów ta sama robota była do zrobienia bo padł docisk.
  17. Lovely Man odpowiedział(a) na Danko23 temat w 2.0TDI
    Kolega nawet nie zna stanu zapopielenia, nie zrobił diagnostyki, a chce czyścić. Szkoda naszej gadki, temat do zamknięcia ?
  18. Lovely Man odpowiedział(a) na Danko23 temat w 2.0TDI
    Więc tym bardziej bez sensu naprawiać coś co działa dobrze, skoro jest ryzyko zapchania tym badziewiem dpf. Wychodzę z założenia że jak działa to lepiej nie ruszać czyli jak w medycynie, primum non nocere ?
  19. Spróbować można, zgłoszenie szkody jest bezpłatne i nie rodzi żadnych negatywnych skutków, a domagać to oni się mogą do woli To by dopiero była sprawa sądowa, prawie jak kolejna utrata dziewictwa przez panią lekkich obyczajów ?
  20. Lovely Man odpowiedział(a) na Danko23 temat w 2.0TDI
    Zapopielenia tym nie usuniesz więc moim zdaniem sensu w tym brak. A sprawdzałes zapopielenie dpf ile tam tego jest?
  21. Lovely Man odpowiedział(a) na Danko23 temat w 2.0TDI
    Tutaj masz temat czyszczenia:
  22. Lovely Man odpowiedział(a) na Danko23 temat w 2.0TDI
    A dlaczego nie możesz podać żadnego rzeczowego argumentu?
  23. Poprosić o nr polisy OC i zgłosić szkodę z OC salonu do ubezpieczalni, może zadziała, a jak nie to pozwać salon i jego ubezpieczyciela
  24. Nie wiem czy UPG czy co innego, jasnowidzem nie jestem ale ta galaretowata maź w silniku wygląda na mieszankę oleju z płynem chłodzącym, a że masz ubytek płynu to bardzo prawdopodobne.
  25. To nie ze zmiany oleju, 5W40 jest OK, to płyn chłodzący prawdopodobnie dostaje się do oleju i robi się taka zakisła gnojówka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.