Treść opublikowana przez fidmac
-
[ALL B6] Zmiana 2,5 na 1,9
2.5 to silnik bajka .Jak dbasz to jezdzisz bez problemow i nic sie nie .Cos za cos ja moim juz 3 lata pykam i nigdy mnie nie zawiodl
-
[ALL B6] Pakiet sport..co wchodzi w skład?
Z ta zawiecha to dziwne ja niedawno kupilem druga A4.Jest to S-line 2004 i wlasnie sprawdzilem na wklejce i mam 1BE nie 1BV.Zderzaki i listwy drzwiowe mam S-line no i wnetrze tez(siedzenia,kiera,wajcha biegow,kolorowy fis,duza navi,lotka na klapie,felgi)Gdzie jest napisane ze to S-line?
-
[ALL] Okleiny laminat (carbon, czarny połysk, mat)
Ja bym sobie tak okleil ale jeszcze nie mam RS4 :beksa: http:// Czarny mat chyba najbardziej bandycki
-
[ALL B6] Bierze olej
Jakie pompowtryski??Masz benzyne 1.6 :doh1:!!!!Zmien sobie tez w profil Pozdrowka
-
[ALL] Elektryzujące drzwi
Zasponsoruj zonie gumowe rekawiczki bo z pradem niema zartow
-
[ALL B6] Instalacja car audio
Zobacz tutaj http://www.a4mods.com/library/interiors/?album=Trunks
-
[ALL] Zloty w IRL
Niech i tak bedzie Efendi
-
[ALL] Zloty w IRL
Kolezko jezeli ja jestem smieszny to zacznij uzywac lustra :polew:to nie ja wrzucam na serwer sesje zdjeciowe w stylu Ja i moja fura w 150-ciu ujeciach.Moze bys chcial zeby kazdy was podziwial i zeby moze byly achy i ochy ale stary nie czarujmy sie Leonardo Di Caprio to nie jestes a twoj karawan to nie R8.Wiec nie twierdz ze ktos jest smieszny samemu robiac wiejski lans wokol swojej osoby.To by bylo na tyle Pozdrowionka
-
[ALL] Zloty w IRL
Widze kolego ze nie wiesz co piszesz .Trudno rozmawiac z kims kto nie wie o czym mowi Bledy popelnia kazdy ale nie kazdy sie potrafi do nich przyznac :thumbdown:To co napisales potwierdza tylko to ze macie w administracji tzw "burdel".Kompleksow nie mam bo jakich :polew:Tematy sie same usowaja na aci??Moze mi sie tylko wydaje???Dwa razy zakladalem temat i dwa razy zostal usuniety!!!!!!!!!!Na tym forum napisalem ze czesc zlotu na plazy byla zle zorganizowana i od razu sie przysadziles!!!!!!!!!Co krytyka boli??Potwierdzasz tylko ze na aci admin zawsze ma racje nawet jak jej niema .Prywatny folwark-wyciagnac z frajerow skladke a pozniej jak sie nie podoba to wypad
-
[ALL] Zloty w IRL
Nie masz mi nic do przekazania to nie pisz do mnie na tym forum rozumiesz?W sprawie odbierania tel mialem na mysli ravsika i rpalke.Ponoc wtedy miales kompa zepsutego wiec nie bylo ciebie na forum.Tel odebral tylko sid i 7agan.Co do cenzury to andkan7 tez dostal bana za swoje pytania wiec kolezko nie mow mi ze to system daje bo sie tym zaslaniacie jak tchorze :ban:Widze ze ciezko z poprawnym czytaniem TO JEST FORUM A4 NIE aci!!!!!!!!!!!!!!!D O T A R L O???????????
