Treść opublikowana przez OGr
-
[Małopolska] Widziany, widziana
no kolego, jakby ktoś na mnie trąbił to też bym się nie przyznawał ;-)
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
widziałem to ogłoszenie ;-) za 10 lat b3Q też będzie rarytasem ;-)
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
tak tylko zawsze można zakupić B2 i poczekać z remontem ;-)
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
najpierw trzeba kupić ;-) zastanawiam się tylko czy B2 i pełna modernizacja, od zawiasu, hamulców, silnika itp, czy na początek nie kupić B3 2.3 20V i mieć na własne zabawy ;-)
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
no no no ;-) mógłbyś mi przybliżyć mniej więcej koszt budowy takiej zabawki po ukończeniu ?
-
EuroTrip
zawsze chciałem zrobć taką trasę ;-)
-
[B7 BLB] Nowe mody!Audi A4 rocznik 2005 , 17, 1BE,Hamulec 320mm
tylko jak chcesz 18" to glebę conajmniej -40mm bo inaczej będzie koza. Idealnie jakbys gwinta KW zapodał, ostatnio widziałem na Allegro używke w dobrym stanie za jakieś grosze to na zimę byś go podnosił a na lato opuszczał ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ja kupiłem i sprzedałem już w ciul tych rzeczy ale żeby taki ciul sobie robił co chciał ? przecież on żyje w jednym wielkim strachu - w wieku 40 lat zawał murowany. A Allegro przypadkiem zwraca tylko do jakiejś kwoty chyba nie ?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
szczerze wam powiem że po tej akcji z tym ciulem to zacząłem z niechęcią patrzeć na Allegro
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
mrogal złą rozpórkę patrzysz, zobacz tą na samym dole linka który podałem
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
daj numer ori http://www.passatplus.de/umbauten/domstrebe/domstrebe.htm <--- masz na samym dole. Generalnie to tam są dwie.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ale ori kosztuje chyba 10 zł drożej od tej rozpórki Labiela, a ta od niego chyba zaraz zacznie żreć sól
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
to czekam z niecierpliwością ;-)
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
a kiedy ją będzie można podziwiać ;-) ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
tzn moja turbo strzała hehe ;-) ?
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Znacie to autko ? Spotkałem wczoraj w Krakowie na Opolskiej - klapa USA, lampy USA ;-)
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
hehe, pewnie chodzi jak smok ;-) ?
-
[B5 AGB] VIAGRA
a co to ma wspólnego z tym tematem bo tez masz niebieskie nadwozie ;-)
-
[B5 AGB] VIAGRA
A-rek, a sam masz białe fele ;-)
-
[ALL] Sprzedający 312MC
jak masz jego GG to przecież możesz sobie sam sprawdzić jego IP ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
odda Ci odda, jak tylko inne osoby zrobi w ciula ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
z tego co pamiętam to za 500 zł był wystawiony
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
no był czysty bo taka osoba pewnie nie istnieje ;-)
-
[B5 AGB] VIAGRA
a no są fajne ;-) widziałem je ostatnio na żywo - robią robotę ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
no pięknie, idź idź bo to już jest powyżej 200 zł to się nim zajmą. aczkolwiek sam kiedyś zostałem oszukany -miał mi koleś zrobić chłodzenie wodne na kartę graficzną, wysłałem kartę do pomiarów i tyle kartę widziałem ...