Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Bry kolego. Nie czytalem wszystkiego tutaj. Wiadomo cos, poratuja Cie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w sumie racja. mam et 35 na 9 calowej feldze tyl chcialbym je wypchnac na 5mm lecz iz nie maja one centrowania moze byc ciezko z kolem mysle nad 10mm dlategocho chce zobaczyc czy nie bedzie wystawac kolo 7mm byly z centrowanie ale h&r 10mm alu znalazlem na allegro DYSTANSE ALU 10mm 5X112 57,1 VW SEAT SKODA AUDI (4073869124) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jeżeli nie ma ścięcia to może być ok ale istnieje ryzyko żę to centrowanie Ci sie ułamie :/ pewniejsze są 12mm. Co masz za fajne koło ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z tego co wiem to z centrowaniem chyba od 12mm. Chyba było ale do przymiarki na co Ci centrowanie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cos tam mam ale nie wiem czy akurat 10. W razie W mam 2x5mm, chyba 12, 15, 17 i chyba 20.
-
AUDI OPEN SEASON 2014 czyli Rozpoczęcie Sezonu AUDI!
Ktoś będzie z rodzinką ?
-
[Kraków] Montaż oryginalnego PDC
ja robiłem tu i działa jak ori z fabryki: Mobil-tech
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Na Battalionie jakieś fotki się pojawiały.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I ja się coś sypię. Zero kawy, zero %, zero soli...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A z jakim ET te stare ? Z tego co wiem to w B6/B7 jest więcej miejsca niż u mnie w B5. Jeżeli nie masz nic robić z zawiasem i masz podobne ET jak w starych felgach to 225/235 lepiej przykryje ranty. Na 215 też przykryje ale będziesz musiał bardziej uważać na krawężnikach itp.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
idealnie tylko opony 225 -no chyba że masz normalny zawias to może być 235 Jak się ma zawias do szerokości opony? Sam teraz chce zmienić na 215 lub 225 bo mam 235 Ma się tak że im bardziej masz posadzone auto tym większy naciąg potrzebny aby to upchać i przede wszystkim skręcać ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w AQUAAUTO Nie chciałem Ci pierdołami głowy zawracać. To nie jest pilne bo narazie i tak zimówki leżą. Daj tel do siebie na PW jak możesz.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta gdzie przemywasz gwint po zimie ? Zafajdany mam w tym roku tak że aż strach ruszać ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dopiero teraz przeczytałem. Krzyczałęm tyle za ile poszedł na Allegro. ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ---------- oooo cudnie ;-) Przyjadę z zimówkami ;-) Zakłądasz też opony ?
-
AUDI OPEN SEASON 2014 czyli Rozpoczęcie Sezonu AUDI!
Dobrze wiedzieć, daleko nie mam ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
"Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz, aż się zepsujesz" boseron trzymamy trzymamy będzie dobrze ---------- Post dopisany at 10:53 ---------- Poprzedni post napisany at 10:48 ---------- Pancie potrzebuje zakupić laptopa dla rodziców pod skypea i internet.. ktoś coś ?? Szukasz używki czy czegoś nowego.. ? ja bylbym za używką natomiast ojciec mówił, że wolałby nowego.. więc chyba kwestia stanu tech i ceny nowy np taki: ProBook 4540s H4R37ES w Morele.net ---------- Post dopisany at 11:31 ---------- Poprzedni post napisany at 11:30 ---------- nie ma problemu, mam go w domu ;-) PS: Miałem do Ciebie dzwonić w tamtym tygodniu w sprawie tej rolki to oczywiście numer posiałem ze starym telefonem ale i tak mnie rozłożyło grypsko jakieś i dalej trzyma więc kicha. Pod blokiem chyba tego nie zrobisz :/ Nadkola też pewnie wypadałoby podciąć, nie ? nie wiem czy trzeba je podcinać.. wyjdzie w trakcie, ale szczerze nie myślałem o tym nie wiem jak jest u Ciebie ale u mnie na pewno bo inaczej i tak się zetrą ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma problemu, mam go w domu ;-) PS: Miałem do Ciebie dzwonić w tamtym tygodniu w sprawie tej rolki to oczywiście numer posiałem ze starym telefonem ale i tak mnie rozłożyło grypsko jakieś i dalej trzyma więc kicha. Pod blokiem chyba tego nie zrobisz :/ Nadkola też pewnie wypadałoby podciąć, nie ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta nie wiem czego oni oczekują ale takiego gotowego: Acer Aspire 5720Z 2x1.46 120 2gb Vist GF8400 TORBA (4065313522) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Mam też probooka 13" ale jeszcze nie jest gotowy.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Widzę żę też macie kilku oszołomów ;-)
- C5 Freak Biturbo+
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Waski, poprawki lakiernicze tez robisz w razie W? A masz kogos od spawania plastikow kto dobrze zgrzeje dokladke ze zderzakiem?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdrowka Ci zycze. Ktory lekarz Cie prowadzi?
-
chce złożyć nowy komputer stacjonarny
Leze w lozlu z goraczka ale zaraz cos wyklikam na telu. ---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:17 ---------- http://www.morele.net/dysk-ssd-kingston-120gb-hyperx-3k-ssd-sata3-2-5-85k-iops-mlc-555-510mb-s-sh103s3-120g-464745/
-
chce złożyć nowy komputer stacjonarny
Tak btw dysk ssd kingston robi za***iste ale wez wersje na hyperxach. Sam uzywam i daja dobrego kopa ;-)
-
chce złożyć nowy komputer stacjonarny
Tego nowego dobrze kombinujesz. Jak bede w domu przy kompie to zerkne na to co jest na rynku. Jest jeszcze kwestia ze za jakis czas maja wejsc ddr4, moze warto sie wstrzymac?
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Z mila checia wpadne ale w ta niedziele nie dam rady :-/ Raczej dopiero w maju :-/