Treść opublikowana przez fidmac
-
[ALL B5] Ogrzewanie elektryczne auta
Zebys przez taki wynalazek autka sobie nie spalil!!!Nie wyglada zbyt solidnie !!!
-
[ALL B6] "I think this is the best Audi in POLAND. Is there any better in the USA?"
Zabudowa car-audio super reszta trzoda
-
Skóra na Maske Do A4
Ten silikonowy pokrowiec nawet nie glupi i dyskretny ale ten skorkowaniec to wyglada jak napletek slonia po starciu z A4 ktore przejechalo mu miedzy nogami zrywajac nieszczesnika
-
[ALL B5] Zegary a'la A5 przy starcie
Serducho mi sie raduje :> :> :> jak czytam ze pomysl zegarow w stylu A5 juz prawie na ukonczeniu :good: :good:.Po raz kolejny Audi-maniacy udawadniaja ze "CHCIEC TO MOC" :hi:
-
[B5 AFB] Wymiana odmy 2,5 tdi
Czy ten opis pasuje do BDG?
-
[B6 BDG] Czujnik ciśnienia płynu hamulcowego /świeci ABS i ESP/
Moze ten uzywany jest niesprawny?
-
[B6 BDG] Filtr czastek stałych
Dzieki za pomoc stary :hi: :hi:
-
[B6 BDG] Filtr czastek stałych
Witam wszystkich !!! Mam pytanko Czy w mojej bestii 2.5 TDI BDG 2004r jest filtr czastek stalych czy nie i jak moge to sprawdzic???? Z gory dzieki za pomoc pozdrawiam
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam !!! Tez chce przejsc na MOTUL-a.Obecnie mam zalany Castrol edge.Mam 2.5TDI BDG 2004r przebieg oryginalny 167.000km. Z gory dziekuje za fachowa rade :notworthy: :notworthy:
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Ja tez niestety doswiadczylem awarii schowka i juz jestem po udanym zabiegu reanimacji.Operacja sie udala !!!Ja moj tloczek naprawilem wiercac w tylniej sciance maly otworek,nasmarowalem tloczek oliwka i co najwazniejsze zalozylem odwrotnie gumke na tloczku.Teraz schowek otwiera sie lekko i opada powoli :> :> :> :> :> :>.Zamyka sie z troszke wiekszym oporem ale jak bym nie wiedzial o takiej naprawie to myslalbym ze jest tak oryginalnie :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B6] Sedan - spoiler na klapę
Odpusc sobie ten spoiler to jest trzoda!!!!!! :sick3: :sick3:
-
[ALL B5] Zegary a'la A5 przy starcie
bin85 ja jednak jestem dobrej mysli!!!!!Juz i tak odwaliles kawal dobrej roboty :good: :good: .Jednak w dieslu musza byc inne ustawienia przy obrotomierzu bo skala jest do 6000 ale to pewnie kwestia ustawien.Mysle ze jak uda sie Tobie doprowadzic dzielo do konca to smialo mozesz rozpoczac produkcje gotowych zestawow do samodzielnego montazu a lista klientow bedzie oj dluga!!!!!!!!!!!Ja moge to rozprowadzac w IE.Dobry pomysl na zrobienie niezlej kasy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:Powodzenia!!!!!!!! :hi:
-
[ALL B5] Zegary a'la A5 przy starcie
A moze w B6 latwiej zrobic ten bajerek?
-
[B6 AVF] Czy podejdzie podłokietnik od A6 C5 ?
Wyglada ze tak
-
[ALL B6] Dopasowanie kierownicy
Jak wymieniasz na skorzana to nie pakuj sie w 4-ramienna tylko montuj 3-ramienna.Zobaczysz lepiej sie prezentuje!!!
-
[ALL B6] Plama na desce po podkładce antypoślizgowej - FOTKI
W najgorszym wypadku przyjdzie Ci oblozyc cala deske tymi matami i jak reszta sie poplami to nie bedzie sladu po plamie
-
B6 AWX] Wyciagnięcie zapalniczki
Motogrzech ma na mysli zapalniczke w tunelu ktora po nacisnieciu obraca sie ku gorze
-
[B5 1Z] Szarpie przy ruszaniu z 1 lub R
Mialem to samo kiedys w A4 B5 1.9TDI.Tez jak troche przejechalem to prawie ustawalo ale nie do konca.Wymienilem sprzeglo i dalej.okazalo sie ze to pompa sprzegla ale nie zdarzylem wymienic bo sprzedalem auto.Ja mialem dodatkowo taki objaw ze opadal mi pedal sprzegla i musialem go podnosic do gory i troche podpompowac
-
[ALL] Hamowanie biegami w tipie
Witam wszystkich !!! Mam pytanko.Czy hamowanie biegami w tiptronicu ma jakis istotny wplyw na trwalosc skrzyni?? :mysli:Czesto jezdze po kretych i lekko gorzystych drogach,a ze lubie przydepnac przy hamowaniu i zjazdach z ostrych gorek czesto pomagam sobie biegami w trybie manualnym. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Pokrewieństwo z Seatem Exeo
Wlasciciele EXEO mile widziani na A4-klub???? :naughty: :naughty: Prawie jak AUDI :gwizdanie:-prawie robi mala roznice :kox: :kox: :kox:
-
[B6 AVF] Co należy wymienić po rocznym postoju samochodu ?
Dziwne ze przez rok nie mogli sprzedac autka
-
[ALL B6] Problem z pęcherzami
Z tego co teraz piszesz ze jeszcze w innych miejscach rdza Tobie wychodzi to albo ja sprzedaj jak najprędzej albo poszukaj dobrego lakiernika i siknij ja od nowa usuwając przedtem ogniska rdzy.
-
[ALL B6] Problem z pęcherzami
Noo audi ma kaste ocynk wiec rdza na dachu to zly objaw na dachu raczej nie powstaja odpryski :no:Chyba pozostanie Tobie malunek dachu bo po zimie moze byc wiecej pecherzy :shocked:Lepiej zrobic to teraz niz rdza ma wejsc glebiej.
-
Minusy Audi A4 - Wasze opinie
Parujace bixenony malo miejsca z tylu
-
[B6 AVF] Blokada kierownicy - dodatkowe zabezpieczenie
Tak jak pisze Michal nie zakladaj zadnych wynalazkow bo sam mozesz miec z tym problem!!!!!Kiedys zgubilem kluczyki i wezwalem goscia z serwisu "awaryjne otwieranie aut".Rozmawialem z nim na temat zabezpieczen aut i mowil ze najlepsze jest ukryte odciecie.Nie polecal zadnych mechanicznych blokad bo czesto sie zacinaja i ma duzo wyjazdow do takich sprzetow!!!