Treść opublikowana przez filip1001
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
jak na razie wszystko miodzio, ale jak to będzie za jakiś czas niewiadomo- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sylwek, w innych portach w ogóle nie widzi kabla ani samochodu. :gwizdanie: Pod USB pokazuje chociaż jaki kabel podłączony :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 07:59_________________________________________________zagląda tu ostatnio ktoś :gwizdanie:- [ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi
efekt oszałamiający- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Łukasz, ja też chyba z Kaletki odpadnę, wolę pozbierać kasę na graty do A6ki i coś porezać póki co, zresztą mało kogo bym tam znał, a jednak wiem, że na takich imprezach ludzie bawią się w swoich "grupach" regionalnych. :gwizdanie: [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 16:31_________________________________________________Pany, kupiłem kabel do A6 i mam już zainstalowaną odpowiednią wersję VCDS, wtykam kabel w gniazdo w aucie, podłączam do USB w lapku, świeci się zielona lampka przy wtyczce kabla, ale program pokazuje komunikat "brak połączenia z autem", co może być??? ta wtyczka jakoś luźno siedzi w gnieździe, ale mocniej nie chce wejść :gwizdanie:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Efekt kozacki, jeszcze tylko przód i będzie git. z przodem będzie o wiele więcej zachodu i rezania :gwizdanie:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
piwko dość ciekawe w smaku, nie powiem, tym bardziej, że lubię takie słodkawe :good:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
efekt dzisiejszego rezanka: może być?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no to git :good:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Grzesiek gratki koloru :good: Wreszcie nie jestem odosobniony, możesz na marginesie napisać tym co nie mają klubowicza jakie są z tego profity ( no wiesz, te części z ASO za 1/4 ceny, paliwo na Orlenie po 3,5 PLN )) PS. Nie trafiłeś na xenony do A6 C6?? Ja dziś wyrezałem ledy z tyłu- [80 B4] Moja pierwsza Audi
ja Ci się pośmieję z kultowego motoru o oznaczeniu BRD :bicz3:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
poszedł głos na niejakiego gwerty- [80 B4] Moja pierwsza Audi
ja bym zderzak s-line zapodał, lotkę, i kierę na MF zmienił haha to autko jeszcze nie jedne nowsiejsze Audi przejeździ :good:- [B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
auto i jego utrzymanie- [B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
no a jak Ty jeździsz bez Q ?- [B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
zdecydowanie lepiej niż BRD- [B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
FWD- [B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
Po pierwszych kilku dniach jazdy A6 mogę powiedzieć przynajmniej tyle, że bardzo zadowalające ma spalanie na poziomie ok 8l /100km :gwizdanie: Kto co lubi, ale mi ten dźwięk V6ki bardzo się podoba, a osiągi też całkiem fajne Wczoraj kilka autek już objechałem- [B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
niestety to nie Q ale mam zamiar to wyrezać :kox:- [B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
dokładnie, oznaczenie BPP- [B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
szpiegowskie foty z dzisiejszych testów A6ki a tak wygląda w środku : a nie mówiłem, że bida w porównaniu do A4 ki? :gwizdanie:- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
podziękował za spota- [B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
jutro postaram się wstawić jakieś foty- [B7 BRD] B siódemka 170PS QUATTRO: odsłona I
wstydzę się jeszcze zobaczę jak mi to wyjdzie czym wpadnę do Kaletki :jerk: :jerk: - Nowicjusz - wątek powitalny