Treść opublikowana przez fidmac
-
Lockerz.com
Dostalem az dwa zaproszenia !!!!!!dzieki chlopaki :banan: :banan: :banan: :banan:
-
Lockerz.com
mile_end ja by tez kciec jedno zypryszynie bo ja kciec dystywyc gory pryzyntow :kox: :kox: :kox: Ps.wysle mojego mail-a na priva. Z gory dzieki
-
Jak kupujecie/sciagacie muzyke online?
zapodaj jakies szlagiery :naughty: p.s. uzywalem go kiedys ale jakos... nie przypadl mi do gustu (nie pamietam ale chyba sie wolno rozkrecal ) Obecnie slucham tego http://peb.pl/albumy-techno-trance-house-dnb/485875-mix-dj-shah-magic-island-music-3.html a z 15GB troche dlugo bym zapodawal te szlagiery :kox: :kox: Ps. mmcv z kad jestes w IE?
-
Czego słuchacie w swoim aucie ?
Ja ostatnio tego pana http://peb.pl/albumy-techno-trance-house-dnb/485875-mix-dj-shah-magic-island-music-3.html -smialo pobierac i tak jak przedmowcy polecam ATB "Future Memories" a szczegolnie kawalki - What about Us -Careless -Missing
-
Jak kupujecie/sciagacie muzyke online?
Ares-Dzieki niemu mam ponad 15GB hiciorkow :gwizdanie:!!!
-
Zakup podróbki na Allegro
Typ moze kombinowac w nastepujacy sposob.Moze twierdzic ze nigdy u niego na rece nie widziales oryginalu gdyz jedynym zegarkiem ktory posiada jest ten wystawiony na aukcji(nie masz chyba swiadkow ktorzy sa ekspertami i potrafia okreslic oryginalnosc zegarka po krotkim wgladzie na reke tego typa).Moze isc w zaparte a jego rodzina stanie po jego stronie.Moze tez kombinowac ze zegarek z legalnymi papierami nabyl gdzies na jakiejs gieldzie,bazarze etc...i nie byl swiadom iz zegarek jest replika,nie ma kontaktu ze sprzedajacym i albo bierzesz podrobke albo uniewazniacie transakcje.Badz przygotowany na taka ewentualnosc i opracuj strategie w razie takiego obrotu sprawy.Powodzenia i zalatw oszusta :good: :good:
-
Doinwestować B5 czy kupić B6??Co zrobić??Doradźcie mi ;)
B6 za 26 tys masakra to juz chyba punto bardziej w cenie :polew: :polew: :polew: !!!!!!!!
-
Moja Córeczka juz na Swiecie :-)
Gratulacje :good:No i zdrowia dla dzielnej małżonki oraz malutkiej pociechy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Zakup podróbki na Allegro
Zglos normalnie na policje podaj numery aukcji i niech dzialaja!!!! Poszukaj przedstawiciela lub glownego dystrybutora TAG HEUER na PL i poinformuj go o tym procederze powinien tez to zglosic na policje bo to w jego interesie.I na koniec moze zainteresowac skarbowke-oni teraz trzepia allegro a typ na pewno sie z US nie rozlicza :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B5] Blenda
Sliczne autko!!!A blenda wyglada jakby kierowala strumien powietrza na szybe w celu szybkiego usuniecia kropel deszczu
-
Fajne nuty DiscoPolo
Wiejskie nuty disco polo wnet remize rozpiertola :polew:
-
Ciekawe kawałki Trance'owe (aktualizacja)
To jeszcze maly dopal z mojej strony Paradise (Mr Lee Remix) - Megara Vs DJ Lee Ft. Fridge stare ale jare!!!
-
Emigracja do Kanady
Jeżeli warunki pracy i Polacy podobne jak w europie to pier-dol Kanadę!!!Z Belgii po pracy w piatek szybki prysznic chop-bec w audiole i lecisz do rodzinki lub kumpli. A z Kanady????????Ja mieszkam w Irlandii i brakuje mi tej możliwości bo nie latam!!!!(boje sie!!!) a wyprawa przez morze i kanal zabiera trochę czasu którego później braknie w kontakcie z RODZINA !!!!!!Grzej tylek w europie chłopie :decayed: :decayed: !!!!!
-
Ciekawe kawałki Trance'owe (aktualizacja)
Prosze bardzo od wyboru do koloru :> :> :> :> http://peb.pl/albumy-techno-trance-house-dnb/ a osobiscie polecam tego pana http://peb.pl/albumy-techno-trance-house-dnb/485875-mix-dj-shah-magic-island-music.html :good:
-
Trasa Irlandia-polska
Siemanko!!! Ja 2 lata temu jechalem do PL trasa Roslare-Cherbourg i z powrotem.Autostrady platne tylko we Francji.Juz nie pamietam ale chyba z 30-40 euro na nie poszlo.W nocy w NL problemy ze znalezieniem czynnej stacji benzynowej,tzn sa ale platnosc karta bo w nocy nie ma obslugi .Ja kierowalem sie na Berlin bo jechalem do Poznania.Jak sie zatankujesz w IE+gaz we Francji to chyba dokulasz do PL?Pozdrowionka i szerokiej drogi !!!
