Treść opublikowana przez Madas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witanko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zawsze tak mówisz a potem i tak grasz z nami :gwizdanie:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
zabierasz Paule na zlot do Piły ?? :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hahaha :polew: już coraz trudniej masz
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
ja mam miesiąc z hakiem na ewentualną reklamacje :gwizdanie:, ale niech tam już będzie ta co jest chciałbym widzieć jak czyta to Paula
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
a to nie wiedziałem że jest takie prawo kurcze ale u mnie to za późno ....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a wwszystko ok .... wybierasz się na kręgle jutro ...?
-
Euro 2012 nie w Krakowie ?
Bardzo szkoda Krakowa .... piękne miasto
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tak myślałem żeby na 18 się spiknąć- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja to mam chęć na kręgle ale poczekam co na to inni- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale zobacz że nasz stadion i zarządzanie jest na takim poziomie że inne miasta mogą się tylko uczyć ... pozatym Poznań jest bardzo atrakcyjnym i konkretnym miastem .... porzez targi mamy duże doświadczenie w przyjmowaniu gości z różnych stron świata , zresztą Kraków też .... [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 17:16_________________________________________________tam gdzie inni są teraz , My z tamtąd wracamy ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale on w niemczech jest z Mlodzikiem...- Nowicjusz - wątek powitalny
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a już myślałem że robiłeś polerkę tak jak Śmieszny .... co z tym wypadem jutro ...bo muszę się psychicznie przygotować- [ALL TDI] Nowe paliwo Shell V-power Diesel GAS-TO-LIQUID
zalałem już trzeci pełny bak V Power GTL i nie zauważam różnicy .... jeszcze nie wiem jak wyjdzie na długim dystansie .... póki co jazda mieszana z przewagą na miasto .... jedyne co zauważyłem to trochę droższe niż wcześniej V Power ....- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
tyle wchodzi ..... ale jak zostanie Ci 1.2 l z piątki to będziesz miał na dolewkę ....przy tym silniku dolewka murowana .....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to u Was kobiet nie ma- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co masz na mysli mowiac "wszystkiego"? :decayed: pewnie alk i kobitki- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
to kto u Was ma tak bardzo krótką "smycz"- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jestem chętny na wyjście- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
zobaczysz... pozniej jedyne co bedziesz mogl to dobiegnac do konca swojego lancucha i zaszczekac... :gwizdanie: :gwizdanie: no co Ty ja biegam "gdzie chce" i nie szczekam na meczyki chodzę , na spociki jeżdżę, poćwiczyć chodzę, na piwko z kolegami chadzam mi tam źle nie jest - to się nazywa dobre wychowanie ....- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też tak myślę ... to pomyślimy razem [br]Dopisany: 13 Maj 2009, 15:28_________________________________________________teraz śmigam załatwić sprawę- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
ale że niby też 11 lipca co z Wami się dzieję- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie przejmuj się mi też - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00