Treść opublikowana przez OGr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Czemu Ty zawsze trafiasz na takich ludzi ?
-
Felga marzeń do B5 ?
O tej zimie ciągle mysle :-) Z czego to fela? Naciapane z sedesu ...
-
Felga marzeń do B5 ?
Co to za ta 5 felga ? Jakie parametry ?
-
[B5 AGB] S4 Avant Nogaro Blue Bez chromów 18" Bixy
Zmiany bardzo na plus :-) Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Polska ! Polska ! Polska !
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
kilka już rozbierałem na części pierwsze i nic się nie działo takiego. Coś przekombinowałeś. pytałeś kolegi o porty com ? Ma Win7. Swoją drogą próbowałeś po prostu go dodać na sztywno ?
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
kilka już rozbierałem na części pierwsze i nic się nie działo takiego. Coś przekombinowałeś.
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
A po co to połączyłeś ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mnie znowu nie będzie. Żona pojechała na dyżur. Za to jutro albo w czwartek jakby ktoś chciał to mogę się spocić ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No właśnie różnica na oponie pomiędzy profilem 40 a 45 to raptem 20 zł.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie jeździ ktoś na profilu 40 w zimie ?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
A czemu co 60k robisz rozrząd ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta nie szukał ostatnio? Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Widzę że posiadacze BMW przesiadają się na Audi, a posiadacze Audi na BMW.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Luknij na post nad Twoim Na telefonie nie mam podpisów. Już klikam ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jezdzi ktos na niskim profilu w zimie? Naciapane z sedesu ... ---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ---------- Aaa i czy ktos z forum robi w ubezpieczeniach aut ? Naciapane z sedesu ...
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
o widzę że dywan rozłożyłeś ;-) czemu nie czerwony ;-) ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mnie znowu nie będzie. Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kurde, cos mnie nagle zmoglo i czuje sie jakby mnie czołg przejechał :/ Naciapane z sedesu ...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
obecnie 61cm od nadkola do ziemi przód i tył miałem 59cm ale kiepsko się jeździło waliłem płytą plastikową Chyba na odwrót. Błotniki masz wyciągnięte ? ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- Pablo, postaram się być.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jutro ja niestety nie dam rady. A jak masz go posadzonego ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
O której ? 21:30 ? Fanta będziesz ? Wziąłbym Ci tego lapka.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Przyjedź kiedyś na zlot to pogadamy bo aktyualne troche przymierzałęm do siebie. Mam felgi 18" 8.5J z ET 56. Z przodu dysntas 12mm, z tyłu 17mm i ledwo to włazi od wewnętrznej i zewnętrznej strony przy glebie. Masz gwint czy ori zawias ? I podstawowa sprawa: jakie opony na to wlatują?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fanta za jakąś godzinę będę jechał do Pucha spakować stare opony do wysyłki. Będziesz w domu bo bym Ci podrzucił tego lapka ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Podobno wyplata byla dobra ale na wszystko nie starczy tylko na waciki do zbierania kurzu z tapicerki Ja 9 wrzesnia place 1500 za ubezpieczenie ja 29 lipca zapłaciłem 1150zł za ubezpieczenie Kuzwa to nawet ja placilem 2k. Gdzie masz ubezpieczenie i co masz w pakiecie OC + AC? Kerczi: A po co w halo hidy? Naciapane z sedesu ...