Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kowal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kowal

  1. sie weźmie a jak to jest z tym czasem wolnym. jeśli się ktoś nie zapisze na moczenie pisiora czy sanki to zostaje spacer lub zalewanie szyji? jak to wyglądało w tamtym roku?
  2. j**any :polew: ja ostatnio na demotywatorach siędzę. za***ista stronka i co obrazek to lepsza zbita [br]Dopisany: 26 Luty 2010, 11:26_________________________________________________ w pracy mam niestety problem bo jest blokada na większość "ciekawych" stron dobrze forum chodzi
  3. każdy ma trochę racji i dyskusje nigdy się nie skończą. najważniejsza jest przyjemność z giercowania. ja po kupieniu konsolety znowu się zajarałem do gier i bawię się jak dzieciak można kiedyś zrobić jakiś turniej klubowy może w Buko jakby było za dużo wolnego czasu?
  4. pany tak się zastanawiam. alko jest w cenie zlotu czy trzeba coś brać do bagażnika ?
  5. no to trzeba się uruchomić. MoorPH coś ostatnio mało d*p od ciebie. Tylko nie wrzucaj takich krewetek jak ta od Andyiego
  6. Jeszcze nie. W Buko będzie okazja
  7. hehe i wszystko jasne. ja tam wychodzę z założenia że jeżdżąc RS4 nie będę przerabiał go na gaz. taka przenośnia
  8. jest jakiś wyścig?
  9. czy ja wiem ??? PS3 stoi nie ruszona od około 3 miesięcy to puść ją między ludzi. miałeś przynajmniej okazję dokładnie potestować obydwie platformy
  10. wczoraj go widziałem na Puławskiej , wyjebany w kosmos :kox: jechałem dziś za nim i się zastanawiałem skąd ten koleś ma taki hajs. taka zabawka to pewnie zdrowo ponad 300 tysi
  11. mam obie konsole o ty szczęściarzu to zwracam honor.
  12. no ale ile mozna :gwizdanie: przecież xboxowcy nie czekają a PSowcy nie mają nic przeciwko żeby poczekać na finalny produkt
  13. problem w tym ze w GT5 nie zagra bo premiera została przełożona po raz 15928475. :polew: na wszystko co dobre trzeba czekać a oczekiwanie umili nam m. in. Heavy Rain i GOW 3
  14. Mieć obie to by był złoty środek Tak naprawdę to myślę, że każda konsola zapewnia przednią zabawę. Ale wiadomo że każdy zachwala to co ma. Ja w każdym bądź razie jestem bardziej przekonany do PS3 a przed zakupem zastanawiałem i przymierzałem się długo.
  15. siemano pozdro dla kierownika białego GTR-a widzianego dzis na Siekierkowskim ktoś z klubu?
  16. Chyba Forza jest przehypowana raczej Bierz PS3 i to nie dla samego GT ale dla innych gier jak Uncharted 2 czy teraz Heavy Rain. Też miałem dylemat. WYbrałem PS3 i nie żałuję. A co do grania to ja łupię teraz Fallouta 3. Jestem fanem 1 i 2 jeszcze PC. Trójka to już nie to ale nie jest najgorzej. Dziś przychodzi do mnie Uncharted 2 więc szykuje się nieprzespany weekend
  17. siema ale tu tłok dzisiaj
  18. doBRY macie wrzuta na dobry początek dnia Spotyka się dwóch gości w barze. Nie widzieli się parę lat. Siedli przy ladzie i piją piwka. Po paru przychodzi czas na zwierzenia: - Słuchaj stary. Widzę, że Ty nie masz problemu z podrywaniem dziewczyn, ja to nawet jak jakaś mi się spodoba, to nie wiem co mam do niej powiedzieć. - A widzisz tą blondynę co wchodzi do kibla? - No widzę. - Fajna? - No za@@@ista. - To podejdź pod kibel, jak wyjdzie powiedz "cześć", a potem pierwsze co Ci przyjdzie do głowy i rozmowa jakoś się sklei. Tak też zrobił. Wychodzi blondyna, a gość ją zatrzymuje: - Cześć. - No hej - Odpowiada blondyna. - Srałaś? -- Mąż do żony: -Kochanie powiedz mi coś takiego co mnie jednocześnie podbuduje i w***i. Żona: - masz większego ku**sa niż twój brat... -- Matka z Jasiem w sklepie. Jasiu woła do mamusi: -Mamo, mamo, kup mi coś do jedzenia! -Nie synku, zaraz będziemy w domu, to coś zjesz... Po chwili synek próbuje ponownie: -Mamo, mamo..Kup mi coś do picia! -Nie Jasiu - zaraz będziemy w domu to się napijesz... Na to odzywa się facet zza pleców matki: -Niech mu pani kupi arbuza to się i naje i napije.. Na to matka szybko odpowiada - A zwal se pan konia nogami to se i potańczysz i poru**asz... -- Jasio przychodzi do domu: -Mamo, ja chce ciastko. -Weź sobie, leży na stole. -Ale mamo! Ja nie mam rączek! - Nie ma rączek, nie ma ciastek!
  19. wysyłałem Ci chyba kod mojego taga. sprawdź w PW jak nie masz to wyślę jeszcze raz. kupuje ktoś Heavy Rain? gra się zapowiada kozacko. chyba must have
  20. Jest jakiś syf z tym demem. Nie da się praktycznie dołączyć do gry chyba że się umówisz z ludźmi. Jest jakiś błąd który mają naprawić ale niewiadomo kiedy.
  21. dziś ma być ten na PS Store
  22. siema. ma ktoś może UFC Undisputed 2009? poszukuję na dzisiejszy wieczór. mogę się wymienić na inFamous
  23. Będę pamiętał. Ale w Killzona pewnie trochę mi zejdzie zanim ogarnę sterowanie A Wawie są jakieś miejscówki ciekawe gdzie można gry wymieniać?
  24. No i stałem się szczęśliwym posiadaczem PS3 slim 250G Narazie mam tylko 2 gierce, które były w pakiecie - Killzone 2 i inFamous. Pierwsze wrażenia z maszynki z gier Trochę ciężko gra się w strzelankę na padem ale pewnie kwestia przyzwyczajenia. inFamous zamierzam przejść i wymienić na jakąś ścigankę - co polecacie?
  25. do końca miesiąca jest jeszcze trochę czasu więc spoko loko z tymi zaliczkami pewnie większość bierze wypłatę w drugiej połowie miesiąca panowie a była swego czasu mowa o jakichś gadżetach specjalnych na zlot. i co uda się coś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.