Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fidmac

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fidmac

  1. Dzieki za pomoc,ale juz rozgryzlem temat .Musze kupic stopke podlokietnika bo innaczej to troszke wiecej roboty-sam ja bede musial z aluminium dociac i dopilowac!!! :wallbash: .Nie znam numeru czesci i nie wiem czy jest do kupienia w serwisie.Pozdrawiam :>
  2. Milego dzionka dla wszystkich!!!!!!!!!!!!! :naughty: :naughty:
  3. Witam wszystkich Zakupilem ostatnio podlokietnik i mam problem z montazem :wallbash: Po wyjeciu popielniczki nie moge znalezc miejsca przykrecenia podlokietnika 1) Po dalszym szukaniu ustalilem chyba miejsce przykrecania 2) Jednakjezeli jest to faktycznie miejsce montazu to mam problem gdyz obudowa stopki podlokietnika nachodzi na dzwignie recznego 3) Chyba tak powinien byc przykrecony bo mi innaczej nie chce wyjsc-cos duzo kombinacji trzeba oprucz tunelu jeszcze podlokietnik rezac 4) Czy ja cos zle kombinuje czy tunel mam jakis INSZY? :mysli:
  4. Nie kombinuj z obszywaniem!!! :thumbdown:To nie bedzie nigdy to co oryginal.Ja zaraz po kupnie wymienilem w swojej z plastikowej 4-ramiennej na 3-ramienna i za kiere jak nowke dalem 200pln ale mam ori a nie jakies koldziarstwo !!!!!!Kiery to taniocha
  5. Bo jezeli dystans ma otwor identyczny jak felga to byc moze taz bedzie luz???? :wallbash: :mysli:.Im intensywniej nad tym myslimy z kumplem od TT tym dziwniejsze wnioski wyciagamy :(
  6. Czy zakladajac dystansy pierscienie centrujace dajemyx2?Tzn miedzy piaste a dystans i miedzy dystans a felge ??????????bo ja juz nie wiem ;(!!!!!!!!
  7. Moze nie ma pierscienia.Dystanse ma po 30mm na strone wiec byc moze brak pierscienia ma wplyw na jakies przesuniecia dystansow na tych dziurawych irlandzkich drogach!!!!!!!!!
  8. Witka panowie !!!! Podlacze sie do tematu z malym pytankiem.Czy po zalozeniu dystansow moga byc problemy z wywazeniem kol?Kumpel ma w TT i ma z tym problem
  9. Witam panowie !!!Podlacze sie do tematu.Mam pytanko.Wlasnie zakupilem dopal JBL GTO-14001+sub JBL GTO1204BP-D.Kumpel od ktorego kupilem te cudenka powiedzial zebym mimo odlaczenia oryginalnego suba na podszybiu wykrecil go gdyz JBL po dluzszym graniu zniszczy go tzn (porozkleja).Ale mowil tez ze dziura po nim ulatwi lepszy dostep basu do kabiny.I jeszcze jedno czym najlepiej wytlumic kufer poza DYNAMATE bo to cholerstwo droooogie i to ostatecznosc !!!Z gory dzieki za pomocne opinie!!!!!!!!!!!!!! :> :>
  10. Kawal super dobrze wykonanej roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak sobie mysle ze mozna by radiatory z przykreconymi rezystorami przymocowac do jakis ceramicznych plytek ktore w malym stopniu przewodza cieplo co jeszcze bardziej odizolowaloby zrodlo wysokiej temperatury od plastikowych obudow lamp.Ale to tylko moje przemyslenia,co o tym myslicie? :no:
  11. Co tu duzo pisac furka wypasna!!!!!!!Gratulacje!!!!!! :good: :good:
  12. Bryczka gicio!!!!!!!!Z czasem ja obniz troszke,zmien felgi i to na poczatek wystarczy!!!!pozdro :hi:Zapraszam na http://www.audiclubislands.org/forum/index.php
  13. Taczka konkret!!!Ja bym dolozyl lotke na tylna klape.Maly duperelek ale "DIABEL TKWI W SZCZEGOLACH"No i dystanse 30mm na strone to poprawia wyglad i stabilnosc autka!!!
  14. Furka ekstra!!!A z ta kiera po prawej stronie to idzie żyć!!!!!!Ja od ponad dwóch lat śmigami moja niunia po Irlandii z kiera po lewej stronie i nie narzekam!!!!!!!!Trochę problemów przy wyprzedzaniu na tych ich wazkich dróżkach ale idzie z tym żyć !!!!!!!!Pozdrów!!!!!!!!
  15. Jednym slowem CZARNA PERLA-cudo na kolach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  16. Witam!!!Proboje skasowac recznie inspekcje w moim B6 .Trzymam przycisk check,przekrecam stacyjke idusze na przemia przycisk z kluczem lub 0.0 i nic sie nie dzieje!!!Co robie zle?
  17. Siemka witam wszystkich !!!Chwilowo z Irlandii ale zawsze z Poznania!!Moja lalunia ma silnik 2,5 TDI 163km skrzynie tiptronic i urodzila sie w 2004 roku.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.