Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

filip1001

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez filip1001

  1. jak na razie wszystko miodzio, ale jak to będzie za jakiś czas niewiadomo
  2. Sylwek, w innych portach w ogóle nie widzi kabla ani samochodu. :gwizdanie: Pod USB pokazuje chociaż jaki kabel podłączony :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Maj 2011, 07:59_________________________________________________zagląda tu ostatnio ktoś :gwizdanie:
  3. efekt oszałamiający
  4. Łukasz, ja też chyba z Kaletki odpadnę, wolę pozbierać kasę na graty do A6ki i coś porezać póki co, zresztą mało kogo bym tam znał, a jednak wiem, że na takich imprezach ludzie bawią się w swoich "grupach" regionalnych. :gwizdanie: [br]Dopisany: 30 Kwiecień 2011, 16:31_________________________________________________Pany, kupiłem kabel do A6 i mam już zainstalowaną odpowiednią wersję VCDS, wtykam kabel w gniazdo w aucie, podłączam do USB w lapku, świeci się zielona lampka przy wtyczce kabla, ale program pokazuje komunikat "brak połączenia z autem", co może być??? ta wtyczka jakoś luźno siedzi w gnieździe, ale mocniej nie chce wejść :gwizdanie:
  5. Efekt kozacki, jeszcze tylko przód i będzie git. z przodem będzie o wiele więcej zachodu i rezania :gwizdanie:
  6. piwko dość ciekawe w smaku, nie powiem, tym bardziej, że lubię takie słodkawe :good:
  7. efekt dzisiejszego rezanka: może być?
  8. no to git :good:
  9. Grzesiek gratki koloru :good: Wreszcie nie jestem odosobniony, możesz na marginesie napisać tym co nie mają klubowicza jakie są z tego profity ( no wiesz, te części z ASO za 1/4 ceny, paliwo na Orlenie po 3,5 PLN )) PS. Nie trafiłeś na xenony do A6 C6?? Ja dziś wyrezałem ledy z tyłu
  10. ja Ci się pośmieję z kultowego motoru o oznaczeniu BRD :bicz3:
  11. poszedł głos na niejakiego gwerty
  12. ja bym zderzak s-line zapodał, lotkę, i kierę na MF zmienił haha to autko jeszcze nie jedne nowsiejsze Audi przejeździ :good:
  13. no a jak Ty jeździsz bez Q ?
  14. zdecydowanie lepiej niż BRD
  15. Po pierwszych kilku dniach jazdy A6 mogę powiedzieć przynajmniej tyle, że bardzo zadowalające ma spalanie na poziomie ok 8l /100km :gwizdanie: Kto co lubi, ale mi ten dźwięk V6ki bardzo się podoba, a osiągi też całkiem fajne Wczoraj kilka autek już objechałem
  16. niestety to nie Q ale mam zamiar to wyrezać :kox:
  17. dokładnie, oznaczenie BPP
  18. szpiegowskie foty z dzisiejszych testów A6ki a tak wygląda w środku : a nie mówiłem, że bida w porównaniu do A4 ki? :gwizdanie:
  19. podziękował za spota
  20. jutro postaram się wstawić jakieś foty
  21. wstydzę się jeszcze zobaczę jak mi to wyjdzie czym wpadnę do Kaletki :jerk: :jerk:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.