Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Madas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Madas

  1. ok postaram się być .... zrobię wszystko żeby się pościgać
  2. musisz pogadać z Izą co ona na to .... i podjąć męską decyzję ....nie ma na co czekać ....
  3. witaj na forum
  4. nie , fele kupuję :> aaa ja myślałem że już masz te fele u siebie ....a co z mieszkaniem ...coś kombinujecie ?
  5. co to za misja .... mieszkanie kupujecie
  6. to dalej z tej Norwegi do Poznania .... czyż nie jechało się z nami elegancko do Środy Wlkp [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 12:12_________________________________________________fotki superowe :good: pozdro dla żony i dla Twojego taty
  7. może się skusisz
  8. czesc Pawcio co tam slychac ciekawego? jedziesz dzisiaj na gokarty do kinepolis? moze wpadne zobacze dalej ..... ja tam jadę spróbować ...co mi tam [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 11:53_________________________________________________ a Ty jesteś jeszcze w Poznaniu ? .... idziesz na gokarty ?
  9. a widzisz tak się złozyło że kilka osób odpuściło imprezowanie i postanowiło posiedzieć na forum
  10. co pewnie czytałeś zaległości co ? jak za starych czasów
  11. siemanko
  12. do juterka
  13. przeciez mlody byczek jestes w sumie tak :gwizdanie:
  14. no to co ja mam powiedzieć :gwizdanie:
  15. mi te mlodziencze czasy nareszcie juz minely :decayed: :polew: a co teraz stary jesteś
  16. i ja też uciekam powoli
  17. ja to po piciu z rana nie mogę patrzeć nawet na butelkę
  18. Nikuś można powiedzieć że ja Unie europejską zakładałem :gwizdanie:
  19. przecież Pauli nie było przez cały czaas
  20. no tak z europejskiej uni
  21. że co ...że niby ja gadam jak Twoja mamcia
  22. no co Ty - my i balowanko pierwsze słyszę a Ty Nikuś???? a to przepraszam pomyliłem forum
  23. no ok jakieś laski tamtejsze się skręci i finito :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.