Treść opublikowana przez OGr
-
[ALL B5] szerokie s4
nie lepiej poszukać kw pod Q w PL albo w DE ? albo to: Zawieszenie gwint Audi A4 B5 Quattro Eibach Bilste (3415472702) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ? ---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ---------- Zapytaj też tutaj: Zawieszenie KW gwint wariant 1 Audi A4 B5 TDI V6 (3458160639) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
telas to ja płaciem i plosiem mnie psytulowywać! stary, właśnie starałęm się rozszyfrować o co Ci chodzi i zastanawiałęm się czy polać kolejnego czy sobie dać spokój ;-) I jednak sobie poleję hehehe Żony nie ma to mogę psytulować ;-)))
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Podam Ci numer konta na PW Ja nie wiem co Was tak śmieszy... Nic tylko się cieszyć, że znalazł się bezinteresowny oferent, chcący sfinansować zmianę koloru dobra, to będę płakać teraz hehehehehehe, no włąśnie, bez śmiacia mi tu :polew::polew: PS: Kaju wybacz ale pijany już jestem ;-)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
z nimi jest coś nie tak. Jakim cudem tam są 3 rozstawy ?
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Podam Ci numer konta na PW Nie wiem co tu śmiesznego. I tak nie wysłał ;-)
-
Felga marzeń do B5 ?
19" z naciągiem i lepiej leżą
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Podam Ci numer konta na PW ok, wyślij ;-)
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Max a nie chcesz go od razu przemalować póki nie masz innych gratów ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
godzina 19-20 Krokus? Po północy dopiero będę miał auto :-( Jutro jak najbardziej, albo w środę. Swoją drogą musimy się spiknąć abym Ci lapka oddał, tylko że mam go w robocie.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale ładniejszy ;-) ---------- Post dopisany at 11:39 ---------- Poprzedni post napisany at 11:39 ---------- I żółty kwestia gustu, mi się podoba ;-) Tylko akurat słyszałem że ten akurat jest popowodziony :/
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no przestań, jakbyś chciał eSę to był kupił sedana, np tego: Audi S4 28400.00 PLN. Bolesławiec - otoMoto.pl- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
AVANTA ? No w to nie uwierze hehe ;-)- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
nie ma b6 nie ma sygnatury Sprzedales ? Naciapane z sedesu ...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja też Ci dziękuje kolego.. Wróciłes juz? Lapka mam w firmie. Naciapane z sedesu ...- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
To jest dobry motyw :-) Naciapane z sedesu ...- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Chcą, tylko piatek sobota niedziela Miał byc piatek, sobota, niedziela to bylo malo ludu :/ Naciapane z sedesu ...- [ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
szafa, dać ci link do doczytania? I ja chcę ;-)- [ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Za wąski będzie, tam ponoć dużo więcej miejsca się nie robi.- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
- XIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska 3-4.08.2013 Ostrów Wielkopolski
Przecież Ty nawet o 3 czy 4 rano byłeś w dobrym stanie. Nooo przynajmniej szedłeś prosto ;-)- [ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Usłyszał o 1.6 i od razu sprawdził czy to Any na pewno prawda :-) Naciapane z sedesu ...- [b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Prawidłowo ;-) Też mam to w planach ale najpierwej inne rzeczy ;-) Tablice może lepiej sobie załatw kwadratową i przymocuj do kratki przy halo ?- [ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Jakoś nas minęło, spoko.- [ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Ja pisałem do sick-stickers.pl i mają tyle roboty że nie mają czasu na robienie rzeczy na zamówienie. Właśnie od nich mamy zlotową wlepkę Były wlepy ? - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!