-
Muzyka w naszych autkach
A ja polecam albumy ATB-"FUTURE MEMORIES" Paul Oakenfold-"PERFECTO VEGAS" oraz sety -TENISHIA-march 09 mix -Aly&Fila-Future sound of Egypt -Sied van Riel-trance energy 2008 warm up mix -dj rush chris liebing & ben sims & umek - space -Marco V -Propaganda part1 -sean_tyas_-_a_state_of_trance_400__72_hours_radio_-_17-04-2009_ -dj geri presents the best tracks of trance state (ah fm) (01-01-2008) -dj Midaw-NON STOP (MEGAMIX PRO ULTRA - 2008) - 8 -Above & Beyond-Trance Around The World 214 - guest Sied van Riel-NET-02-05-2008-iRUSH -Christopher Lawrence-Rush Hour 007 Incl TyDi Guestm -Paul van Dyk-Live at Cream@Amnesia, Ibiza (16-08-02) -Marco V & Paul Oakenfold-Live @t Cream Amnesia Ibiza A to najlepszy wedlug mnie set ostatnich lat i dlugo nim zostanie!!!!!!!!!!!!!!! Paul Oakenfold-Live @Home in Space, Ibiza Part 1 I jeszcze jeden rodzynek mi sie przypomnial -ROGER SHAH - A STATE OF TRANCE EPISODE 400 LIVE!
-
Pomysły czym handlować na allegro
Handlowac mozna wszystkim.Problemem jest jak to robic tak zeby te smiecie ze skarbowki sie do nas nie dobraly bo z tego co wiem to juz sie wzieli za allegro :rant:Ktos ma pomysl??
-
[B6 AVF] Skórzana kiera (obszywana)
Jak chcesz do kompletu jeszcze galke S-line to poszukaj sobie trojramiennej kiery z jaskiem a efekt duzo lepszy!!!Sam tez mialem plastikowa maszkare i zmienilem zaraz po kupnie autka.Pozdrawiam
-
[ALL B6] V6 2,5TDI vs chipowany AWX ?
Ja polecam 2.5 TDI ale tylko Q.Sam mam oske i ruszanie na okrym to porazka .Jak chcesz autkiem robic duze przebiegi to wieksza pojemnosc daje mniejsze obciazenie silnika a co za tym idzie trwalosc :good:Ale pamietaj 2.5 tylko z oznaczeniem silnika zaczynajacym sie na B.Ja juz kulam moim 2 lata i oprucz wymian oleju,filtrow i klockow nie robilem przy nim nic!!!Pozdrawiam
-
Audi TT RS z napędem na oś przednią...
Wiedza wiedza oni lubia grzybki halucypki
-
S4 w TVN Turbo w programie Moto ON
Wszelkie wyżyłowania silnika turbinkami czy kompreseorem to lekkie "oszustwo" Prawdziwa moc płynie z dużej pojemności. Poza tym jak tu porównywać skrzek V6 do pięknego mruku V8? Panowie turbinki i kompresory to zadne oszustwo-to swiezy oddech dla silnika!!!!!! Zycie i technika idzie do przodu,kiedys byly winyle,CD- teraz MP3 WMA i inne formaty. Poza tym jak tu porównywać skrzek V8 do pięknego mruku V12? :tongue4: :tongue4: :tongue4:
-
[ALL B6] Spoiler
O rety o rety!!!!O boze!!!! :polew:Przez takie spoilery niedlugo ludzie beda kojarzyc audi z wiocha brak slow!!!!
-
s4 b6 zapytanie
Czy ja pisze o "malych" kosztach???Ja pisze ze w S4 tez mozna podlubac,a nie myslales chyba ze koszt modow w S4 bedzie taki jak w TICO .No i obojetnie co zrobisz w 1.8T to nigdy nie bedzie V8.Stac Cie na S4 i chcesz je modzic to niestety musisz liczyc sie z wydatkami . http://www.youtube.com/watch?v=0yaY0hW8EyM Wszystko idzie zmodzic tylko nasuwa sie pytanie po co dokladac turbawke jak mozna kupic RS4?
-
s4 b6 zapytanie
S4 to S4 nie 1.8T po modach.Zreszta S4 tez mozesz zmodzic a wtedy zadna 1.8T nie stanie przy Tobie. To juz inna liga ale tez koszty utrzymania wyzsze!!!
-
S4 w TVN Turbo w programie Moto ON
Ta czerwień ja wewnątrz ożywiala choć ja wolał bym wstawki z niebieskiej skory.Trochę sie czepiał tych obszyć z czerwonej nitki.To w końcu auto sportowe wiec nie może być nudne w środku.Żwawy silnik to i żywe wnętrze