-
[ALL] Zloty w IRL
GROZBACH -rozwin temat bo chyba nie znasz znaczenia tego slowa Inni to towarzystwo z Galway(posprzedawali by samych siebie)oczywiscie za plecami jak to caly czas robia Stary ja nic nie przegralem!!!30-tego maja przyjade na zlot powiedziec co o was mysle przy wszystkich.Ja nie zamykam niewygodnych tematow tak jak wy i to nie ja nie odbieram tel jak jakis frajer.To wy chlopcy Moje zycie toczy sie jak ja chce nie jestem pantoflem jak co niektorzy i mowie to co mysle.To nie jest frajerstwo ale mozesz miec problem ze zrozumieniem tego-nie wymagam tego od ciebie. Ps.To jest a4klub.wiec jak cos masz do przekazania mojej osobie to sa inne sposoby no chyba ze pare euro na tel zabraklo :polew:Nie zasmiecaj tej strony swoimi wywodami bez ladu i skladu.Wlasnie dales przyklad jak to sie adminow z aci nie krytykuje .Juz cenzure wprowadziliscie na tym smiesznym klubie i probujecie tutaj???????????????? Do zobaczenia 30-go maja :gwizdanie:
-
[ALL] Zloty w IRL
No chyba najwiecej !!!!Nie tracilem czasu na mega sesje zdjeciowe .Furka ma jezdzic a pomimo tego ze mam silnik 2.5 czulem ze w wodzie troszke slabo idzie.Chcesz powiedziec ze Twoja kombi a6 z nie najlepszym juz silnikiem o czym juz kiedys pisales byla plazowym przebojem :polew:Na Twoje nieszczescie na tym forum smietanka adminow z aci nie mozne blokowac niewygodnych userow i usowac tematow bez odpowiedzi na zadane pytania to nie ten klub i frajerskie zasady :>
-
[ALL B6] Instalacja car audio
Mozna by ale nie robilem fotostory i teraz to tak ciezko opisywac ale pewnie gdzies na forum jest opisane . Jak bys wlecial do mnie Orange bylo by latwiej ale troszke bys musial jechac . Pozdrawiam
-
[ALL B6] Instalacja car audio
Dawaj na priv pomoge Tobie wszystko ogarnac ja u siebie tez wszystko sam zakladalem :tongue4:Tez przebywam w IE
-
[ALL] Zloty w IRL
Guziczek za duzo nie straciles.Kompletny brak organizacji jezeli chodzi o czesc zlotu odbywajaca sie na plazy.
-
[ALL B6] 1.9 TDI wyrzuca olej w tłumik, biały dym.
Ja tez chce takiego wujka farciarzu !!!!!
-
[ALL] Metoda na miły zapach - może komuś przypadnie do gustu.
Mozna te kadzidelka podczepic pod wyloty powietrza na nogi,wtedy nie musimy sie bac ze nam cos wpadnie w nawiewy i mozna idealnie zamaskowac :gwizdanie:
-
[ALL] Metoda na miły zapach - może komuś przypadnie do gustu.
Ciekawy pomysl przetestuje
-
Montaż LED zamiast postojówek
siema, dużo roboty jest z wymianą oprawek na w5w i czy długi już testujesz te ledy? Rozumiem, że błędów na fisie nie masz? Dopiero od dzisiaj testuje. Roboty duzo nie ma ale oprawki od w5w sa troszke mniejsze i musialem je owinac tasma izolacyjna zeby ciasno weszly w miejsca oprawek po h6w.Bledow faktycznie nie wywala .
-
Montaż LED zamiast postojówek
Ja zmienilem oprawki na w5w i zastosowalem takie LED-y http://www.allegro.pl/item967700236_led_can_bus_2xsmd_w5w_t10_white_vw_audi_ford_opel.html Teraz przetestuje zywotnosc
-
S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?
Moze to cudo http://cars.donedeal.ie/for-sale/cars/1166086 :gwizdanie:?????????
-
[ALL B5] Kenwood czy Alpine - czyli radio do 600 PLN z czerwonym podświetlaniem
Alpine :gwizdanie:,ja mam model CDA-9857R i zmieniam furki a radyjko idzie za mna
-
Audi a4 b6 1.9 TDI vs Bmw 320d fl
To i moje 3grosze B6 ladniejsze od e-46 z zewnatrz.Szkoda ze B6 nie wychodzilo w coupe jak betka bo moglo by byc bardzo ciekawe pamietajac B3coupe :gwizdanie: Wnetrze B6 troszke VW-ejowate ale kolorystyka podswietlenia konsoli i zegarow wynagradza to bliskie pokrewienstwo z VW.W BMW jak dla mnie pozycja za kierownica lepsza(nizej sie siedzi)plus dla bmki tez za konsole srodkowa skierowana w strone kierowcy oraz solidny podlokietnik . Naped;wole RWD ale na FWD tez nie narzekam,mysle ze idealnym kompromisem dla zwolennikow RWD i FWD w zaleznosci od warunkow panujacych na polskich dziadowskich drogach jest 4x4 [mod]masz ochote na barszcz..?[/mod]
-
Podpisz petycję dotycząca zakazu okrutnego traktowania zwierząt !!
Podpisane
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
Slyszalem ze w Vito po dluzszej eksploatacji sa jakies problemy z wodzikami miedzy dzwignia zmiany biegow a skrzynia z racji usytuowania jej na konsoli ale nigdy sie w ten temat nie zaglebialem.