Treść opublikowana przez OGr
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Muszę kiedyś wpaść do Was na spota ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mają kolesia, znalezli troche telefonow u niego ale nie znalezli mojego wiec sprawa umorzona
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
NAJLEPSZEGO Dzięki. Wąski muszę i ja do Ciebie skonczyc ze swoim autem ale najpierw musze znalezc kilka elementów. Masz swojego lakiernika i dobrego spawacza plastików ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dzięki ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, urząd rejestracyjny auta przy mogilskim jest czynny od 7:40 tak ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pw
-
[ALL B5] Audi a4 b5 1.9 oem+ | 19" air-ride | LY1T
hehehehe, widzę że się wszyscy rzucili. PS: Fajna furka, daleko do siebie nie mamy to musimy się kiedyś zgadać na jakiś filmik ;-)
- [ALL B5] szerokie s4
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
git ;-)
-
[ALL B5] szerokie s4
duffy a płaskie śruby pod te dystanse skąd masz ? pytam bo mam takie ale nie mam śrub :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Zdzierstwo mam dylemat czy brać s4 czy szukać dalej s-line ---------- Post dopisany at 12:16 ---------- Poprzedni post napisany at 12:14 ---------- dziwisz sie ze RS robi robote ;-) ? 1,9 tdi to akurat RS. w opisie ma 1.9 napisane, może body tylko od RS? miał wcześniej body z 1.9, teraz ma ori ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziwisz sie ze RS robi robote ;-) ? 1,9 tdi to akurat RS.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dziwisz sie ze RS robi robote ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
kolega ostatnio naprawiał skrzynię w S6. Koszt regeneracji coś pod 5k i z używkami ciężko ---------- Post dopisany at 02:00 ---------- Poprzedni post napisany at 01:57 ---------- idiotyzm, parkomaty na galerii ? A3 klub przeniósł się do Galerii Bronowice. Tam nie ma strefy ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co się dzieje bo nie wchodziłem tu trochę ? zamykają parking o 22 w galerii ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja oddaję 14-go kwietnia więc jeszcze mam czas. Zapytam kumpla czy nie ma ale jak on nie ma to może być d*pa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Założyłeś koło leszczyno? kolego z falistej tektury przyjacielu mojej zdechłej pszczoły nie założyłem jeszcze kompletuje wszystko: felgi są, dystanse zamówione i czekam, opony nowe wczoraj kupiłem i czekam na dostawę.. muszę zdjąć zaciski i pomalować, zrolować nadkola... aaa i jeszcze musze kupić nowe śruby bo stare pordzewiałe i nie będą pasować także na spokojnie jak dorwe dokladke z sline na przód to jeszcze to zrobie i szukam stabilizatorów z RS4 Zrolowac raczej blotniki, a nie nadkola ;-) Gorzej ze jak zroluje przod to bede zde zdowanie potrzebowal innego dystansu na przod ;-) Zamawiasz rolke?, ja sie ustawilem w kolejce, ale tez slyszalem ze wystarczy do tego mlotek gumowy. Aaa i w w koncu przyszly mi nowe oponki ;-) W tym sezonie bedzie nizej i zdecydowanie mocniej ;-) mam swoją rolkę więc możemy zrolować BŁOTNIKI najpierw u mnie a później u Ciebie Kupiles? Powaznie? Tez szukalem ale znalazlem tylko w anglii :-/ Kiedy to bedziesz robil? złote rączki czynią cuda od pon można coś działać, załatw tylko jakąś nagrzewnice tutaj jeszcze pierwsza przymiarka rolki.. http://s27.postimg.org/okd9rravz/zdj_cie_1.jpg następnie troszke poprawek i jest gotowa pięknie ;-) jakaś opalarka by się faktycznie przydała ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Założyłeś koło leszczyno? kolego z falistej tektury przyjacielu mojej zdechłej pszczoły nie założyłem jeszcze kompletuje wszystko: felgi są, dystanse zamówione i czekam, opony nowe wczoraj kupiłem i czekam na dostawę.. muszę zdjąć zaciski i pomalować, zrolować nadkola... aaa i jeszcze musze kupić nowe śruby bo stare pordzewiałe i nie będą pasować także na spokojnie jak dorwe dokladke z sline na przód to jeszcze to zrobie i szukam stabilizatorów z RS4 Zrolowac raczej blotniki, a nie nadkola ;-) Gorzej ze jak zroluje przod to bede zde zdowanie potrzebowal innego dystansu na przod ;-) Zamawiasz rolke?, ja sie ustawilem w kolejce, ale tez slyszalem ze wystarczy do tego mlotek gumowy. Aaa i w w koncu przyszly mi nowe oponki ;-) W tym sezonie bedzie nizej i zdecydowanie mocniej ;-) mam swoją rolkę więc możemy zrolować BŁOTNIKI najpierw u mnie a później u Ciebie Kupiles? Powaznie? Tez szukalem ale znalazlem tylko w anglii :-/ Kiedy to bedziesz robil?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Założyłeś koło leszczyno? kolego z falistej tektury przyjacielu mojej zdechłej pszczoły nie założyłem jeszcze kompletuje wszystko: felgi są, dystanse zamówione i czekam, opony nowe wczoraj kupiłem i czekam na dostawę.. muszę zdjąć zaciski i pomalować, zrolować nadkola... aaa i jeszcze musze kupić nowe śruby bo stare pordzewiałe i nie będą pasować także na spokojnie jak dorwe dokladke z sline na przód to jeszcze to zrobie i szukam stabilizatorów z RS4 Zrolowac raczej blotniki, a nie nadkola ;-) Gorzej ze jak zroluje przod to bede zde zdowanie potrzebowal innego dystansu na przod ;-) Zamawiasz rolke?, ja sie ustawilem w kolejce, ale tez slyszalem ze wystarczy do tego mlotek gumowy. Aaa i w w koncu przyszly mi nowe oponki ;-) W tym sezonie bedzie nizej i zdecydowanie mocniej ;-)
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
a Ty gdzie mje tu między wódke a zakąske Szatap:przebiegly: czerwony dywan dla mnie koloj:decayed: ok, już się jeden grzeje
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
policzył jepaniutki chcesz skrypcik ;-) ?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Zlocik tuż tuż, już tylko 149 dni ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Przed chwila na opolskiej orzy arge znane wszystkim niebieskie b6 avant bez religow i czarnym grillem ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Powoli ;-)
-
[Małopolska] Widziany, widziana
Czarne B6 sedan na Soltysowskiej