Treść opublikowana przez przybym
-
[B7 BPW] A o to mój golasek - SPRZEDANY
po wirusie autko naprawde nabrało wigoru... mysle ze warto zainwestowac te pare zł... zastanawiam sie nad Rangerem, ale decyzja jeszcze nie podjęta...[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 12:07_________________________________________________Moge prosic któregoś z kolegów o wrzucenie linku do mojego autka w dziale Sprzedam auto? (brak postów)
-
[ALL B8] Nowa Srebrna Pieknosc z MAXXX wyposazeniem !!!!
Super!!
-
[B8 CAG] Moje Audi sedan
kolorek GIT!
-
[B7 BKE] Moje pierwsze Audi...
właśnie - wirusik i będzie GIT
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
świetny kolorek !!!
-
choinkowóz najlepszy!!! rs4
super autko
-
[B7 BPW] A o to mój golasek - SPRZEDANY
w sumie 1,5 roku:) nie, nie silniczek super! wogole zero problemów, tylko potrzebuje terenówke:)
-
[B7 BPW] A o to mój golasek - SPRZEDANY
Niestety chyba trzeba sprzedać A4. Może znajdzie się ktoś chętny z forum?
-
[B6 AVF] Uaktywnienie wejścia AUX Concert II
w którymś z wątków spotkałem sie ze zdaniem że CD uaktywni sie po podłączeniu adaptera
-
[ALL B7] RNS-E w Warszawie
Witam; Próbowałem szukać ale niestety... gdzie w Warszawie (lub okolicach) ktoś może dokonać podmianki 1-dinowego concerta na rns-e, wraz z wszystkimi gratami i konfiguracją vagiem? Ile to może kosztować? model auta b7. pozdrawiam
-
[ALL B6] Zmiana audio na inne
Witam; A w Warszawie kto może dokonać takiej podmianki 1-dinowego concerta na rns-e, w raz z wszystkimi gratami i konfiguracją vagiem? pozdrawiam
-
A4 vs V50
powiem Ci szczerze że miałem taki sam dylemat, wczesniej jezdziłem s40 i było ok, oglądałem v50 i juz miałem w zasadzie brać ale akurat znajomy jechał do niemiec po auto wiec sie z nim zabrałem i wróciłem a4, przejechałem 15tys i autko naprawde jest super! ps: poczytałem wczesniej opinie uzytkownikow v50 i niestety sporo było negatywnych... chyba wpływ forda
-
[ALL B6] Wymiana radia z oryginalnego na Alpine
no i jak koledzy? sprawdziliscie czy działa ten BT?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Powiedzcie mi czy w moim przypadku 2.0 TDI BPW gdy usunięty jest DPF i chce przejść na krótkie przeglądy wlać 507.00 czy inny, jeśli tak to jaki polecacie? pozdrawiam
-
Wszystko na temat Car Audio (książka)
ja też bym poprosił - [email protected]
-
[B7 BPW] A o to mój golasek - SPRZEDANY
Witam; o to co udało sie osiągnąć, oczywiscie przyjemność z jazdy o niebo lepsza:) sorki za słabe zdjęcie [br]Dopisany: 04 Styczeń 2009, 12:07_________________________________________________
-
[B7 BPW] A o to mój golasek - SPRZEDANY
kolor to chyba nawet ten sam...ale...S - to S !!!
-
[B7 BPW] A o to mój golasek - SPRZEDANY
w piątek wizyta u Rogala !!! ciekawe czy uda sie cos wydusic z tego BPW...
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach?
mówiąc szczerze nie szukałem w UK...moze masz jakies ciekawe linki? jesli nie to pogooglujemy:)
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach?
czyli wniosek taki że włoszczyzny nie warto kupowac??? ktoś miał jakieś przykre doświadczenia? co jest ich największym mankamentem?
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach?
to moze predzej te, bardzo podobne ale mają dookoła "srebrny" obwód w porównaniu do tamtych http://moto.allegro.pl/item499831932_felgi_wzor_audi_rs4_vw_seat_8x18_5x112_polerowane.html a i jeszcze jesli chodzi o rozmiar opon to zakladac takie same z przodu i z tyłu, czy np: na przod 225 a na tył 235
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach?
stąd właśnie moje obawy czy te czarne wstawki bedą pasowały, choć mi osobiście bardzo sie podobają zakup byc moze bedzie wczesniej, a w aucie oczywiscie na wiosne:)
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach?
w zasadzie to myslalem o 18" pokazałem tylko "fason", a powiedzcie mi do 18ek to jakie oponki, chodzi mi o profil i szerokosc?
-
[ALL B7] Co sądzicie o tych felgach?
Witam; http://www.allegro.pl/item490043528_audi_rs4_vw_5x112_et42_hyper_black_polerka.html jak myslicie beda pasowały do tego koloru?
-
[B7 BPW] A o to mój golasek - SPRZEDANY
no tak...climatronic 2 strefy, zapomniałem:), no i ESP