Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

truckmaniac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez truckmaniac

  1. Witaj na Forum
  2. W Polsce z tego, co się orientuję to tylko to W Serbii np jeszcze dodatkowo komplecik zapasowych żarówek Co do gaśnicy, to dobrze że starą opchnąłem razem z autem, a do Audiczki kupiłem nowiutką..bo nie chciałbym odkurzać całego bagażnika Nie wiem, jak tam teraz w Polsce z kamizelkami odblaskowymi, ale na pewno jeszcze trójkąt ostrzegawczy jest obowiązkowy.
  3. Witaj na Forum
  4. AUTO non stop. Zima 18 st. Lato 21 st.
  5. Witaj na Forum
  6. Witaj na Forum
  7. Pamietam kiedyś, na kursie ADR, jak instruktor opowiadał, co robić w razie pożaru... sp***dalać :polew: A co do gaśnicy, to podejrzewam, że mandat za jej brak bedzie tańszy, niż pranie furki
  8. Mojej ważność upłynęła jeszcze w 2007 r :gwizdanie:
  9. Ja pier**le. Pierwszy raz słyszę o wybuchającej gaśnicy Chyba swoją zaraz wyp....
  10. Witaj na Forum
  11. Witaj na Forum
  12. Witaj na Forum
  13. Witaj na Forum
  14. Witaj na Forum
  15. Zazdroszczę Wąski Mam nadzieję, że uda mi sie w tym roku na Monzę
  16. Witaj na Forum
  17. 20 MB za 19,95 ojro
  18. Tak czytam ten watek i faktycznie. W Polsce jednak cos sie zmienia. Jeszcze kilka lat temu byłyby tu same głosy o biednych handlowcach i nieludzkich włodarzach miasta. Cieszę się, że rozpiździli to w cholerę. tak sobie myślę, że nawet dobrze, że do tej "wojny" doszło. W końcu ktoś pokazał, że w Polsce nie ma miejsca na samowolę grupy oszołomów. Mam nadzieję, że w końcu Warszawa zacznie wygladać na miarę stolicy 40 milionowego kraju.
  19. To samo trza bedzie zrobić np. po odłaczeniu akumulatora
  20. Ja się w końcu uporałem z Windows 7. Po pierwszych zabawach lepiej mi się widzi niż XP, a o Viście nawet nie wspominam
  21. No nie jestem przekonany Ja w zeszłym roku pojechałem swoją do Celnego i mnie odesłali na przegląd
  22. Witaj na Forum
  23. Witaj na Forum
  24. Witaj na Forum
  25. Witaj na Forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.