Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

leewang

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez leewang

  1. Dzięki wielkie Damian, dziś po pracy sprawdzę czy też słychać to na zewnątrz. Tego nie sprawdzałem Po przemyśleniu myślę że to może być przyczyną, bo jak dam więcej gazu to nie słychać tego terkotania, a jak daje delikatnie to od razu brzęczy. Takie uchwyty/mocowania to kupuje się w ASO czy mechanik od tłumików będzie miał takie mocowanie bo to uniwersalna część?
  2. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Właśnie nic nie rezałem. Samo jakoś tak zaczęło brzęczeć.
  3. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy zerknijcie proszę na ten temat, może ktoś miał taki problem i pomoże się go pozbyć? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/376537-terkotanie-brzeczenie-z-tylu-samochodu-bagaznik-avant/
  4. Witam, Koledzy od kilku dni (możliwe że od dłuższego czasu się to dzieje) słyszę przy ruszaniu denerwujące terkotanie dochodzi z tyłu jakby z bagażnika z lewej strony. Wyciągnąłem wszystko z bagażnika łącznie z roletą, kluczami, pompką, podnośnikiem, schowkami, został tylko akumulator Nagrałem filmik. Dźwięk słychać w 8-9 sekundzie a później 13-14 sekunda i dalej. Takie metaliczne terkotanie. Nie mam pojęcia co to może być, nie wygląda na to żeby było to coś w bagazniku. Macie jakieś sugestie? Dźwięk pojawia się praktycznie zawsze przy ruszaniu przy obrotach 1000-1100, tak samo jak zapnę dwójkę i zejdę na te obroty i jak dodam delikatnie gaz to go słychać. Najbardziej słychać go jak jedzie się pod górkę, filmik nagrywałem jadąc na górny poziom parkingu galerii. Pozdrawiam
  5. Zderzak z dyfuzorem bez czujników licz sobie około 500-800+lakierowanie 400-600 Jeszcze końcówki wydechu pasuje założyć bo bez to kiepsko wygląda Ja już końcówki mam założone to chociaż jedno z głowy tylko pytanie czy nie robić od razu na dwa kominy i wydechu od 3.0 nie zamontować nie no temat rzeka z tymi modami... no i ten poliftowy u Wojtka też ładnie leży Chyba trzeba będzie rzucić monetą
  6. No właśnie, też mi się to trochę gryzło.
  7. Dzięki jeszcze raz Ja cały czas się zastanawiałem czy nie kupić już w kolorze, ale nie wiem jak to spasuje, czy nie będzie dużej różnicy. No i cały czas mi chodzi po głowie żeby kupić od polifta, ale nie wiem jak to będzie wyglądało jak tył polift a przód przedlift
  8. Zderzak kupiłem do lakierowania Koszt całkowity około 1000zł zderzak +lakierowanie Z demontażem i montażem nie ma problemu parę śrubek +lampy zdemontować i zabezpieczenie i mamy gotowy do ściągnięcia Ja zmieniałem go sam trwało to koło 30-40min na spokojnie (ściągnięcie i założenie) A jak masz PDC tył to wyciągnij kluczyki żeby nie było błędu jak odepniesz czujniki Dzięki, jak tak to faktycznie sam go zmienię Pamiętam że w B6 było dość dużo roboty z tym, dlatego pytałem jak to tutaj wygląda. Jak będę kupował zderzak to nie muszę mieć tych PDC tylko przełożę je z mojego tak? Mogę kupić zderzak z samymi dziurkami bez wiązek pdc ?
  9. Pięknie siadł zderzaczek U mnie też po nowym roku chciałbym założyć s-line z tyłu. Kupowałeś już w kolorze czy malowałeś? Możesz napisać jaki koszt całkowity takiego zderzaka? Sam montowałeś?
  10. Dzięki koledzy Szukałem w wyszukiwarce ale nic znaleźć nie mogłem.
  11. Witam, Ktoś może korzysta z uchwytu na telefon który montuje się w kratce nawiewu? Może polecicie jakąś firmę, czy to w ogóle warto kupować? Czy nie wypada co chwile ten uchwyt z kratki? Pozdrawiam
  12. Wybrałeś dobrze.
  13. Ja robiłem w Dynosofcie i polecam jak najbardziej
  14. Oryginalne 17tki dedykowane na zimę do A4 B8 https://www.olx.pl/oferta/oryginalne-felgi-kola-audi-17-a3-a4-a6-a7-a8-q3-q5-CID5-IDhGR6D.html#134850d7cd Nr 8K0 071 497
  15. Nikt się nie chce podzielić informacją a tyle osób czeka na info
  16. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ok to ja też pewnie te Micheliny zakupię Na razie szukam jakichś felg bo zauważyłem że dość dużo jest tych wzorów i nawet nieźle się prezentuja
  17. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też się zastanawiałem, skończyło się na 16. Kurde no chyba też tak się skończy u mnie. Albo chociaż 17... Możesz powiedzieć jakie 16tki kupiłeś? Jaki wzór i rozmiar opon, et i szerokosc felgi?
  18. Tutaj przy ET46 jest 8". Powinny być ok, teraz pozostaje kwestia czy na zime zakładac 18 czy mniejsze To musze przemyslec. Dzieki !
  19. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy, poszukuję teraz jakichś kół na zimę i nie mam pojęcia co kupić. Może ktoś podzieli się wrażeniami, chodzi mi o rozmiar felg, czy na 18tkach jest ciężko? Może lepiej jakieś 16,17 zakupić? Chodzi mi o przyczepność i ogólny komfort jazdy na 18tkach w zimie.
  20. Koledzy szukam kół na zimę i myślę o 18tkach. Znalazłem felgi z ET46 i oponami 245/40. Teraz mam ET29 w 18" i ładnie się to równa z nadkolami, jak to będzie wygladało przy ET46, będa bardzo schowane?
  21. Koło 500 zł bez strojenia Dzięki za informację.
  22. Koledzy ktoś w Krakowie ogarnie założenie turbo od CAHA do silnika CAGA? Możecie kogoś polecić? Jakie to sa koszta mniej wiecej?
  23. Jeszcze nie sprawdzałem błędów, na pewno sprawdzę. Czy żeby przeczyścić te swicze muszę wykręcić stacyjke? Mógłbyś jakoś w dwóch zdaniach napisać jak je wyczyścić?
  24. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W tamtym tygodniu zdarzyło mi się też tak pierwszy razWłożyłem kluczyk jeszcze raz i wyciągłem i jest ok ale też nie wiem co się stało U mnie też pierwszy raz, wyczytałem na forum Audi że to przez mikrostyki w stacyjce, ale czy w A4 może być to samo? Jak tak to spoko bo stacyjka nowa 260zł, wymienić można samemu i spokój. Ale nie wiem czy to to.
  25. leewang odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Koledzy dziś rano zauważyłem że po zamknieciu auta nadal gra radio i świeci się licznik, czy to stacyjka jest do wymiany? Czy gdzieś indziej szukać problemu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.