Treść opublikowana przez jarecki36
-
[ALL B6] System EDS
no to ktoś niezłą pompe wciska w ogłoszeniu aha więc jest to możliwe że występuje w ośce dzięki
-
[ALL B6] System EDS
w opisie nic nie napisali qatro czyli ten system wysrępuje tylko w qatro?
-
[ALL B6] System EDS
dopiero sie przymierzam do kupna auta z tym systemem
-
[ALL B6] System EDS
pytanie dotyczy audi a4 b6 z 2002 roku czy system EDS jest wyłączany ręcznie czy steruje nim komputer
-
[B5 AJM] Padnięta turbinka
pytanie dotyczy turbo w silniku 1,9 tdi AJM 115 KM jestem zmuszony wymienić turbine a trafiła sie turbina w idealnym stanie i za dobre pieniądze tylko że od silnika 130 konnego i tu pytanie czy zakładając taką turbine silnik bedzie pracował normalnie i czy poza wymianą turbo będzie trzeba zrobić coś jeszcze :?: :?: :?:
-
[B5 AJM] Problem z odpalaniem rano
ja postawił bym na pompę paliwową z tyłu głowicy może nie trzymać ciśnienia brat tak miał w AJM
-
[B5 ADR] Czy końcowe tłumiki są dzielone ?
ok dzięki
-
Piła - HOT LINE
ja niedawno wróciłem z piły zlocik no i wypad na lotnisko zaje -fajnie
-
Piła - HOT LINE
ciekawe jaka tam pogoda ? bo ja startuje o 6 rano / do zobaczyska
-
[B5 ADR] Czy końcowe tłumiki są dzielone ?
mam pytanie czy w adr 1.8 125 ps awant, dwa ostatnie tłumiki nie są dzielone. Bo nie wiem czy ktoś nie kombinował przy moim wydechu?
-
[INNE] Jak sprawdzić przepływkę (VW Golf 4) ?
dzięki za wyczerpujący opis w poniedziałek po pracy zabiorę się za to
-
[INNE] Jak sprawdzić przepływkę (VW Golf 4) ?
mój silnik to AKL
-
[INNE] Jak sprawdzić przepływkę (VW Golf 4) ?
tak po odpieciu błąd jest ale po skasowaniu w czasie jazdy nie wyskakuje
-
[INNE] Jak sprawdzić przepływkę (VW Golf 4) ?
sorki z tego wszystkiego zapomniałem vw golf4 1.6 100ps 97r wtyczke odpinałem od przepływki ale silnik prawie nie reaguje na zmiane . Reakcja jest niemal nie zauważalna to dobrze czy moze żle ?
-
[INNE] Jak sprawdzić przepływkę (VW Golf 4) ?
jak sprawdzic przepływke czy jest padnieta? Auto ostatnio zaczeło duzo palic Podpiełem waga zero błędów nie wiem co z tym począc za pomoc z góry dziękuje
-
[ALL] Podświetlana gałka zmiany biegów
a ja chce sobie taką świecącą zapodać
-
[ALL] Filtry powietrza K&N
ja też sie zastanawiam nad wkładką K&N
-
[B5 ADR] Gwizd przy zmianie biegów, co to ?
nie przejmuj sie tym ja tak mam od 2 lat ADRy tak mają ja mam inne zmartwienie mam wrażenie ze mój wózek zrobił sie jakis głosny a jak pracuje twoje autko?
-
[ALL B7] Ostateczne rozstrzygnięcie - ja się poddaję, potrzebna pomoc
do takiej fury to ja bym załozył nr3
-
[ALL B5] Które felgi wybrać ?
platiny P30 na tak
-
[B7 BKE] Które z tych dwóch ?
podobaja mi sie drugie ale 17''
-
[ALL B6] Pomóżcie w ostatecznej decyzji co do felg
jak dla mnie to CMS nr2
-
[ALL B5] Jaka róznica miedzy ET felgi ?
tak kolego czytałem, znam znaczenie ET ale nie znalazłem tam konkretnej odpowiedzi na moje pytanie czy róznica pomiedzy et35 a et45 to 10mm czy jest to błędne myslenie ?
-
[ALL B5] Jaka róznica miedzy ET felgi ?
mam pytanie jak w temacie jaka jest roznica pomiedzy et35 a et 45 przy feldze 17''szer.7.5'' najlepiej jakby ktos podał róznice w mm z góry dziękuje :>
-
Sklep z Felgami
najwieksza oferta jest chyba w sklepach internetowych