Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. no kolego, jakby ktoś na mnie trąbił to też bym się nie przyznawał ;-)
  2. OGr odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    widziałem to ogłoszenie ;-) za 10 lat b3Q też będzie rarytasem ;-)
  3. OGr odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    tak tylko zawsze można zakupić B2 i poczekać z remontem ;-)
  4. OGr odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    najpierw trzeba kupić ;-) zastanawiam się tylko czy B2 i pełna modernizacja, od zawiasu, hamulców, silnika itp, czy na początek nie kupić B3 2.3 20V i mieć na własne zabawy ;-)
  5. OGr odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    no no no ;-) mógłbyś mi przybliżyć mniej więcej koszt budowy takiej zabawki po ukończeniu ?
  6. OGr odpowiedział(a) na SoMeS temat w Lifestyle i Hydepark
    zawsze chciałem zrobć taką trasę ;-)
  7. tylko jak chcesz 18" to glebę conajmniej -40mm bo inaczej będzie koza. Idealnie jakbys gwinta KW zapodał, ostatnio widziałem na Allegro używke w dobrym stanie za jakieś grosze to na zimę byś go podnosił a na lato opuszczał ;-)
  8. ja kupiłem i sprzedałem już w ciul tych rzeczy ale żeby taki ciul sobie robił co chciał ? przecież on żyje w jednym wielkim strachu - w wieku 40 lat zawał murowany. A Allegro przypadkiem zwraca tylko do jakiejś kwoty chyba nie ?
  9. szczerze wam powiem że po tej akcji z tym ciulem to zacząłem z niechęcią patrzeć na Allegro
  10. mrogal złą rozpórkę patrzysz, zobacz tą na samym dole linka który podałem
  11. daj numer ori http://www.passatplus.de/umbauten/domstrebe/domstrebe.htm <--- masz na samym dole. Generalnie to tam są dwie.
  12. ale ori kosztuje chyba 10 zł drożej od tej rozpórki Labiela, a ta od niego chyba zaraz zacznie żreć sól
  13. OGr odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    to czekam z niecierpliwością ;-)
  14. OGr odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    a kiedy ją będzie można podziwiać ;-) ?
  15. tzn moja turbo strzała hehe ;-) ?
  16. Znacie to autko ? Spotkałem wczoraj w Krakowie na Opolskiej - klapa USA, lampy USA ;-)
  17. OGr odpowiedział(a) na sokolnh temat w Audi
    hehe, pewnie chodzi jak smok ;-) ?
  18. OGr odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a co to ma wspólnego z tym tematem bo tez masz niebieskie nadwozie ;-)
  19. OGr odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    A-rek, a sam masz białe fele ;-)
  20. jak masz jego GG to przecież możesz sobie sam sprawdzić jego IP ;-)
  21. odda Ci odda, jak tylko inne osoby zrobi w ciula ;-)
  22. z tego co pamiętam to za 500 zł był wystawiony
  23. no był czysty bo taka osoba pewnie nie istnieje ;-)
  24. OGr odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    a no są fajne ;-) widziałem je ostatnio na żywo - robią robotę ;-)
  25. no pięknie, idź idź bo to już jest powyżej 200 zł to się nim zajmą. aczkolwiek sam kiedyś zostałem oszukany -miał mi koleś zrobić chłodzenie wodne na kartę graficzną, wysłałem kartę do pomiarów i tyle kartę widziałem ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.