Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zbychzz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zbychzz

  1. zgadza się, ale jak wejdzie w siłownik to i wtedy stwarza pewien opór, którego chcemy uniknąć dla otworzenia klapy do tego tracisz ok. 0,5mm na siłowniku przy podkładkach więc raczej ma wpływ na to czy klapa się otworzy czy też nie oczywiście najbardziej istotny wpływ wywiera tu temperatura przy tej konfiguracji.
  2. Dziś zauważyłem, że uszczelka chowa mi się w tłoczysku siłownika (w siłowniku jest jakiś 1mm wgłębienia) i to chyba jest powód niesystematycznego otwierania się kalpy w automacie (raz uszczelka się tam chowa, a raz wyłazi). Mam wrażenie, że dodanie drugiej uszczelki powinno załatwić sprawe (druga już nie będzie miała miejsca na schowanie się w siłowniku)
  3. witaj, w końcu porządny mechanik się tu pojawił
  4. i ja będę na niebieskie zmieniał bo ta sama sytuacja u mnie.
  5. 8E0951223 - wysokotonowy
  6. no dziś dołożyłem podkładki i pięknie zaczęło działać tak więc u mnie 4 podkładki na stron (grubość podkładki = 1,5mm) na zielonych sprężynkach. Dziś testowałem przy temp. 10 stopni
  7. mały przekręt BELIEF - YouTube
  8. będę kombinować z dokładką podkładek - później niebieskie sprężynki bo leżą tak sobie na półce
  9. siłowniki oczywiście krosno
  10. u mnie zainstalowane zielone sprężynki, oring i 3 podkładki na strone i lipa (klapa odskakuje ale nie podnosi się nadal - jeszcze dodam z 2 podkładki i zobacze wynik a później wymiana na niebieskie). Dodam, że testuje już powyżej 10 stopni ciepła i dalej jak leżała tak nadal leży w miejscu ta klapa nieszczęsna...
  11. Po interwencji europy w sprawie Ukrainy pozostaje tylko jedno napisać: odwiedź rosje, zanim rosja odwiedzi ciebie
  12. no właśnie - wszystkiego najlepszego
  13. nie wiem czy tam rade podjechać bo nie wiem czy będę w olsztynie
  14. już to zrobiłem bo wyczytałem wcześniej
  15. dziś doszły do mnie spryski mgiełkowe - jak czas pozwoli to w sobote montaż bo już leżą przygotowane na półce (chyba że się nie doczekam do soboty i jutro zamontuje )
  16. ano ake sobie sprawiłem - oczywiście w q
  17. Jacek oglądałeś może już te spryski ?
  18. takich samcyh zaczynam poszukiwać (narazie widziałem na aledrogo ale nowe w tej samej cenie co w aso, a używane to nie wiem czy warto ryzykować)
  19. fajno - pochwal się jak znajdziesz te spryski bo fajna sprawa (potrzebujesz podgrzewane czy bez grzałek ? )
  20. narazie sprysków nie brałem żadnych więc nic nie podpowiem
  21. dzięki Wladi
  22. wie ktoś może czy jest jakakolwiek różnica w spryskiwaczach o numerach poniżej ? 5M0 955 985 C a 5M0 955 985 C 9B9
  23. prosiaczki kto mi pomoże ze sprawdzeniem radyjka ? potrzbny ktoś kto ma concert II u siebie grający (kupiłem sobie takie i chce sprawdzić czy działa prawidłowo i dlatego bym potrzebował podłączyć się do kogoś) - oczywisto kluczyki do demontażu radyjka mam.
  24. chciałem się z nim umówić, żeby zobaczyć te fotele ale nie udało mi się (ciężko było mi się z nim umówić w pasującym czasie). Sprzedaje to pan, który robi felgi na szarych szeregów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.