Treść opublikowana przez Lovely Man
-
Wypadła dźwigienka zaworu w Audi A4 B6 2.5 TDI BAU
A jeszcze zawaliłes wtryskiwacze tym gnojem jak widać na zdjęciach, masakra ? Wtryski potrzebują sterylnej czystości, inaczej je pozapychasz i będzie trzeba je wszystkie pomyć i sprawdzić ?
-
Wypadła dźwigienka zaworu w Audi A4 B6 2.5 TDI BAU
Ale tam masz gnojówkę ? Nie ubywa Ci płynu chłodniczego? Ta dźwigienka to chyba pęknięta coś mi się zdaje
-
Siwy dym z wydechu w Audi A4 B8 1.8 TFSI
Lekko kopci bo prawdopodobnie turbo lekko puszcza olej i leci on w układ wydechowy, skoro wymieniono tłoki z pierścieniami.
-
Siwy dym z wydechu w Audi A4 B8 1.8 TFSI
Kopci i nie bierze oleju silnik 1.8 TFSI z 2009 roku, dziwne ? Nie ubywa ani grama oleju do silnika pomiędzy zmianami?
-
Brak możliwości kodowania VCDS w Audi A4 B9 2024
Nikt nie twierdził że to wymysł VW, tak "ułatwiają" żeby utrudnić, tylko ślepy tego nie widzi, a kasa płynie za dostęp. Wiec po owocach ich poznacie. Niestety to pętla zaciskająca się na naszych szyjach ? W związku z powyższym nazywanie mumii jewropejskiej IV rzeszą uważam za jak najbardziej uzasadnione, a jeszcze dodam za Katonem Starszym: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam ?
-
Brak możliwości kodowania VCDS w Audi A4 B9 2024
Drogie dzieci nie garbcie się i czytajcie dyrektywy IV rzeszy, koniecznie w postawie habacht ?
-
Brak możliwości kodowania VCDS w Audi A4 B9 2024
Oczywiście, od deski do deski ?
-
Brak możliwości kodowania VCDS w Audi A4 B9 2024
Koń jaki jest każdy widzi, a efekt wprost przeciwny do przychylania nieba niezależnym warsztatom, więc odpowiedz mi na proste pytanie znane od tysięcy lat: cui bono? ?
-
Brak możliwości kodowania VCDS w Audi A4 B9 2024
No właśnie, zabezpieczyli żeby wszyscy mieli dostęp ? I czego tu jeszcze nie rozumiecie? ?
-
Brak możliwości kodowania VCDS w Audi A4 B9 2024
Cytata: "Postępowanie zostało wszczęte przez Auto-Teile-Unger (ATU) i Carglass przeciwko FCA Italy. W związku z tym ETS orzekł, że odniesienie do cyberbezpieczeństwa ze strony producenta samochodów nie może być wykorzystywane do argumentowania w celu ograniczenia dostępu do niektórych danych (naprawczych) dla niezależnych warsztatów naprawczych." Dlatego mamy teraz nieograniczony dostęp otwarty przez producenta
-
Brak możliwości kodowania VCDS w Audi A4 B9 2024
Z miłosierdzia dla nas biednych maluczkich robaczków wprowadzili, no i oczywiście dla naszego bezpieczeństwa, bo przecież bezpieczeństwo najważniejsze Ład, porządek i bezpieczeństwo jak mawiał tow. Kiszczak ?
-
Brak możliwości kodowania VCDS w Audi A4 B9 2024
Tak jest, rzuć pieniążek dla biednego VW AUDI bo inaczej sprzedamy się Chińczykom
-
Brak możliwości kodowania VCDS w Audi A4 B9 2024
Jawoks niestety od modelu rocznikowego 2024 auta są dodatkowo pozabezpieczane, o czym też się dowiedziałem dopiero po kupnie nowego samochodu pod koniec 2024. Ale jest światełko w tunelu, Turzol już coś tam kmini w temacie
-
Błędy w Audi A5 F5 z ASO po jeździe testowej
Dziwi mnie jak w rocznym aucie może być tyle usterek i jaka jest tego przyczyna, czy to samo może być w nowym aucie odbieranym u dealera?
-
Błędy w Audi A5 F5 z ASO po jeździe testowej
W głowie mi się nie mieści że próbują coś takiego wcisnąć klientowi i to jeszcze auto na gwarancji ? Jaka jest przyczyna powstania tak wielu usterek w sumie prawie nowym aucie? Zaczynam się obawiać o swojego Allroada ?
-
Klimatyzacja w Audi A4 B8 chłodzi przez 5 minut po odpaleniu
Przeserwisuj klimatyzację, wyjdzie wtedy ile masz czynnika oraz ile oleju w układzie. Kiedy to ostatnio robiłeś?
-
Rozpoznawanie znaków i wyłączenie dźwięku w Audi A4 B9
A co dawca będzie z tego miał?
-
Rozpoznawanie znaków i wyłączenie dźwięku w Audi A4 B9
Artur, a jakie są ryzyka że coś pójdzie nie tak i będzie zonk z serwisem AUDI?
-
Olej w rurze od intercoolera w Audi A4 B8 2.0 TDI
Jak najbardziej, jeśli jest na gwarancji to możesz ją reklamować.
-
Olej w rurze od intercoolera w Audi A4 B8 2.0 TDI
Jakość regeneracji turbin jest niestety różna i często puszczają sporo oleju. Kolega reklamował regenerowaną turbinę 2x i dopiero za trzecim razem było dobrze
-
Zwiększony pobór oleju w Audi A4 B6 2.0 ALT
Poszukaj na forum najpierw informacji nt. temat, jest ich mnóstwo bo problem się powtarza w autach z tych lat. Miłej lektury
-
W Audi A5 8T 2.0 TDI ubywa płynu chłodniczego i dymi na biało
Miałem na myśli napompowanie części mokrej powietrzem pod ciśnieniem pompką lub kompresorem i zanurzeniu w wodzie żeby zobaczyć czy puszcza bańki. Zaślep jeden króciec, drugim zrób ciśnienie i zobaczysz
-
W Audi A5 8T 2.0 TDI ubywa płynu chłodniczego i dymi na biało
Ciśnieniowo powietrzem i do wody zobaczyć czy nie ucieka jak z dętką
-
Ogromny pobór oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
Niekoniecznie, a jaki ma przebieg i czy są jakieś dodatkowe objawy, czy odpala na zimnym bez problemu?
-
Audi A4 B7 1.8T BFB bierze olej
Czyli potwierdziły się Langisty i moje przypuszczenia Uszczelniacze da się wymienić bez demontażu głowicy więc przy najbliższej grubszej robocie np z rozrządem można to zrobić za jednym zamachem