Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobry dobry ;-) reklama dźwignią handlu ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oni tam przeważnie jeżdżą na pneumatach to tak obniżają pewnie tylko do zdjęć.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
mnie korcą jednak rozdzieranie foteli skórzanych raczej mi nie na rękę - z materiałami się bawiłem kiedyś.
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
armistead, czy syn czy córka to nie zależy od mat - jak sobie przygrzejesz jajca to nic Ci się w końcu nie urodzi ;-)[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 08:20_________________________________________________a to widzieliście: http://allegro.pl/maty-grzewcze-uniwersalne-przedaz-wysylka-gratis-i1480207929.html ?[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 08:20_________________________________________________armistead - tu masz masz maty grzewcze: http://allegro.pl/podgrzewanie-foteli-mata-audi-a6-4b0-c5-i1484904151.html bierz póki są ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tzn nagrać pewnie nagrali ale pewnie akurat zwolniłeś
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co, forum nie czytasz ? ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zależy na które ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
uuu po co tą blachę montowali ? niczym B3 :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
RS'y zdecydowanie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kurde, im nowsze auto tym tańsze części ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
duzo osób było? Trzeba było przyjechac _________________________________________________ Karol, pamiętasz o ramkach :?: a Ty byłeś ? kurde musieliśmy się minać. Nie chciałem Cię budzić więc posłałem sms'a - dotarł ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
akurat chyba braliście się za tą klapę jak uciekałem do córy ;-) zacięła się ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, jak uśpię córę to bym wpadł na chwilę na spota dzisiaj. Czy ktoś może mi wziąć jedną ramkę klubową ?
-
[B5 AGB] VIAGRA
to wpadaj do Krakowa ;-) u nas świeci od paru dni słońce ;-)
-
[B5 AGB] VIAGRA
mosal, weź wywal VIAGRA z tematu swojego posta bo wszystkie skrzynki pocztowe traktują to jako SPAM ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ja też jeżdżę na Dunlopach 9090 ale te pirelli kozak ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
to jest normalna cena za dobrą oponę w 18 calach ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ale dobrze wiesz że nie w czerni
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
mi tam się skóra bardziej podoba ;-)
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
nie wolisz skóry ? są na forum do sprzedania do sedana ;-)
-
[B5 AGB] VIAGRA
będzie Ci chyba łatwierj to zrobic jak deska będzie poza autem ;-)
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
nikt kogo znam nie ma nowego zawiasu a nawet u mnie jak były stare części to on siedział niżej.
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
u mnie pod blokiem ciężko znaleźć równy teren ale jak nie zapomnę to Ci sprawdzę wieczorem - najlepiej jakbyś się przypomniał, bo jak wejdę do domu i zobaczę córę to mogę odlecieć ;-)
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
dorezasz dekory i sprzedaż jako Q ;-)
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
skręcone na amen :/ jak którąs sprężyna pierdyknie to auto odleci ;-) moim zdaniem producent siępo prostu zabezpiecza tym aby jeździć początkowo max podniesiownym - jak coś strzeli to będą mniejsze uszkodzenia ;-) ja bym to chociaż lekko skręcił i nie jeździł w ten sposób ale mienie kilka/kilkanaście dni i będzie pewnie na dół ;-)