Treść opublikowana przez Kuba A4
-
[B5 AFN] Jaka przyczyna ciągle brudzacej się turbiny
na 100% nie jest możliwe żeby turbina po krótkim okresie użytkowania padła. nawet jeśli jeździsz powoli powinna wytrzymać 200 tyś, przecież przy nowych autach nie ma takich problemów a ludzie jeżdżą różnie. wina tkwi w aucie albo turbinka była źle zrobiona. sprawdzałeś wszystkie węże dobrze, może gdzieś fałszywe powietrze zasysa i przez to ten syf.
-
[B5 1Z] Czujniki klimatyzacji - lokalizacja
kolego a w AJM `00 czujnik w chłodnicy na 4 piny z niebieską obwódką za co odpowiada? może być on przyczyną tego że jak mam klimę włączoną to wodą stoi mi na 90 a jak wyłącze idzie na zegarze na 120 a w rzeczywistości jest 90??
-
[AHH/1Z/AFN/AVG/AJM/ANB/ATJ] Wymiana termostatu - fotostory
Witam!! Podczas jazdy bez właczonej klimy temp na wskaźniku idzie na 120 wg VAGa 89-90 stopni. Kiedy włacze klime temp na wskaźniku stoi na 90. Nie wiem niestety ile wykazuje wtedy VAG. Czy w tym wypadku możliwa jest usterka termostatu?? Dzięki za wszelkie sugestie. Pozdro!!
-
[B5 AJM] Wskaźnik temperatury w desce
dziś zauważyłem coś ciekawego podczas jazdy mianowicie jak wlacze klime temperatura schodzi na 90 i tak sie trzyma. jak klima zostanie wylaczona stopniowo rosnie. moze teraz mi cos ktos podpowie. [br]Dopisany: 22 Maj 2011, 22:23_________________________________________________może to wina termostatu co??
-
[B5 AJM] Wskaźnik temperatury w desce
ja mam licznik bez FIS, ale z samym licznikiem jest wszystko OK tylko wskaźnik temperatury wariuje!!!
-
[ALL] Schemat EGR silników 1.9 tdi - AJM i AFN
dzięki
-
[ALL] Schemat EGR silników 1.9 tdi - AJM i AFN
dzieki trochę słabo widać bo nie idzie powiększyć ale może to jakoś ogarnę
-
[B5 AJM] Wskaźnik temperatury w desce
mam podobny problem do kolegi u mnie woda idzie wg wskażnika aż na 120 a faktycznie jest ok 90. VAG wykazał błąd zestawu wskaźników. Może ktoś coś podpowiedzieć??
-
[ALL] Schemat EGR silników 1.9 tdi - AJM i AFN
Witam!! Czy ktoś z Was mógłby mi może puścić schemat EGR do AJM-a z etki?? Z góry ślicznie dziękuje!!!
-
[1.9 TDI PD] Cieknący EGR - rozwiązanie doraźne.
czy mógłby ktoś wskazać miejsce gdzie znajdują się: - o-ring: N 90521601 (55x3) - uszczelka: 069131547D Jest możliwe wymienienie jeszcze jakieś części żeby uszczelnić EGR??
-
[B5 AJM] Uszczelka pokrywy zaworów ?
objawy kończącego się turbo - mocny jego gwizd i dziwny odgłos kiedy wirnik zwalnia i trze o obudowę.
-
[B5 AJM] Przejściówka
Witam!! Wiem że temat był już przerabianyi proszę o nie wyrzucanie mojego wątku do kosza!!!! Czy ta przejściówka podejdzie do mnie mam w tej dużej czarnej wtyczce 8 PINów zajętych?? Oczywiście nie grają mi tyły.... http://moto.allegro.pl/audi-a4-a6-a8-a3-tt-nie-graja-glosniki-m004-i1606004818.html Jak nie to może ktoś mi puści linka do aukcji z przejściówką, której potrzebuje albo skieruje do jakiegoś dobrego Allegrowicza co się na tym zna. Dzięki i pozdrowionka Kuba!!!
-
[B5 AJM] Osłona przegubu zewnętrznego
Witam!! Poszukuje numeru gumy osłaniającej przegub zewnętrzny do B5 2000, motor AJM. W garażu mam jakąś 8D0 407 285, czy to może ta? Jak moja jest niepasowna to może podpowiedzie do czego podejdzie to ją odsprzedam bo wiem ze ORI gumy są na wagę złota. Dzięki za podpowiedź Pozdrowionka!!!
