Treść opublikowana przez Lovely Man
-
Klimatyzacja w Audi Q5 FY nie chłodzi
Chyba że tak. Ale jak patrzę na te jednorazówki z aledrogo to dostaje ataku śmiechu: "puszka 170 g stanowi odpowiednik 453 g gazu R1234yf" 😃 Cudowne rozmnożenie czy Kana Galilejska? 😂
-
Problem ze skrzynią multitronic w Audi A4 B6
A olej w niej jeszcze jest?
-
Klimatyzacja w Audi Q5 FY nie chłodzi
Stary czynnik R134A jest dużo tańszy niż nowy, inna maszyna jest potrzebna do serwisu klimy itd. Obawiam się że napełnianie z jednorazowej butli bez odmierzenia czynnika może doprowadzić do przepełnienia układu, wzrostu ciśnienia i wywalenia uszczelnień. Już wolę zapłacić i mieć spokój.
-
Klimatyzacja w Audi Q5 FY nie chłodzi
A widzisz 🤭 Nawet kompa nie musiałem podpinać, telepatia nowej generacji 😄 Przynajmniej wiemy o co chodzi z tzw. ekologicznymi czynnikami klimatyzacji, o 3x większą cenę 🤭
-
Klimatyzacja w Audi Q5 FY nie chłodzi
Warto robić to co 2 lata, uzupełniasz czynnik i olej zapobiegając uszkodzeniu kompresora klimy brakiem smarowania
-
Klimatyzacja w Audi Q5 FY nie chłodzi
A kiedy serwisowałes klime ostatnio? jak jest mało czynnika to się załacza i nie chłodzi
-
SPEAK UP FOR AUDI - bardzo ważne video na temat tego co się stało z naszą ukochana marką w ostatnich latach
Jak dla mnie brakuje w filmie dwóch aspektów którymi Audi pogorszyło swój wizerunek, a mianowicie brak możliwości wyboru rodzaju skrzyni biegów oraz napęd ultra. Pomijam kwestie serwisu. Niestety od ok. 20 lat w korporacjach nastały rządy nie mających pojęcia o produktach i klientach bezdusznych finansistów dla których liczą się tylko cyferki w bieżącym budżecie, ludzi bez wizji przyszłości i pasji 😪
-
Błąd na desce Instalacja: awaria!
Naładowany aku ma 12,5 - 12,8 V, a napięcie ładowania miedzy 13,2 - 14,4 V więc prawdopodobnie nie masz ładowania i jezdzisz na samym akumulatorze.
-
Jak usunąć resztki kleju i folii z szyby w Audi A4 B8?
Folia może zmięknąć ale raczej jej nie rozpuści ale klej już tak, natomiast rozpuszczalnik może uszkadzać plastiki. Spróbuj podgrzać lekko suszarką żeby szyba nie pękła, ścieżki podgrzewania już masz uszkodzone
-
Zerwany gwint głowicy mocujący pompowtryskiwacz w Audi A4 B6 1.9 TDI AVB
Wkładka helicoil trzyma lepiej niż oryginalny gwint w aluminium bo go nie zatrzesz, sprężynka jest ze specjalnej stali
-
Zerwany gwint głowicy mocujący pompowtryskiwacz w Audi A4 B6 1.9 TDI AVB
Wkładka helicoil załatwi sprawe
-
Przegląd serwisowy Audi A4 B9
Przegląd musisz zrobić w AUDI ze względu na utrzymanie gwarancji. U mnie jest Lellek ale Ty chyba jesteś z Łodzi, a tam nie znam serwisów
-
Uwaga na sprzedawcę
To chyba przesadziłem z tą redundancją bo mam 3 🤭 Ale masz rację, normalnie dwa wystarczą, no i dwa motocykle 😆
-
Uwaga na sprzedawcę
Chłopy dajcie se na luz, do sprężyn trzeba mieć ściągacze bo inaczej nic nie zrobisz
-
Uwaga na sprzedawcę
