Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fidmac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fidmac

  1. Zebys przez taki wynalazek autka sobie nie spalil!!!Nie wyglada zbyt solidnie !!!
  2. Ten silikonowy pokrowiec nawet nie glupi i dyskretny ale ten skorkowaniec to wyglada jak napletek slonia po starciu z A4 ktore przejechalo mu miedzy nogami zrywajac nieszczesnika
  3. Serducho mi sie raduje :> :> :> jak czytam ze pomysl zegarow w stylu A5 juz prawie na ukonczeniu :good: :good:.Po raz kolejny Audi-maniacy udawadniaja ze "CHCIEC TO MOC" :hi:
  4. fidmac odpowiedział(a) na bratpit temat w 2.5TDI
    Czy ten opis pasuje do BDG?
  5. Dzieki za pomoc stary :hi: :hi:
  6. Witam wszystkich !!! Mam pytanko Czy w mojej bestii 2.5 TDI BDG 2004r jest filtr czastek stalych czy nie i jak moge to sprawdzic???? Z gory dzieki za pomoc pozdrawiam
  7. Witam !!! Tez chce przejsc na MOTUL-a.Obecnie mam zalany Castrol edge.Mam 2.5TDI BDG 2004r przebieg oryginalny 167.000km. Z gory dziekuje za fachowa rade :notworthy: :notworthy:
  8. Ja tez niestety doswiadczylem awarii schowka i juz jestem po udanym zabiegu reanimacji.Operacja sie udala !!!Ja moj tloczek naprawilem wiercac w tylniej sciance maly otworek,nasmarowalem tloczek oliwka i co najwazniejsze zalozylem odwrotnie gumke na tloczku.Teraz schowek otwiera sie lekko i opada powoli :> :> :> :> :> :>.Zamyka sie z troszke wiekszym oporem ale jak bym nie wiedzial o takiej naprawie to myslalbym ze jest tak oryginalnie :gwizdanie: :gwizdanie:
  9. Odpusc sobie ten spoiler to jest trzoda!!!!!! :sick3: :sick3:
  10. bin85 ja jednak jestem dobrej mysli!!!!!Juz i tak odwaliles kawal dobrej roboty :good: :good: .Jednak w dieslu musza byc inne ustawienia przy obrotomierzu bo skala jest do 6000 ale to pewnie kwestia ustawien.Mysle ze jak uda sie Tobie doprowadzic dzielo do konca to smialo mozesz rozpoczac produkcje gotowych zestawow do samodzielnego montazu a lista klientow bedzie oj dluga!!!!!!!!!!!Ja moge to rozprowadzac w IE.Dobry pomysl na zrobienie niezlej kasy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:Powodzenia!!!!!!!! :hi:
  11. A moze w B6 latwiej zrobic ten bajerek?
  12. Jak wymieniasz na skorzana to nie pakuj sie w 4-ramienna tylko montuj 3-ramienna.Zobaczysz lepiej sie prezentuje!!!
  13. W najgorszym wypadku przyjdzie Ci oblozyc cala deske tymi matami i jak reszta sie poplami to nie bedzie sladu po plamie
  14. Motogrzech ma na mysli zapalniczke w tunelu ktora po nacisnieciu obraca sie ku gorze
  15. Mialem to samo kiedys w A4 B5 1.9TDI.Tez jak troche przejechalem to prawie ustawalo ale nie do konca.Wymienilem sprzeglo i dalej.okazalo sie ze to pompa sprzegla ale nie zdarzylem wymienic bo sprzedalem auto.Ja mialem dodatkowo taki objaw ze opadal mi pedal sprzegla i musialem go podnosic do gory i troche podpompowac
  16. Witam wszystkich !!! Mam pytanko.Czy hamowanie biegami w tiptronicu ma jakis istotny wplyw na trwalosc skrzyni?? :mysli:Czesto jezdze po kretych i lekko gorzystych drogach,a ze lubie przydepnac przy hamowaniu i zjazdach z ostrych gorek czesto pomagam sobie biegami w trybie manualnym. Pozdrawiam
  17. Wlasciciele EXEO mile widziani na A4-klub???? :naughty: :naughty: Prawie jak AUDI :gwizdanie:-prawie robi mala roznice :kox: :kox: :kox:
  18. Dziwne ze przez rok nie mogli sprzedac autka
  19. Z tego co teraz piszesz ze jeszcze w innych miejscach rdza Tobie wychodzi to albo ja sprzedaj jak najprędzej albo poszukaj dobrego lakiernika i siknij ja od nowa usuwając przedtem ogniska rdzy.
  20. Noo audi ma kaste ocynk wiec rdza na dachu to zly objaw na dachu raczej nie powstaja odpryski :no:Chyba pozostanie Tobie malunek dachu bo po zimie moze byc wiecej pecherzy :shocked:Lepiej zrobic to teraz niz rdza ma wejsc glebiej.
  21. Parujace bixenony malo miejsca z tylu
  22. Tak jak pisze Michal nie zakladaj zadnych wynalazkow bo sam mozesz miec z tym problem!!!!!Kiedys zgubilem kluczyki i wezwalem goscia z serwisu "awaryjne otwieranie aut".Rozmawialem z nim na temat zabezpieczen aut i mowil ze najlepsze jest ukryte odciecie.Nie polecal zadnych mechanicznych blokad bo czesto sie zacinaja i ma duzo wyjazdow do takich sprzetow!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.