Treść opublikowana przez leewang
-
[B6 AWX] A4 Czarna perełka :)
Te felgi to 15, będą na zimówki, właśnie szukam jakichś 17tek na lato
-
[B6 AWX] A4 Czarna perełka :)
Witam wszystkich, Chciałbym przedstawić swoją A4. Rok produkcji: 12.2002 Silnik : 1.9TDI 131 PS Przebieg: Udokumentowany 180 000 km Wyposażenie: Kolor : czarna perła Podgrzewane fotele przednie, podgrzewane lusterka 2- strefowa klimatyzacja Parktronic z tyłu 6 poduszek powietrznych (kurtyny) Podłokietnik z przodu i z tyłu Skórzana kierownica, dźwignia zmiany biegów i drążek hamulca ręcznego Radio Audi Concert + doliczyłem się 9 głośników Zamykanie + otwieranie szyb z kluczyka ABS , ESP + ASR Zasłonka tylnych szyb Pełny FIS Zdjęcia robiłem na szybko telefonem, środek wrzucę niebawem
-
[B6 AWX] Jakie amortyzatory ?
Ja chyba zamówię Sachsa, podobno dobre. U mnie wymiana za tył auta 120zł.
-
[ALL B6] Fabrycznie przyciemniane szyby
U mnie wszystkie są tinted... niby jak słońce na nie pada to mało widać co jest w środku ale nie widze dużej różnicy od wewnątrz.
-
[ALL B6] Skrzypienie szyby od strony kierowcy
Witam Mam takie pytanie, zauważyłem że gdy samochód przejeżdża przez jakąś nierówność na drodze to słychać jakieś dziwne skrzypienie u góry drzwi/szyby od strony kierowcy. Tak jakby coś ocierało się o gumę... sam nie wiem jak to określić. Może ktoś miał taki problem? Jak temu zaradzić? W przypadku jazdy po prostej drodze nie ma takiego problemu, tylko podczas jazdy przez dziury. Pozdrawiam Grzegorz
-
[ALL B6] Kilka pytań o światła, alarm etc.
studziany dzięki wielkie Możesz mi tylko napisać jakie diody mam kupić ? te czerwone.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam Do silnika 1.9 TDI AWX który z olej z MOTULa będzie dobry? Czym się różnią te oleje od siebie? Który jest lepszy ? MOTUL SPECIFIC VW 505.01 SPECIFIC VW 506.01 SPECIFIC VW 507.00 Polecacie jakieś sklepy w okolicach Krakowa z pewnymi olejami? Ja np. znalazłem coś takiego ale nie wiem który z tych numerów (505.01 506.01 507.00) jest najlepszy? http://allegro.pl/item624978167_motul_specific_505_01_5w40_5l_kurier_14_zl.html Pozdrawiam
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
Pierwsze to musze jakieś ładne felgi upatrzyć i wtedy na spocie napewno się pojawię :>
-
[ALL B6] Kilka pytań o światła, alarm etc.
Witam Mam do Was parę pytań dot. Audi B6. 1. Czy w każdej A4 B6 jest zamontowany fabrycznie alarm? 2. Jakie żarówki są montowane w reflektorach ? 3. Nie podświetla mi się na czerwono przycisk do włączania oświetlenia wewnętrznego, czy da się bez problemowo wymienić tą diodkę czy też coś trzeba lutować? Chodzi mi o podświetlanie tych ciemnych przycisków które są na rysunku poniżej (nie sugerujcie się tymi strzałkami, są z innego rysunku)
-
[B6 AWX] Real Black Madafaka Line Bixenon, MAM7 Nuvo 18' - chrom na metry to jest to!
Nie ma jak fotki koło cmentarza Furka ładne felgi, i ten sam kolor co mój
-
[ALL B6] Czy radio Concert czyta MP3 ?
Ta zmieniarka dobra sprawa, zastanowie się nad nią dzięki za pomysł
-
[ALL B6] Czy radio Concert czyta MP3 ?
muszę narazie szukać czegoś tańszego od RNS-E nie mam tyle funduszu
-
[ALL B6] Czy radio Concert czyta MP3 ?
Ogólnie jakie radyjko proponujecie żeby obsługiwało mp3 i ładnie komponowało się z deską w a4 b6 ?
-
Dobrzy chiptunerzy
Zastanawiałem się nad firmą do której mógłbym oddać klekota i wyczytałem dziś że blisko mnie - Kraków - znajduje się firma COMPSport, poczytałem o niej trochę dobrych opinii, a do tego przed chwilą moja dziewczyna woła mnie żebym wyjrzał przez okno bo ładne Audi stoi, patrzę a tutaj na parkingu stoi srebrna S3 z reklamą CompSport to chyba już wiem gdzie pojade O proszę:
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Ja mam Wilsona Little Wil i radyjko Johnny II polecam zestaw
-
[B6 AWX] A oto moja śliczna 1.9 TDI - 18", LAMPY LED, BIX, VIRUS. SPRZEDAM!!!!!
Mógłbyś napisać ile wyszło Ci malowanie dokładek? Sam malowałeś czy gdzieś w firmie?
-
[ALL B6] Lampy tył
Dzięki, zaraz napiszę
-
[ALL B6] Lampy tył
Czy to są może te lampy? http://moto.allegro.pl/item502451206_lampy_tylne_nowe_audi_a4_00_04_red_white_led_diody.html Jeszcze mam takie pytanko czy nie ma takiej opcji żeby te lampy parowały ? Bo czasami widziałem w autach zaparowane klosze i nieładnie to wyglądało jak kropelki wody od środka spływały po kloszu.
-
[ALL B6] Lampy tył
Jak dla mnie fatalne... Moim faworytem są LEDy takie jak ma Trzeniu tzn: :> :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Na razie zarejestrowałem się na forum ale jeszcze nie posiadam Audi , lecz mam już odłożone pieniążki i muszę poczytać jaki silnik wybrać i w ogóle co i jak. Witam wszystkich użytkowników i mam nadzieje że za niedługo będę już pełną parą razem z samochodzikiem w waszych szeregach Pozdrawiam!