Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

OGr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez OGr

  1. Czemu Ty zawsze trafiasz na takich ludzi ?
  2. O tej zimie ciągle mysle :-) Z czego to fela? Naciapane z sedesu ...
  3. Co to za ta 5 felga ? Jakie parametry ?
  4. Zmiany bardzo na plus :-) Naciapane z sedesu ...
  5. Polska ! Polska ! Polska !
  6. kilka już rozbierałem na części pierwsze i nic się nie działo takiego. Coś przekombinowałeś. pytałeś kolegi o porty com ? Ma Win7. Swoją drogą próbowałeś po prostu go dodać na sztywno ?
  7. kilka już rozbierałem na części pierwsze i nic się nie działo takiego. Coś przekombinowałeś.
  8. A po co to połączyłeś ?
  9. Mnie znowu nie będzie. Żona pojechała na dyżur. Za to jutro albo w czwartek jakby ktoś chciał to mogę się spocić ;-)
  10. No właśnie różnica na oponie pomiędzy profilem 40 a 45 to raptem 20 zł.
  11. Panowie jeździ ktoś na profilu 40 w zimie ?
  12. A czemu co 60k robisz rozrząd ?
  13. Fanta nie szukał ostatnio? Naciapane z sedesu ...
  14. Widzę że posiadacze BMW przesiadają się na Audi, a posiadacze Audi na BMW.
  15. Luknij na post nad Twoim Na telefonie nie mam podpisów. Już klikam ;-)
  16. Jezdzi ktos na niskim profilu w zimie? Naciapane z sedesu ... ---------- Post dopisany at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany at 16:39 ---------- Aaa i czy ktos z forum robi w ubezpieczeniach aut ? Naciapane z sedesu ...
  17. o widzę że dywan rozłożyłeś ;-) czemu nie czerwony ;-) ?
  18. Mnie znowu nie będzie. Naciapane z sedesu ...
  19. Kurde, cos mnie nagle zmoglo i czuje sie jakby mnie czołg przejechał :/ Naciapane z sedesu ...
  20. obecnie 61cm od nadkola do ziemi przód i tył miałem 59cm ale kiepsko się jeździło waliłem płytą plastikową Chyba na odwrót. Błotniki masz wyciągnięte ? ---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:36 ---------- Pablo, postaram się być.
  21. Jutro ja niestety nie dam rady. A jak masz go posadzonego ?
  22. O której ? 21:30 ? Fanta będziesz ? Wziąłbym Ci tego lapka.
  23. Przyjedź kiedyś na zlot to pogadamy bo aktyualne troche przymierzałęm do siebie. Mam felgi 18" 8.5J z ET 56. Z przodu dysntas 12mm, z tyłu 17mm i ledwo to włazi od wewnętrznej i zewnętrznej strony przy glebie. Masz gwint czy ori zawias ? I podstawowa sprawa: jakie opony na to wlatują?
  24. Fanta za jakąś godzinę będę jechał do Pucha spakować stare opony do wysyłki. Będziesz w domu bo bym Ci podrzucił tego lapka ?
  25. Podobno wyplata byla dobra ale na wszystko nie starczy tylko na waciki do zbierania kurzu z tapicerki Ja 9 wrzesnia place 1500 za ubezpieczenie ja 29 lipca zapłaciłem 1150zł za ubezpieczenie Kuzwa to nawet ja placilem 2k. Gdzie masz ubezpieczenie i co masz w pakiecie OC + AC? Kerczi: A po co w halo hidy? Naciapane z sedesu ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.