Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

leewang

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez leewang

  1. Te felgi to 15, będą na zimówki, właśnie szukam jakichś 17tek na lato
  2. Witam wszystkich, Chciałbym przedstawić swoją A4. Rok produkcji: 12.2002 Silnik : 1.9TDI 131 PS Przebieg: Udokumentowany 180 000 km Wyposażenie: Kolor : czarna perła Podgrzewane fotele przednie, podgrzewane lusterka 2- strefowa klimatyzacja Parktronic z tyłu 6 poduszek powietrznych (kurtyny) Podłokietnik z przodu i z tyłu Skórzana kierownica, dźwignia zmiany biegów i drążek hamulca ręcznego Radio Audi Concert + doliczyłem się 9 głośników Zamykanie + otwieranie szyb z kluczyka ABS , ESP + ASR Zasłonka tylnych szyb Pełny FIS Zdjęcia robiłem na szybko telefonem, środek wrzucę niebawem
  3. Ja chyba zamówię Sachsa, podobno dobre. U mnie wymiana za tył auta 120zł.
  4. U mnie wszystkie są tinted... niby jak słońce na nie pada to mało widać co jest w środku ale nie widze dużej różnicy od wewnątrz.
  5. Witam Mam takie pytanie, zauważyłem że gdy samochód przejeżdża przez jakąś nierówność na drodze to słychać jakieś dziwne skrzypienie u góry drzwi/szyby od strony kierowcy. Tak jakby coś ocierało się o gumę... sam nie wiem jak to określić. Może ktoś miał taki problem? Jak temu zaradzić? W przypadku jazdy po prostej drodze nie ma takiego problemu, tylko podczas jazdy przez dziury. Pozdrawiam Grzegorz
  6. studziany dzięki wielkie Możesz mi tylko napisać jakie diody mam kupić ? te czerwone.
  7. Witam Do silnika 1.9 TDI AWX który z olej z MOTULa będzie dobry? Czym się różnią te oleje od siebie? Który jest lepszy ? MOTUL SPECIFIC VW 505.01 SPECIFIC VW 506.01 SPECIFIC VW 507.00 Polecacie jakieś sklepy w okolicach Krakowa z pewnymi olejami? Ja np. znalazłem coś takiego ale nie wiem który z tych numerów (505.01 506.01 507.00) jest najlepszy? http://allegro.pl/item624978167_motul_specific_505_01_5w40_5l_kurier_14_zl.html Pozdrawiam
  8. Pierwsze to musze jakieś ładne felgi upatrzyć i wtedy na spocie napewno się pojawię :>
  9. Witam Mam do Was parę pytań dot. Audi B6. 1. Czy w każdej A4 B6 jest zamontowany fabrycznie alarm? 2. Jakie żarówki są montowane w reflektorach ? 3. Nie podświetla mi się na czerwono przycisk do włączania oświetlenia wewnętrznego, czy da się bez problemowo wymienić tą diodkę czy też coś trzeba lutować? Chodzi mi o podświetlanie tych ciemnych przycisków które są na rysunku poniżej (nie sugerujcie się tymi strzałkami, są z innego rysunku)
  10. Nie ma jak fotki koło cmentarza Furka ładne felgi, i ten sam kolor co mój
  11. Ta zmieniarka dobra sprawa, zastanowie się nad nią dzięki za pomysł
  12. muszę narazie szukać czegoś tańszego od RNS-E nie mam tyle funduszu
  13. Ogólnie jakie radyjko proponujecie żeby obsługiwało mp3 i ładnie komponowało się z deską w a4 b6 ?
  14. Zastanawiałem się nad firmą do której mógłbym oddać klekota i wyczytałem dziś że blisko mnie - Kraków - znajduje się firma COMPSport, poczytałem o niej trochę dobrych opinii, a do tego przed chwilą moja dziewczyna woła mnie żebym wyjrzał przez okno bo ładne Audi stoi, patrzę a tutaj na parkingu stoi srebrna S3 z reklamą CompSport to chyba już wiem gdzie pojade O proszę:
  15. Ja mam Wilsona Little Wil i radyjko Johnny II polecam zestaw
  16. Mógłbyś napisać ile wyszło Ci malowanie dokładek? Sam malowałeś czy gdzieś w firmie?
  17. leewang odpowiedział(a) na Siwy temat w Audi A4 B6
    Dzięki, zaraz napiszę
  18. leewang odpowiedział(a) na Siwy temat w Audi A4 B6
    Czy to są może te lampy? http://moto.allegro.pl/item502451206_lampy_tylne_nowe_audi_a4_00_04_red_white_led_diody.html Jeszcze mam takie pytanko czy nie ma takiej opcji żeby te lampy parowały ? Bo czasami widziałem w autach zaparowane klosze i nieładnie to wyglądało jak kropelki wody od środka spływały po kloszu.
  19. leewang odpowiedział(a) na Siwy temat w Audi A4 B6
    Jak dla mnie fatalne... Moim faworytem są LEDy takie jak ma Trzeniu tzn: :> :>
  20. Witam Na razie zarejestrowałem się na forum ale jeszcze nie posiadam Audi , lecz mam już odłożone pieniążki i muszę poczytać jaki silnik wybrać i w ogóle co i jak. Witam wszystkich użytkowników i mam nadzieje że za niedługo będę już pełną parą razem z samochodzikiem w waszych szeregach Pozdrawiam!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.