-
[ALL B5] Regeneracja listwy drzwiowej dolnej
koledzy i co z tymi wymiarami?? koniecznie muszą być kołki ze skody bo te ORI zostały mi jeszcze nowe z poprzedniej A4
-
[ALL] Problem z aktywnym BOSE
tak kolego ale ja mam BOSE tez na przod, dlatego tez chcialbym linka do konkretnej aukcji, moze bylo na forum wiele razy ale nie moge nic stosownego znalesc.
-
[ALL] Problem z aktywnym BOSE
czy ktoś może mi pomóc względnie dać namiar na jakiegoś fachowca co się na tym zna albo też linka do aukcji z odpowiednią przejściówką na allegro. pozdro
-
[ALL] Problem z aktywnym BOSE
o czym niby zapomnialem?? wiem ze powinna być przejściówka ale nie wiem jaka....
-
[ALL] Problem z aktywnym BOSE
Witam!! Jeśli temat był już przerabiany to przepraszam, że go jeszcze raz przerabiam ale nie mogę nic znaleźć. Mam w A3 `99 system BOSE i chcę standardowe radio zastąpić typowym na CD. Ponoć mój system jest aktywny. Są dwie wtyczki czarne i jedna czerwona (podłuzna podobna do typowych radiowych) z jednym fioletowym kabelkiem. Nie jestem fachowcem w tym temacie proszę o pomoc bo nie mogę sobie z tym problemem poradzić. Dzięki za wszelkie podpowiedzi. Pozdrowionka
-
[B5 ADR] Wymiana przegubu zewnętrznego
piszecie, że aby wyjąć półośkę trzeba mieć wkręcone koło, postawić auto na ziemię i skręcić koła w lewo. jak wygląda złożenie? z tego na ile kumam to normalnie w powietrzu bo śruby ściągną półoś.
-
[B5 AFN] Kolektor AWX - jakie problemy i koszty.
czyli te uszczelki + śruby no i kolektor wtedy jest już plug & play???
-
[B5 AFN] Kolektor AWX - jakie problemy i koszty.
Witam!! Wiem że temat był już wielokrotnie wałkowany ale nie znalazłem jednoznacznej wypowiedzi. Jeśli chciałbym założyć kolektor AWX do mojego AFNa. Jakie rzeczy są mi potrzebne oprócz kolektora AWX i flanszy oraz jakie mnie czekają inne wydatki i problemy. Dzięki za podpowiedzi. PS jeśli już gdzieś jest taka rozpiska podajcie linka bo nie mogę znaleźć
-
[B5 AFN] Luz półosi?
też tak myślałem ale zastanawiałem się może głupio czy looz to normalka. dzieki i pozdro
-
[B5 AFN] Luz półosi?
Witam!! Mam chyba dość poważny problem... ;( Mianowicie z lewego zewnetrznego przegubu ześlizguje mi sie osłona a półośka ma luz ok 1 cm, czy możliwe jest, że poluzowały się śruby te od skrzyni biegów i przegubu? Proszę o sugestie. Mogę z tym troche pojeżdzić max 100 km w tygodniu chce robić. Dziś nie wiedząc o awarii jechałem 170 i nic sie nie stało na szczęście. Pozdrowionka
-
[ALL B5] Przebieg autmatycznej skrzyni biegów
witam!!! przymierzam się do zakupu automata b5 1,9 tdi napisz mi jak chodzi Twój. wiadomo że poand 10-letnie auto ma duży przebieg dlatego myśle jak daje rade skrzynia napisz mi jeśli możesz czy miałeś jakieś problemy ze skrzynią i ile masz przebiegu. prosze o wszelkie sugestie dzieki i pozdro Kuba
-
[ALL B5] Automat 1,9 tdi wytrzymałość, przebieg??!! - PROBLEM!!!
Witam!! Zastanawiam się baaardzo poważnie nad zakupem automatu wiem, że ma to tylu zwolenników, co przeciwników, ale nie o to mi chodzi. Poprostu mi jeździ się lepiej automatem. Mam pytanie wiadomo że tdi b5 będzie miało przebieg w granicach 200-250 tyś silnik wiadomo że będzie zdrowy ale skrzynia?? Może ma ktoś 1,9 tdi 110 KM z automatem. Proszę o wszelkie spostrzeżenia i podpowiedzi jak to jest czy skrzynie dają radę czy padają.