Tu akurat nie jest tak źle, cena konfiguracji mojego Allroada to ponad 232 tysiące, wystawiony poniżej 140, przebieg 63 tkm i jeszcze gwarancja audi prawie rok. Niestety rynek jest zalany powypadkowym szrotem, małe zółte rączki zarzucają swoimi produktami, podatki, ceny żarcia, mediów i opłaty rosną, ludzie trzymają się za portfele mocno
-
Chip tuning w Audi A4 B9 2.0 TDI quattro S-tronic
Mam już trzeciego nowego A4 Allroad z S-tronic 2.0 TDI i jedyne co mnie wk*rwia w tym aucie to własnie ta skrzynia 😄
-
Chip tuning w Audi A4 B9 2.0 TDI quattro S-tronic
Pytanie już nie aktualne, myślałem o V6 w dieslu i S-tronic ale mi na szczęście przeszło 😆
-
Uwaga na sprzedawcę
Jasne, dla rozrywki żeby mieć jakieś hobby 🤭 Nie interesuję się modą ale technika juz tak i wiem jedno: cały transport światowy odbywa się na dieslu, statki, lokomotywy, maszyny i ciężkie pojazdy drogowe. Tam benzyny nie uświadczysz, bo diesle mają większą sprawność i przebiegi 😀 Niestety eko propaganda poryła ludziom berety
-
Uwaga na sprzedawcę
Tylko w tym przypadku cena zakupu ulepa to jedno, a koszty naprawy i te które dopiero nadejdą oraz brak sprawnego pojazdu przez dłuższy czas to rzecz, której nikt już nie liczy, a później wypłakują się tutaj szukając rozwiązania problemów spowodowanych własną decyzją
-
Uwaga na sprzedawcę
Wola ulepa u handlarza kupić bo tani i pozniej jęczeć na forum że im nie działa, choinka na desce, stuka, skrzypi, krzywo jezdzi albo wcale, no i kupię cześci 🤣
-
Uwaga na sprzedawcę
Za moje proponowali 120 tyś i jeszcze mi wciskali kit że muszą gwarancje dodatkową wykupić, a jak ich zapytałem po co skoro jest fabryczna to się zaczęli motać w zeznaniach No i że nie ma FV, więc ich pytam ile z dadzą jak będzie FV23% to oni na to że 127 tyś. Pośmiałem się i podziękowałem Później przyznali mi się że muszą mieć przynajmniej 15 tyś zarobku na aucie, taki mają target narzucony przez szefostwo
-
Uwaga na sprzedawcę
Dziś miałem kolejny przypadek. Gośc o nicku sebol vw miał wystawioną na pejsie VW Californie rzekomo po kolizji z sarenką za 190 tysi. Pisałem to odpowiedział że tylko na telefon. Dzwonie i pytam używając przyjętych form grzecznościowych jaka forma sprzedaży, a typ do mnie chamsko na ty że 90 tyś na fakturę, a 100 tyś gotówką na rękę. Jak dostałem ataku śmiechu to się rozłączył, a jak podałem tą informacje pod jego postem to w momencie zlikwidował to konto. Sami oszuści wokół, masakra
-
Uwaga na sprzedawcę
Kupowanie ulepa to tylko problemy i wydatki zamiast czerpania przyjemnośći z jazdy Gadałem z gościem co handluje autami ale tylko krajowe i bezwypadki bierze, to mi powiedział że teraz sprzedają się auta do 20 tyś zł, cała reszta stoi. Moim zdaniem ludzie kasy pilnują bo widzą co się dzieje i czekają co będzie po tych pseudo wyborach bo wygląda na to że jeszcze gorzej.
-
Samodzielne polerowanie auta
Sorry Radek ale gwarancje to on daje niby na co? Chyba na zapłacenie podatków ?
-
Uwaga na sprzedawcę
Tak to jest z importami po dzwonach, a ja się bujam 3 miesiąc z krajowym autem na gwarancji bo wszyscy wolą tanie ulepy ?