Treść opublikowana przez Kowal
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema w nowym roku. ma ktoś możliwość zdjąć simlock z Nokii e51?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
za 260 plnów to się nie narezam za dużo a z kierownicą przednia zabawa
-
[ALL B6] Osłona silnika i skrzyni
ja bym sie skusił na taki zakup chyba
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
jakby ktos slyszal o driving force pro do sprzedania to jestem zainteresowany. o aukcjach na Allegro wiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może masz na lewą stronę albo tyłem na przód
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to dla kontrastu demot http://demotywatory.pl/2478392/Tymczasem-w-Japonii
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no to dobre jest az sprawdze czy mi zabiorą wszystkie znizki za to bo jak tak nie już sie nie opłaca
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to jest pomysł ale to jest porysowane od wycieraczki. podejdzie? i zniżki polecą rozumiem?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
osz kutfa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
siema. a jak już mówiliście o szybach to ile na przednią szybkę do b6?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no chyba coś jest na rzeczy
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
moicz to Twoja jest i tak delikatna w słowach moja wariuje jak tylko odpalę konsoletę zawsze wtedy znajduje coś co akurat musi być zrobione. oczywiście przeze mnie
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
ja mam problem z pozbywaniem sie dobrych gier bo kiedys wroci ochota zeby pograć i co
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
multi w uc2 tez jest niezle i giera ogolnie kozak. a jak single w bc2?
-
[ALL B6] Wymiana panelu Chorus II
CHorus do a4 ma miec 22 cm?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
zastanawiam sie czy wymieniac uncharted 2 na bc2?
-
[ALL B6] Wymiana panelu Chorus II
Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda wymiana panelu w Chorusie II? I co da się zdjąć? Tzn. zależy mi na wymianie przycisków ale w radiu dawcy jest zbity ekran. Czy da się zostawić ekran w moim panelu?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Powiedzcie mi czy jak kupię używkę BC2 to bede mógł normalnie grać w multi? Wiem że jest tam jakiś kod czy cuś.
-
Regeneracja wytartych przycisków klimatronika
w b6 2003 sie wycieraja na pewno. wiem bo mam. ta regeneracja to chyba to czego szukałem
-
[ALL B6] Panel klimy
ej no dobre to jest robił ktos? jaki nick ma ten kolega?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sexy girls doing yoga - MainWorkout - part 1
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
i tak nie ma to jak Pegasus
-
[ALL B6] Osłona silnika i skrzyni
Nieźle. Podziwiam Cię, że Ci się chciało
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ups kasuje
-
[ALL B6] Osłona silnika i skrzyni
Cena w ASO trochę zaporowa. Co do tej pianki to narazie jeżdżę bez osłony i nie widzę/słyszę różnicy w poziomie hałasu i czasie dogrzewania. Więc to raczej gadka szmatka. To, że zamiennik jest z grubszego tworzywa nie koniecznie musi oznaczać lepszą trwałość. Pytanie czy jest równie elastyczny? Ja narazie śmigam bez osłony i rozglądam się za używką ORI. Jak nie znajdę to zostaje chyba tylko zamiennik. 600 pln wolę wydać na coś innego.