Treść opublikowana przez OGr
-
HTC Desire - opinie, problemy, ciekawe aplikacje, spostrzeżenia
To przez PL znaki ;-) Zainstaluj sobie SWYPE w wersji bez ogonków i po problemie ;-) Pozatym odkąd mam swype'a to już bym nie wróciłem do standardowego pisania sms'ów ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
coś mi się nie chce wierzyć.
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
spox ;-)
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
sam jestem ciekawy ;-) masz to u siebie czy u Adriana ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tylko zwykłe Coupe przerobione na Ur'a.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
gdzieś czytałem że to wcale nie jest ori ur ;-)
-
[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip
już na letnich śmigasz ;-) ?
-
Gran Turismo 5
mi to by pewnie bardziej sobota pasowała niż niedziela
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 10:37_________________________________________________ już chyba się sprzedało to auto :-(
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jaja :-/
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
acha, no oki ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
na BBC knowledge jakoś po północy ;-)
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
jak coś źle działa to nie krytykować tylko napisać to poprawię ale odkąd to mam to nie zauważyłem tam błędów.
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
będziesz miał prędkość lekko odbigająca od tej która ma być. pisałem kiedyś taki mały skrypcik to mozesz sobie zobaczyć jakie będziesz miał wartości: http://opony.pacula.eu
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
te z RS5 chyba dość niskie ET mają tak wogóle czy mi się wydaje ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przy takim starym aucie to i tak chyba OC dużo nie wyjdzie bo AC na to raczej nie dadzą ;-) PS: sokolnh, u Ciebie OC pewnie niedrogie ;-)
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
fakt te wyglądają za***iście ale jakby jeszcze z 2 cm siedział niżej to by ładniej wyglądało ;-)
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
podstawowe pytanie które raczej powinno paść to czy auo masz na serii zawieszeniu czy jest coś w dół ? bo może wyglądać jak koza ;-)
-
[ALL] Które Ci się bardziej podobają?
Nawet jakby prawe były 18 to ten wzór do mnie bardziej przemawia ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
20-stki zacne ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, a jak to jest - powiedzmy że go sobie przywioze dzisiaj ;-) postawię przed domem i neich sobie stoi a zaczne robic za 5 lat. Muszę te wszystkie opłaty itp robic pokolei, ubezpieczenie itp ? przeglądu raczej nie przejdzie ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kiedyś już go widziałem na Allegro ;-) szkoda chociaż że silnik się nie turla. Dużo czasu i pracy przy niej ale jakby zrobić od zera to byłaby kox furka ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale i tak wole czarny to widać ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dawaj glebę bo wygląda jak KOZA :-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
zieluch, może i ja bym do Ciebie zajechał na polerkę ;-) Poprawki lakiernicze też robisz ?