Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. ledwo zdążyłem ramki jeszcze na szybko założyć ;-) przednia ramka była nieźle zmrożona ale poddała się.
  2. najwyżej dobiegnę ;-)
  3. dobra ja powinienem być - o ile wyjadę sprzed bloku ;-)
  4. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    a ja tam dobrze się przy niej bawię ;-)
  5. idę zmierzyć sobie temperaturę bo z powyżej 37 to mnie żona szybciej do łóżka przykuje niż puści na pilkę hehe ;-)
  6. te boiska takie małe że tylko 4x4 ? w zasadzie 3x3 bo jeszcze bramki ;-)
  7. Ten klub Wandy to jest w tym miejscu: http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Odmogile+1b,+krak%C3%B3w&sll=52.025459,19.204102&sspn=6.747958,19.753418&ie=UTF8&hq=&hnear=Odmogile+1,+Krak%C3%B3w,+Ma%C5%82opolskie&ll=50.083334,20.044867&spn=0.003435,0.009645&z=17 ??
  8. kurde, nie wiem czy coś ze mnie będzie bo aktualnie mam temperaturę 37,3C :-( Odezwę się później. PS: Jest tam jakiś prysznic aby się przemyć po graniu ?
  9. jadę po kumpla, auto. Dajcie znać czy pocimy się dzisiaj czy nie.
  10. a to ostro ;-) dobra wpiszcie mnie, najwyżej zgrzeję się jak dzika świnia bo ostatnio biegałem może z 5 lat temu ;-) Nie wiem tylko czy dzisiaj dam radę bo miałem auto oddawać do mechanika, a mechanikowi się przeciąga z innym autem. Jest tam jakiś prysznic chociaż aby się przemyć po walce ?
  11. to piłka nożna halowa, zwykła czy ręczna tak wogóle ;-) ?
  12. wiem wiem, widziałem ;-)
  13. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    a to nie doczytałem ;-) dzięki za wyjaśnienie ;-)
  14. hehehehe, to wszystko wyjaśnia ;-)
  15. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Zależy w jakim trybie grasz [br]Dopisany: 03 Grudzień 2010, 01:47_________________________________________________Od dzisiaj zaczyna się prawdziwa jazda GT5 w Krk Ja jutro tam zawitam A właśnie zauważyłem że z wyłączonymi wszystkimi kontrolami itp znacznie szybciej zalicza się licencje i to nawet na złotka ;-) Znowu się ślizgacie dzisiaj ;-) ?
  16. ja bym się pewnie kiedyś pisał na piłę ale raz że póki co chory, dwa żona w ostatniej fazie ciąży to muszę czuwać, a trzy to dlaczego w pijackie piątki ;-) ?
  17. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    ludzie, ale marudzicie ;-) 99% jazd i tak robię z widoku bez auta to po ciul te zniszczenia wogóle ?
  18. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    ok ok, ja dopiero pierwszy dzień się w to wkręcam a w poprzednią żadną część nie grałem.
  19. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    kontrole trakcji itp wyłączone macie wszystkie, czy tylko z ich pomocą ?
  20. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Dokładnie a co z resztą, panowie :!: :?: :!: :?: :!: :?: :> Ja po lekturze tego wątku zdecydowałem... Kupuję FIFE11 to się może zgadamy i Ci odsprzedam swoją ;-)[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 17:04_________________________________________________ kurde jak Ci się udało wszystkie zadania zrobić na złoto ? kierownice masz czy co .-)
  21. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    no trochę pograłem ale jedno w tej grze jest zdeka bez sensu. Kupiłem na początku używaną Hondę Civic, a później w kórymś wyścigu wygrałem taki sam ale nowy. Chciałem zdemontować rzeczy z tego pierwszego i przełożyć do drugiego i kupa - nie da się :-(
  22. dobrze że zmienili piłkę bo wcześniej była biała to na TV ledwo ją było widać ;-)
  23. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    zapalenie gardła + grypa, ale jako tako da się jeździć ;-)
  24. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    ja rzadko choruję ale niestety na andrzejkach coś złapałem od znajomych i w sumie to od poniedziałku powinienem leżeć ;-) a do najbliższego spota to nie wiem czy się wykuruję :-(
  25. OGr odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Właśnie odebrałem GT5 - siadam do konsoli bo czysto przypadkiem od dzisiaj do piątku mam L4 ;-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.