Treść opublikowana przez fidmac
-
[ALL B6] Problem z montażem podłokietnika
Dzieki za pomoc,ale juz rozgryzlem temat .Musze kupic stopke podlokietnika bo innaczej to troszke wiecej roboty-sam ja bede musial z aluminium dociac i dopilowac!!! :wallbash: .Nie znam numeru czesci i nie wiem czy jest do kupienia w serwisie.Pozdrawiam :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Milego dzionka dla wszystkich!!!!!!!!!!!!! :naughty: :naughty:
-
[ALL B6] Problem z montażem podłokietnika
Witam wszystkich Zakupilem ostatnio podlokietnik i mam problem z montazem :wallbash: Po wyjeciu popielniczki nie moge znalezc miejsca przykrecenia podlokietnika 1) Po dalszym szukaniu ustalilem chyba miejsce przykrecania 2) Jednakjezeli jest to faktycznie miejsce montazu to mam problem gdyz obudowa stopki podlokietnika nachodzi na dzwignie recznego 3) Chyba tak powinien byc przykrecony bo mi innaczej nie chce wyjsc-cos duzo kombinacji trzeba oprucz tunelu jeszcze podlokietnik rezac 4) Czy ja cos zle kombinuje czy tunel mam jakis INSZY? :mysli:
-
[ALL B6] Jak odnowić wytartę kierownicę po odebraniu z myjni ?
Nie kombinuj z obszywaniem!!! :thumbdown:To nie bedzie nigdy to co oryginal.Ja zaraz po kupnie wymienilem w swojej z plastikowej 4-ramiennej na 3-ramienna i za kiere jak nowke dalem 200pln ale mam ori a nie jakies koldziarstwo !!!!!!Kiery to taniocha
-
[B6 AVF] Jaki dystans do felg ET35 ?
Bo jezeli dystans ma otwor identyczny jak felga to byc moze taz bedzie luz???? :wallbash: :mysli:.Im intensywniej nad tym myslimy z kumplem od TT tym dziwniejsze wnioski wyciagamy :(
-
[B6 AVF] Jaki dystans do felg ET35 ?
Czy zakladajac dystansy pierscienie centrujace dajemyx2?Tzn miedzy piaste a dystans i miedzy dystans a felge ??????????bo ja juz nie wiem ;(!!!!!!!!
-
[B6 AVF] Jaki dystans do felg ET35 ?
Moze nie ma pierscienia.Dystanse ma po 30mm na strone wiec byc moze brak pierscienia ma wplyw na jakies przesuniecia dystansow na tych dziurawych irlandzkich drogach!!!!!!!!!
-
[B6 AVF] Jaki dystans do felg ET35 ?
Witka panowie !!!! Podlacze sie do tematu z malym pytankiem.Czy po zalozeniu dystansow moga byc problemy z wywazeniem kol?Kumpel ma w TT i ma z tym problem
-
[ALL B6] Pytanie o subwofer
100% Avant !!!!!!
-
[ALL B6] Podłączenie subwoofera + wzmaczniacz JBL
Witam panowie !!!Podlacze sie do tematu.Mam pytanko.Wlasnie zakupilem dopal JBL GTO-14001+sub JBL GTO1204BP-D.Kumpel od ktorego kupilem te cudenka powiedzial zebym mimo odlaczenia oryginalnego suba na podszybiu wykrecil go gdyz JBL po dluzszym graniu zniszczy go tzn (porozkleja).Ale mowil tez ze dziura po nim ulatwi lepszy dostep basu do kabiny.I jeszcze jedno czym najlepiej wytlumic kufer poza DYNAMATE bo to cholerstwo droooogie i to ostatecznosc !!!Z gory dzieki za pomocne opinie!!!!!!!!!!!!!! :> :>
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Kawal super dobrze wykonanej roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak sobie mysle ze mozna by radiatory z przykreconymi rezystorami przymocowac do jakis ceramicznych plytek ktore w malym stopniu przewodza cieplo co jeszcze bardziej odizolowaloby zrodlo wysokiej temperatury od plastikowych obudow lamp.Ale to tylko moje przemyslenia,co o tym myslicie? :no:
-
[B6 AKE] Audi A4 Avant 2.5TDI 180KM TIPTRONIK Individual GmbH aktualizacja zdjęć
Furka dobra no i ten silnik!!!
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Co tu duzo pisac furka wypasna!!!!!!!Gratulacje!!!!!! :good: :good:
-
[ALL B6] Moja slicznotka. Chlopaki szczerze piszcie
Bryczka gicio!!!!!!!!Z czasem ja obniz troszke,zmien felgi i to na poczatek wystarczy!!!!pozdro :hi:Zapraszam na http://www.audiclubislands.org/forum/index.php
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
Taczka konkret!!!Ja bym dolozyl lotke na tylna klape.Maly duperelek ale "DIABEL TKWI W SZCZEGOLACH"No i dystanse 30mm na strone to poprawia wyglad i stabilnosc autka!!!
-
[B6 AWX] kolejne cztery pierścienie w rodzinie
Furka ekstra!!!A z ta kiera po prawej stronie to idzie żyć!!!!!!Ja od ponad dwóch lat śmigami moja niunia po Irlandii z kiera po lewej stronie i nie narzekam!!!!!!!!Trochę problemów przy wyprzedzaniu na tych ich wazkich dróżkach ale idzie z tym żyć !!!!!!!!Pozdrów!!!!!!!!
-
[ALL B6] A4 Avant Airride Stylepoznan
Jednym slowem CZARNA PERLA-cudo na kolach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Kasowanie inspekcji: IN1, IN2, OIL
Witam!!!Proboje skasowac recznie inspekcje w moim B6 .Trzymam przycisk check,przekrecam stacyjke idusze na przemia przycisk z kluczem lub 0.0 i nic sie nie dzieje!!!Co robie zle?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka witam wszystkich !!!Chwilowo z Irlandii ale zawsze z Poznania!!Moja lalunia ma silnik 2,5 TDI 163km skrzynie tiptronic i urodzila sie w 2004 roku.